* Политика новости » Банки »

* *

Банківські новини - ПрофБанкінг, Вища банківська школа

 1. Банківські новини
 2. Банківські новини
 3. Банківські новини
 4. Банківські новини
 5. Банківські новини
 6. Банківські новини
 7. Банківські новини
 8. Банківські новини
 9. Банківські новини
 10. Банківські новини
 11. Банківські новини
 12. Банківські новини
 13. Банківські новини
 14. Банківські новини
 15. Банківські новини

Сьогодні 17.06.2019 року. Вища банківська школа ПрофБанкінг працює кожен день! Сьогодні 17

Банківські новини

14 червня 2019 року

Рада директорів Банку Росії сьогодні ухвалила рішення знизити ключову ставку на 0,25 процентних пункту до 7,50% річних з 17 червня 2019 року. Рада директорів, приймаючи таке рішення, відзначив стійку тенденцію до уповільнення інфляції, зниження ділової активності і темпів зростання економіки в першому півріччі нижче очікуваних прогнозів, а також зменшення проінфляційна ризиків і відкладених ефектів підвищення ПДВ. Для підтримки інфляції поблизу цільового значення Банк Росії допускає перехід до нейтральної грошово-кредитної політики до середини 2020 року.

Детальніше...

Банківські новини

13 червня 2019 року

18 червня 2019 року набере чинності Постанова Уряду РФ від 06.06.2019 № 729 «Про визначення випадків, в яких доступ до містяться в єдиному державному реєстрі юридичних осіб відомостями (документів, що містять відомості) про юридичну особу може бути обмежений», згідно з яким у разі, якщо стосовно особи введені санкції, воно є уповноваженим банком по гособоронзаказу або має місце знаходження на території Республіки Крим, то може бути обмежений доступ до містяться в ЕГРЮЛ відомостей про засновників (учасників) такої особи, а також до оригіналу або нотаріально засвідченої копії установчого документа, відомостями про правонаступництво, відомостями про директора і корпоративному договорі (в частини відомостей про обсяг правомочностей учасника), відомостями про видані ліцензії і про знаходження особи в процесі реорганізації.

Детальніше...

Банківські новини

09 червня 2019 року

Петербурзький міжнародний економічний форум (ПМЕФ-2019) проходив з 6 по 8 червня 2019 року в Санкт-Петербурзі. Він став рекордним за кількістю гостей: форум відвідали 19 тисяч чоловік з 145 країн світу. Найбільшою делегацією в цьому році стала китайська - тисячу сімдесят дві людини, другий - американська (520 осіб). Число угод, укладених в поточному році, теж вражає: 650 угод на загальну суму 3,1 трлн рублів (для порівняння: в 2018-му році в ході форуму було підписано трохи більше 500 угод на суму 2,4 трлн рублів).

Детальніше...

Банківські новини

09 червня 2019 року

Рейтингове агентство «Експерт РА» активно переглядав рейтинги банків на минулому тижні. Так, Банку «Саратов» було присвоєно рейтинг на рівні ruB +, ВЛАДБІЗНЕСБАНКу рейтинг був підвищений до ruBB +, а Внешфінбанку - знижений до ruBB-; крім цього, відкликаний рейтинг Тольяттіхімбанка без підтвердження, що обумовлено відсутністю у агентства достатньої інформації для застосування методології присвоєння рейтингу.

Детальніше...

Банківські новини

06 червня 2019 року

ПАТ Росбанк завершив процедуру реорганізації у формі приєднання Банку «Дельтакредит» з відкриттям на його основі філії «Росбанк Дім». 01 червня 2019 року в Єдиний державний реєстр юридичних осіб були внесені відповідні записи.

Детальніше...

Банківські новини

06 червня 2019 року

Страхові внески до фонду обов'язкового страхування внесків, сплачені банками за I квартал 2019 року перераховані в Агентство по страхуванню внесків на загальну суму 48,29 млрд рублів, тоді як раніше АСВ в квартал збирало 38-42 млрд рублів. Таке зростання пов'язане з тим, що банками вперше були сплачені внески за залученими коштами від юросіб, що відносяться до малих підприємств, підлягає страхуванню з початку 2019 року .

Детальніше...

Банківські новини

06 червня 2019 року

Банк Росії відкликав ліцензії на здійснення банківських операцій у ТОВ КБ «Взаємодія» (номер ліцензії - 1704, Новосибірськ, 444-е місце в банківській системі Російської Федерації за величиною активів, учасник ССВ) та у Банку «Прайм Фінанс» (АТ) (номер ліцензії - 2758, м.Санкт-Петербург, 366-е місце в банківській системі Російської Федерації, учасник ССВ). Відносно вкладів фізосіб, IP і малого бізнесу, розміщених в цих банках, настав страховий випадок відповідно до Федерального закону № 177-ФЗ «Про страхування вкладів в банках Російської Федерації».

Детальніше...

Банківські новини

03 червня 2019 року

З 01 липня 2019 року набере чинності Вказівка ​​ЦБ РФ № 5158-У , Яке замінить собою Вказівка ​​№ 5068-У і встановить підвищені на 1 процентний пункт нормативи ФОР для всіх банків і НКО за зобов'язаннями перед фізособами в інвалюті (замість поточних 7% буде 8%). Цим рішенням регулятор хоче обмежити зростання валютних зобов'язань (в тому числі вкладів) в структурі пасивів кредитних організацій.

Детальніше...

Банківські новини

03 червня 2019 року

Банк Росії 3 червня 2019 роки випустив в обіг пам'ятні срібні монети номіналом 3 рублі "Головні нарзан ванни, м Кисловодськ» серії «Пам'ятки архітектури Росії» і номіналом 25 рублів «Свято-Троїцький Макарьевский Жовтоводський монастир, Нижегородська обл.» Тієї ж серії, а також срібну монету номіналом 3 рублі і золоту монету номіналом 50 рублів "70 років встановлення дипломатичних відносин з КНР».

Детальніше...

Банківські новини

31 травня 2019 року

З урахуванням збільшеної підтримки з боку акціонера АКРА підвищило кредитний рейтинг МОРСЬКОМУ БАНКу. При цьому оцінка кредитоспроможності банку обумовлена ​​слабкою ринковою позицією, задовільним рівнем достатності капіталу, слабким ризик-профілем, а також адекватної позицією по ліквідності і фондування. У той же час, Рейтингове агентство «Експерт РА» присвоїло рейтинг кредитоспроможності «РОСКОСМОСБАНКу» на рівні ruВВ (стабільний прогноз) і знизило рейтинг СКБ-банку до рівня RUВ + (розвивається прогноз).

Детальніше...

Банківські новини

31 травня 2019 року

Банк Росії відкликав ліцензію на здійснення банківських операцій у Акціонерного товариства «Кемеровський соціально-інноваційний банк» (скорочене найменування - АТ «Кемсоцінбанк», номер ліцензії - 96, г. Кемерово, 320-е місце в банківській системі Російської Федерації за величиною активів, банк є учасником системи страхування вкладів).

Детальніше...

Банківські новини

28 травня 2019 року

Аналітичне Кредитне Рейтингове Агентство підвищило кредитний рейтинг ПАТ Банк «ФК Відкриття» до рівня АА- (RU), прогноз «Стабільний». Агентство відзначає посилення системної значущості банку в банківському секторі і в економіці країни в цілому внаслідок зміцнення його ринкових позицій. При цьому оцінка власної кредитоспроможності банку обумовлена ​​помірно сильним бізнес-профілем, адекватної достатністю капіталу, слабким ризик-профілем і адекватної позицією по фондування і ліквідності.

Детальніше...

Банківські новини

25 травня 2019 року

На цьому тижні АКРА і ЕкспертРА активно займалися рейтингами кредитних організацій: на початку тижня були зміни у ставленні Енергобанку і Международнгого фінансового клубу , В кінці тижня - АКРА присвоїло АТ КБ «Солідарність» кредитний рейтинг B (RU), а ЕкспертРА - Експобанк на рівні ruА-, Народному банку Туви - на рівні ruB- і Мир Бізнес Банку - на рівні ruBB +. У всіх рейтингів стабільний прогноз.

Детальніше...

Банківські новини

24 травня 2019 року

24 травня 2019 року набув чинності заборона на розміщення табло з курсами валют на вулицях і вуличних вивісках відповідно до Інструкції ЦБ РФ № 136-І в редакції з останніми змінами.

Детальніше...

Банківські новини

23 травня 2019 року

АКРА вперше присвоїло кредитний рейтинг АКБ «Енергобанк» (ПАТ). Рейтинг - BB- (RU) обумовлений задовільним бізнес-профілем банку в поєднанні з сильною достатністю капіталу, критичним ризик-профілем і задовільною оцінкою ліквідності і фондування. Прогноз стабільний.

Детальніше...

Короткі питання по банківській тематиці і чіткі короткі відповіді на них містяться в розділі «  Бліц-відповідь  » Короткі питання по банківській тематиці і чіткі короткі відповіді на них містяться в розділі « Бліц-відповідь ». Тут Ви швидко знайдете відповідь на питання, які виникають з банківської справи!

Бліц-відповідь

Як оплатити віртуальної картою? дата відповіді: 08.01.2015 Віртуальні банківські карти призначені для оплати покупок в Інтернеті і не мають, як правило, фізичного носія. Власник картки отримує тільки згенерований номер карти, код CVC2 (CVV2) і термін дії карти - тобто ті дані ...

Детальніше

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей