* Политика новости » Банки »

* *

Mobile-review.com Огляд стерео Bluetooth-гарнітури Nokia BH-905

 1. Комплект поставки: Бездротова стереогарнітура Nokia BH-905 Чохол Nokia CP-298 Кабель аудіо Nokia...
 2. Спосіб носіння, зручність
 3. управління
 4. харчування
 5. Зв'язок з телефоном і якість звуку
 6. музика
 7. висновки

Комплект поставки:
 • Бездротова стереогарнітура Nokia BH-905
 • Чохол Nokia CP-298
 • Кабель аудіо Nokia CA-143U з аудіовізуальним роз'ємом Nokia 3,5 мм (~ 1,2 м)
 • Подовжувач аудіокабель Nokia CA-144U (~ 1,7 м)
 • Аудіовізуальний адаптер Nokia AD-52 для 2,5 мм аудіовізуального гнізда Nokia
 • Аудиоадаптер Nokia AD-63 для стандартного гнізда 3,5 мм
 • Адаптер Nokia AD-71 для використання в літаку
 • Адаптер Nokia AD-70 для 6,3 мм гнізда домашньої стереофонічної системи
 • Зарядний пристрій Nokia AC-5
 • Інструкція користувача

До певного моменту велика домашня гарнітура, яку я використовував і з телефонами, і з приставкою, і з ноутбуком, була сама що ні на є старенька Sony DR-BT50. І на сьогоднішній день цей гаджет стоїть осібно, важко знайти щось схоже за поєднанням ціна-якість. Не раз я намагався пересісти на щось інше, але не можна за секунду змінити свої звички. Або можна? Тепер я вже й не знаю. Сьогодні ми поговоримо про Nokia BH-905, яка з'явилася для мене особисто абсолютно несподівано, нічого не знав про неї майже до анонсу. Було дуже цікаво отримати зразок, що і вийшло минулого тижня, це вже майже комерційний зразок, дивлячись на нього можна робити висновки і рекомендувати (або не рекомендувати) покупцям.

Було дуже цікаво отримати зразок, що і вийшло минулого тижня, це вже майже комерційний зразок, дивлячись на нього можна робити висновки і рекомендувати (або не рекомендувати) покупцям

До речі, про пробах. Якщо говорити про Jabra Halo, то для мене вона все-таки виявилася недостатньо зручною, я не зміг змиритися з бархоткой всередині. Те ж можу сказати і про Jabra BT8040. На мій погляд, Halo геніальний продукт, якому не вистачає всього лише обробки.

Дизайн, конструкція

Перед нами досить нетиповий продукт від Nokia. У компанії зазвичай не люблять експерименти, а в даному випадку перед нами явний експеримент, коли були відкинуті в сторону всі спроби заощадити не тільки на начинці, а й на зовнішньому вигляді. Відповідно, одного погляду на BH-905 буде досить, щоб зрозуміти - так, це річ. Царство шкіри, металу, якісного пластику. Ніякого замінника, натуральна шкіра всередині і зовні, на наголов'я. Металева емблема компанії зверху, металева обробка чашок, це не пластик з покриттям під метал, а самий що ні на є метал з нарочито грубою фактурою. Штучка досить важка, 175 грам. І велика, тут уже нічого не вдієш. Поставлятися буде в досить великій коробці, яка зможе вмістити всі комплектуючі. Їх багато, тут і чохол, і найрізноманітніші адаптери - на корпусі є стандартний роз'єм 3,5 мм, так що ви без проблем зможете підключити Nokia BH-905 до будь-якого джерела звуку, це може бути телефон або плеєр.

Їх багато, тут і чохол, і найрізноманітніші адаптери - на корпусі є стандартний роз'єм 3,5 мм, так що ви без проблем зможете підключити Nokia BH-905 до будь-якого джерела звуку, це може бути телефон або плеєр

У загальному і цілому, дизайн чудовий. Гарнітура коштує своїх грошей, і коли ви почнете її використовувати, знайдете того ще багато підтверджень.

Гарнітура коштує своїх грошей, і коли ви почнете її використовувати, знайдете того ще багато підтверджень

Спосіб носіння, зручність

Шкіряні амбушюри нагадують подушки як за формою, так і за відчуттями, укупі з м'якою підкладкою оголовья гарнітура залишає лише одне відчуття - ніяких сторонніх відчуттів. Вона не падає з голови при кожному різкому русі, її не хочеться постійно поправляти, вуха не сверблять і не потіють - загалом, вона комфортна настільки, наскільки взагалі може бути комфортна стерео-гарнітура. Є регулювання по довжині, шарніри поруч з чашками, все підігнано вкрай щільно, ніяких скрипів, люфтів і іншого.

Є регулювання по довжині, шарніри поруч з чашками, все підігнано вкрай щільно, ніяких скрипів, люфтів і іншого

Ну а розплата за зручність - розмір. Це не Jabra Halo, яку я тягав в місті, нехай навіть не припускаю накладні навушники на людях. Це великі навушники, видатні за кілометр. І як би вони добре не виглядали, все одно лише відсутність бластера в руках відокремлює вас від кіборгів з їх металевої оснащенням. Для будинку - ідеальний варіант, для офісу теж, але ось з'явитися в таку штуку на вулиці вище моїх сил. Може бути, для вас це буде цілком нормально, як то кажуть, не питання.

Може бути, для вас це буде цілком нормально, як то кажуть, не питання

Для спортивного залу я б BH-905 не рекомендував, при дуже вже різких рухах вона може злетіти.

управління

Всі основні органи управління зосереджені на правій чашці, це багатофункціональна кнопка, Play / pause, Rew / FF, гойдалка регулювання гучності примостилася на торці. На лівому навушнику знаходиться тільки перемикач режиму ANC, чи то пак, «шумодава». Так як весь «основняк» умістили в одному місці, то і проблем з управлінням ніяких, навіть без попередньої підготовки. Кнопки великі, мають відчутний хід і клацання, все дуже розсудливо і логічно. Світлових індикаторів два, один сигналізує про роботу системи шумозаглушення, другий знаходиться поруч з роз'ємом 3,5 мм, маленький, непомітний, він сигналізує нам про те, що 905-я включена, підключена або ж перебуває в режимі сполучення.

Світлових індикаторів два, один сигналізує про роботу системи шумозаглушення, другий знаходиться поруч з роз'ємом 3,5 мм, маленький, непомітний, він сигналізує нам про те, що 905-я включена, підключена або ж перебуває в режимі сполучення

харчування

Тут у BH-905 цілу купу заявлених характеристик, наведу їх як є, з офіційного сайту. Отже, час роботи:

 • в режимі розмови (Bluetooth): 24 год.
 • в режимі прослуховування музики (Bluetooth): 25 год
 • в режимі розмови (Bluetooth, з активним шумозаглушенням): 15 ч.
 • в режимі прослуховування музики (Bluetooth, з активним шумозаглушенням): 16 ч.
 • в режимі прослуховування музики (з проводовим підключенням, з активним шумозаглушенням): 40 ч.
 • телефонні виклики гучного зв'язку і прослуховування музики (без активного шумозаглушення) можливі навіть при розрядженому акумуляторі (дротове підключення)

Я перевірив роботу BH-905 при підключенні по bluetooth і активному шумозаглушенні, використовувався Nokia N97. На повній гучності гарнітура протрималася тринадцять годин, при цьому, акумулятор був заряджений чи то другий, то чи втретє. Думаю, після правильного «розгону» досягти заявлених параметрів буде набагато простіше. І це, зауважу, тільки при активному «шумодава», якщо його відключити, то час роботи прагне до нескінченності. По крайней мере, таке у мене склалося враження - я слухав музику за допомогою BH-905 протягом тижня, десь по парі годин у день. Тривало це з вівторка до суботи, поки я не почав свої експерименти, описані вище. Зараз у мене особлива методу для BH-905, вірніше, вже знайдені свої сценарії використання, опишу їх:

 • Робота в парі з PS3 під час ігор і для перегляду фільмів у нічний час
 • Використання з ноутбуком для Skype і прослуховування музики, використовується Toshiba X200
 • Використання з телефоном для прослуховування музики, інтернет-радіо, в даному випадку використовується Nokia N97

Причому, в комплекті є ще і всі необхідні кабелі для того, щоб в довгому перельоті не садити батарею даремно, а підключати BH-905 безпосередньо до своєї PSP, телефону або ноутбука. За часом роботи, способам підключення, які описані в інструкції, перед нами явний рекордсмен. Для зарядки, до речі, використовується стандартний двоміліметровий роз'єм - якось забув про це сказати.

Зв'язок з телефоном і якість звуку

Використовується схема з двома мікрофонами, підтримується профіль bluetooth 2.1 з EDR. Дальність роботи становить близько восьми метрів. В основному з гарнітурою використовувався Nokia N97, сполучення не складає ніяких проблем. Після першого включення 905-я автоматично потрапляє в режим сполучення, його можна викликати і самостійно, утримуючи багатофункціональну клавішу, поки індикатор не почне блимати синім. Якість передачі мови на високому рівні, співрозмовник не здогадується, що ви розмовляєте по гарнітурі, загалом, тут проблем немає ніяких.

Мелодія виклику в 905-ю передається, ну ще б пак, Nokia + Nokia = брати довіку.

музика

Для мене це перший пристрій з активним шумозаглушенням, яке і правда працює. Тест самий просто, вчив я тут своє чадо кататися на роликах. Складний процес, тривалий. Музика допомагає заглушити благання про допомогу, лайки, стогони і так далі. Але шумодав допомагає зробити це вдвічі ефективніше, мені залишалося лише піднімати дитини при падіннях та підштовхувати в спину, примовляючи «давай, давай» - як тільки клацав перемикач ANC, розібрати слова можна було лише читаючи по губах.

Якщо без жартів, то ця штука і справді працює, дивно. Ось що пишуть на батьківському сайті пристрої, вірніше, ось які наведені характеристики:

частотна характеристика

 • від 15 Гц до 20 кГц

Додаткова інформація про звучання і мультимедійних можливостях

 • Імпеданс гучномовця: 32 Ом
 • Головки гучномовця: головки висотою 32 мм з поліпшеними робочими характеристиками
 • Кількість мікрофонів для шумозаглушення: 8
 • 2 мікрофони для сприйняття мови і вдосконалена цифрова обробка сигналів (DSP), що забезпечує високоякісний зв'язок
 • Технологія активного шумозаглушення: прибирає до 99% фонового шуму

Щодо останнього сумніви є, голос вона прибирає якісно, ​​є таке. Але ось коли поруч дійсно голосно грає музика, або їдуть машини, або відбувається ще щось гучне, то все-таки чути. Нехай не сильно, але чути. Тут ще, крім мікрофонів, треба сказати спасибі шкіряним «подушкам», вони не тільки зручні, але і вкрай функціональні.

Якість звуку є дуже суб'єктивним параметром, самі знаєте. Я скажу так, в парі з Nokia N97, з активним шумозаглушенням або без оного, дана зв'язка замінили мені плеєр Sony A-728 з комплектними навушниками. Тобто, все настільки безхмарно і добре, що порівняти можна лише з Jabra BT8040. У N97 регулювання гучності по десяти розподілам, комфортно слухати на трьох, трохи більше - вже дуже голосно. При зміні еквалайзерів чутно, як змінюється звук. При підключенні по кабелю якість звуку стає ще краще, більш прозоро, краще вокал, баси стають більш насиченою.

висновки

При всьому бажанні, мені ні до чого причепитися. Очікую коментарів типу «так за дванадцять тисяч я таке куплю!», «Так вони що там, з глузду з'їхали?», «Ніхто брати не буде!». Хм, коли тестував Nokia BH-903, яка так і не дійшла до нашої роздробу, то у мене були сумніви щодо ціни. Все-таки, через неможливість змінити навушники і кардинально змінити якість звуку, 903-я виглядала іграшкою для гаджетомана. Плюс, були там проблемки з ПЗ, як і у BH-902.

Про BH-905 скажу так. Якщо будуть гроші - сміливо беріть. Нехай вона стоїть як непоганий телефон, якщо часто літаєте, любите Nokia і збираєтеся купити N97, то дана солодка парочка буде вас радувати в літаку, поїзді або автомобілі. Зазначена ціна - це не плата за бренд, зовсім неважливо, на якій «базі» створена BH-905. Важливим є те, що вона прекрасно виглядає, довго працює, має відмінний комплект поставки, працюючу систему шумозаглушення і якість звуку, здатне порадувати.

PS При покупці рекомендую підключити пристрій до телефону і перевірити на музиці, яку сміливо можна назвати вашої коханої. Крім N97, які можна порівняти позитивні враження залишило використання в парі з Nokia E75, ноутбуками Toshiba X200, Sony VAIO P, Sony Ericsson XPERIA X1. На жаль, в парі з LG Arena, SE W995, Samsung S8300 звук не був гарний, середня якість, що не викликає особливих емоцій - йдеться як про підключення за допомогою bluetooth, так і при підключенні по кабелю.

Сергій Кузьмін ( [email protected] )
Опубліковано - 15 червень 2009 р

Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Або можна?
», «Так вони що там, з глузду з'їхали?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей