* Политика новости » Банки »

* *

Як відкрити рахунок в Ощадбанку

 1. Способи відкриття рахунку фізичній особі в Ощадбанку
 2. Відкриття рахунку в відділенні
 3. Відкриття рахунку в Ощадбанку Онлайн
 4. інші способи
 5. умови
 6. Вартість відкриття рахунку
 7. тарифи
 8. Вимоги та необхідні документи
 9. різновиди рахунків
 10. Відкриття рахунку неповнолітньої особи в Ощадбанку
 11. Рахунки для іноземних громадян
 12. Чи можна відкрити рахунок в іноземній валюті?
 13. Відкриття рахунку в Ощадбанку для пенсіонера
 14. Відкриття карткового рахунку Ощадбанку
 15. Відкриття рахунку юридичної особи, ТОВ та ВП в Ощадбанку

Послугами найбільшого банку Росії користуються більшість населення країни - 110 мільйонів чоловік Послугами найбільшого банку Росії користуються більшість населення країни - 110 мільйонів чоловік. За кордоном число клієнтів Ощадбанку становить 11 млн. Чоловік. І практично кожен з них має відкритий рахунок або картку в банку. У Топ-30 надійних банків Росії Ощадбанк займає першу строчку.

зміст [ приховати ]

Цільове призначення рахунків має широкий спектр. Це може бути зберігання і накопичення коштів, розрахунки за товари і послуги, переклади третім особам, отримання пластикових карт, зарахування зарплат, стипендій, допомог та інших соціальних виплат.

Як оформити і відкрити рахунок в Ощадбанку (або Ощадбанку Онлайн) новим клієнтам - фізичним та юридичним особам? Далі описані способи відкриття рахунку, вартість обслуговування, види рахунків і т.д.

Способи відкриття рахунку фізичній особі в Ощадбанку

Рахунки для фізичних осіб прив'язуються до банківської карти або ощадній книжці. Який саме вибрати - залежить від призначення рахунку. Ощадкнижка дозволяє зараховувати пенсії та інші соціальні виплати особам, які не хочуть або не вміють користуватися пластиковими картками та банкоматами. Також її відкривають для внесення депозитних вкладів під відсотки.

Пластикова карта має ряд переваг. Тримач може знімати гроші і поповнювати рахунок в банкоматі, оплачувати послуги і товари безготівковим способом. У власника карти є доступ до своїх коштів в будь-якому місці, в інших містах і за кордоном, тоді як всі операції по ощадкнижці можна здійснювати тільки за допомогою оператора відділення банку, де відкрито рахунок.

Якими способами можна відкривати конто для фізичних осіб?

Відкриття рахунку в відділенні

При відкритті рахунку фізичній особі в відділенні банку доступні два варіанти - пластикова карта і ощадна книжка. Ощадкнижка - поняття дещо застаріле, але все ще використовується, хоча Сбербанк поступово зводить до мінімуму операції по цих рахунках. Але для певних категорій громадян, наприклад, літніх людей, і для ряду цілей, таких як відкриття вкладів під відсотки, саме цей варіант найбільш прийнятний. Ощадкнижка оформляється в день звернення в банк. Всі операції по ощадній книжці виконуються в тому відділенні, де вона була оформлена.

Пластикова картка оформлюється також у офісі банку. Цей інструмент має набагато ширший функціонал. Замовити її можна і в інтернеті, але отримувати на руки потрібно в відділенні банку, пред'явивши паспорт. На виготовлення картки іде до 3-х тижнів. Термін її дії - 3 роки. Про перевипуску її власник може не турбуватися, банк робить це після закінчення терміну і сповіщає клієнта про необхідність забрати карту в офісі за місцем обслуговування. Клієнт може оформити миттєву карту з відкриттям рахунку і видачею пластика на руки в день звернення.

Для зарахування зарплати карта відкривається при укладенні договору Ощадбанку і бухгалтерії роботодавця. Даний рахунок може використовуватися і для зарахування інших надходжень.

Незалежно від того, який вид рахунку клієнт збирається відкрити в банку, він повинен пред'явити оператору паспорт. Всі подальші питання по рахунках в подальшому будуть вирішуватися саме в цьому відділенні. Співробітник банку оформляє типовий договір, в який вносяться всі дані клієнта і реквізити відкривається рахунку. Якщо оформляється ощадкнижка, її можна отримати одразу, терміном на 10 років. Після закінчення цього терміну її необхідно замінити або закрити рахунок.

Відкриття рахунку в Ощадбанку Онлайн

Ця проста процедура доступна тільки тим користувачам, у яких підключений онлайн сервіс Ощадбанку. Якщо ще немає свого аккаунта, має сенс підключити її будь-яким зручним способом - у відділенні банку, в Інтернеті, в банкоматі або терміналі.

Після ідентифікації в особистому кабінеті потрібно відкрити розділ «Вклади і рахунки». Якщо у клієнта вже є депозити, вони відобразяться на сторінці. Щоб відкрити новий рахунок, потрібно клікнути на кнопку «Відкриття вкладу». Відкриється сторінка з усіма пропозиціями, і клієнтові залишається вибрати варіант, що влаштовує його за всіма параметрами - за сумою незнижуваного залишку, процентній ставці, можливості пролонгації та поповнення і т.д. Первісне поповнення можливе з будь-якого рахунку або карти, якщо вони вже є.

інші способи

Крім Інтернет-банку, можна скористатися банкоматом або терміналом. Послуга доступна власникам дебетових карт Ощадбанку, які уклали договір обслуговування. Обов'язково потрібно мати телефон з підключеним «Мобільним банком».

 1. Увійти в головне меню за допомогою пін-коду.
 2. Вибрати пункт «Особистий кабінет, інформація та сервіс».
 3. У меню, вибрати «Операції з рахунками і вкладами».
 4. Клікнути по кнопку «Відкриття вкладу».

Далі відкриються всі варіанти ощадних рахунків. Їх умови слід вивчити в Інтернеті заздалегідь, ще до походу до банкомату, щоб можна було відразу визначитися з вибором. Внесок допустимо робити в рублях або іноземній валюті, і про це буде повідомлено на наступній сторінці. Далі відкриються віконця, в яких треба буде вказати суму вкладу, термін зберігання, джерело поповнення (карта, внесок). Після правильного введення всіх даних на телефон прийде повідомлення про успішне відкриття рахунку.

умови

Відкрити рахунок для фізичних осіб в Ощадбанку може будь-який громадянин, який досяг повноліття. Для деяких продуктів, наприклад, для дебетової карти «Молодіжна», віковий ценз знижується до 14 років. Умовами для оформлення рахунку будь-якого виду є:

 • громадянство РФ;
 • постійна реєстрація в регіоні звернення;
 • наявність при собі оригіналів документів. Копії знімаються безпосередньо у відділенні банку.

Рахунок оформляється безпосередньо в офісі банку або онлайн, але обов'язковою умовою є особистий візит клієнта для підписання договору.

Вартість відкриття рахунку

За відкриття будь-якого рахунку в Ощадбанку фізичній особі не потрібно платити. Але є мінімальна сума, якої потрібно поповнити баланс. Для рублевого рахунки це 10 рублів, для валютного - 5 доларів або євро. Якщо оформляється банківська карта, за її випуск доведеться заплатити певну суму, яка залежить від типу карти. За додаткову плату до рахунку може бути підключена послуга страхування.

тарифи

Рахунки фізичних осіб використовуються найчастіше для списання та зарахування особистих коштів, не пов'язаних з комерційною діяльністю. Банк обслуговує рахунки приватних осіб безкоштовно, за спрощеною системою. Плата і комісії можуть стягуватися за деякі операції за рахунками: виписки, довідки, платіжні доручення, переклади приватним особам на рахунку або карти в інших банках. Тарифи на такі випадки встановлюються індивідуально для кожної операції і продукту.

Для юридичних осіб тарифи встановлюються відповідно до пакетом послуг, який вони вибрали при оформленні розрахункового рахунку.

Вартість обслуговування карткових рахунків залежить від виду і призначення. Кількість карт, які може відкрити клієнт, не обмежується. Але якщо, наприклад, у нього є дві соціальні карти, то тільки перша буде безкоштовною. Обслуговування другий і всіх наступних - 150 рублів на рік.

Вимоги та необхідні документи

Оформлення рахунків в Ощадбанку для фізичних осіб не вимагає складних процедур або великого пакета документів, на відміну від юридичних осіб. Конто можна відкрити тільки на одну людину, але доступ до нього може бути у кількох людей при наявності довіреності за формою банку і згодою власника рахунку. Громадянам Росії не складе проблем відкрити рахунок в будь-якому відділенні Ощадбанку за умови пред'явлення паспорта. В якості основного документа можна уявити також закордонний паспорт або військовий квиток. Пенсіонерам бажано представити і пенсійне посвідчення, якщо рахунок передбачає користування деякими продуктами, що стосуються безпосередньо їх.

різновиди рахунків

Фізичним особам Ощадбанк пропонує три види рахунків - поточний, депозитний і картковий. Вибір варіанту залежить від його призначення.

Поточний рахунок може відкрити будь-який повнолітній громадянин з метою зберігання грошових коштів, для разових великих фінансових операцій, розрахунків з великим придбанням. Такий рахунок може служити інструментом для отримання або переказу грошей іншим особам і особливо затребуваний при покупці нерухомості, автотранспорту та інших великих придбань. Для переказів закордонним продавцям або партнерам буде потрібно оформити транзитний і рублевий рахунок одночасно. Поточний рахунок неможливо відкрити в режимі онлайн, необхідно відвідати відділення банку. На залишок по ньому не нараховуються відсотки.

Депозитний рахунок призначається для зберігання і накопичення грошових коштів як в рублях, так і в доларах і євро. На залишок по депозиту нараховуються відсотки. На даний період нарахування не перевищують значень від 1,5 до 2,3% в рублях і 0,1% в іноземній валюті. Грошима з депозитного рахунку можна користуватися вільно, одночасно йде капіталізація вкладу. Це безстроковий вклад, він може багаторазово пролонгуватись і поповнюватися. З нього можна знімати гроші, але якщо це відбувається до закінчення встановленого проміжку часу, то відсотки можна втратити. Мінімальних або максимальних значень за сумою депозиту не передбачено. Відсоткова ставка тим вище, чим більше сума.

Картковий рахунок - аналог поточного, але відрізняється тим, що власник може розпоряджатися своїми грошима, не вдаючись до послуг операціоністів банку. Він прив'язується до вже існуючої карті - дебетової або кредитної. При цьому номер карти не збігається з номером банківського рахунку. Тримач пластика може вільно розплачуватися за покупки в магазинах і інтернеті, здійснювати перекази, поповнювати рахунок через банкомати, оплачувати мобільний зв'язок та інші послуги. На залишок коштів, наявних на особовому рахунку, нараховуються незначні відсотки за ставкою «До запитання», якщо в договорі не прописані інші умови.

Окремим різновидом можна назвати кредитний рахунок. Він прив'язується до кредитній карті. Може бути оформлений тільки на постійних клієнтів, які мають діючий рахунок в Ощадбанку не менше півроку, або на постійних позичальників з гарною репутацією. Новим клієнтам доведеться представити завірену копію трудової книжки та довідку 2-ПДФО.

Відкриття рахунку неповнолітньої особи в Ощадбанку

Звернувся в банк клієнт може відкрити рахунок не тільки на себе, а й на іншу людину. Але коли рахунок оформляється на неповнолітнього, це можуть зробити тільки батьки або призначені згідно із Законом опікуни. Вони повинні заповнити заяву. Поповнювати рахунок можна без обмежень, але знімати з нього кошти ніхто не має права. Це може зробити тільки сам підопічний після досягнення нею 14-річного віку. У деяких випадках органи опіки можуть дати дозвіл на зняття грошей з рахунку дитини, але це буває вкрай рідко.

Рахунки для іноземних громадян

Для відкриття рахунку в Ощадбанку іноземним громадянам потрібно подати до банку:

 • паспорт громадянина своєї країни;
 • міграційну карту;
 • документ, що дозволяє перебування на території РФ: дозвіл на тимчасове проживання або дозвіл на проживання.

Чи можна відкрити рахунок в іноземній валюті?

Російське законодавство дозволяє фізичним особам відкривати в Ощадбанку валютні рахунки. Для більшості рахунків актуальні дві іноземні грошові одиниці - долари США та євро. Якщо клієнт відкриє рахунок «Універсальний», він може оперувати і рядом інших валют. Процентна ставка тут буде мінімальна - 0,01%, і буде можливість часткового зняття і внесення грошей в будь-якій валюті, в тому числі російської. У недавньому минулому Сбербанк РФ практикував відкриття мультивалютних депозитів, але на даний момент ця послуга припинена.

Відкриття рахунку в Ощадбанку для пенсіонера

Для старшої категорії клієнтів Ощадбанк не передбачає якихось окремих продуктів. Вони можуть користуватися всіма пропозиціями, що є для всього населення Росії. Але для пенсіонерів є один привілей: якою б рахунок вони ні відкрили, процентна ставка для них завжди буде максимальною, незалежно від суми вкладу. Крім того, вийшли на пенсію клієнти можуть відкрити безстрокові номінальні рахунки, на які будуть зараховуватися соціальні виплати по процентній ставці 3,67.

Відкриття карткового рахунку Ощадбанку

Для початку потрібно вивчити всі доступні види карткових рахунків Ощадбанку. Крім того, що вони бувають дебетові, зарплатні, кредитні та віртуальні, вони відрізняються ще й за вартістю відкриття, можливості оплачувати покупки в Інтернеті і використання за кордоном, витратним лімітам та іншим додатковим властивостями. Крім цього, потрібно визначитися, для яких цілей потрібна карта і який термін дії пластика буде відповідним.

Є кілька способів відкрити картковий рахунок:

 • В особистому кабінеті «Сбербанк Онлайн» можна заповнити форму заяви, ввівши свої особисті дані, і замовити нову карту, в тому числі кредитну, або відправити заявку на перевипуск вже наявної. Однак нанести візит до відділення Ощадбанку все одно доведеться, щоб підписати договір і отримати на руки готовий пластик.
 • В офісі Ощадбанку. Клієнту запропонують написати заяву, де зазначаються персональні дані - домашня адреса, телефон, паспортні дані. При оформленні договору менеджер попросить вибрати секретне питання і пін-код. Останній вводиться при активації карти і не повідомляється нікому, в тому числі менеджеру банку.

Звичайні карти початкового рівня зазвичай випускаються банком протягом декількох днів. Про це повідомляється клієнт по телефону і / або СМС-повідомленням.

Відкриття рахунку юридичної особи, ТОВ та ВП в Ощадбанку

Для бізнесу наявність розрахункового рахунку в банку - обов'язковий атрибут, без якого неможливі розрахунки і взаємодія з партнерами як усередині країни, так і за кордоном. Ощадбанк пропонує широкий спектр пропозицій, з яких підприємець вибирає найбільш відповідний його бізнесу і грошовим оборотам. Перед оформленням рахунки потрібно авторизуватися в системі «Сбербанк Бізнес Онлайн» і перейти в розділ «Корпоративним клієнтам». далі:

 • вибрати меню «Банківське обслуговування»;
 • перейти на «Розрахунково-касове обслуговування»;
 • вибрати вкладку «Дізнатися більше»;
 • перейти на «Відкриття і ведення рахунків».

Залишається вивчити зміст і умови запропонованих пакетів послуг: «Базовий», «Актив», «Оптима», «Зарплатний» (для юросіб, чиї співробітники отримують зарплату на карту). Вартість відкриття розрахункового рахунку ТОВ - 5000 рублів, РКО - 2000 рублів на місяць.

Щоб відкрити розрахунковий рахунок для ТОВ в Ощадбанку, юрособам потрібно представити в відділення банку великий список документів, на підставі яких фінансова установа ідентифікує ЮЛ і інших осіб, які мають доступ до рахунку, із зразками підписів.

Підприємці з формою власності ІП часто помиляються, вважаючи, що можуть обійтися без рахунку в банку. Однак це лише до тих пір, поки не знадобиться провести перший платіж постачальникам або партнерам. Не можна плутати поточний рахунок з розрахунковим. Перший призначений лише для потреб фізичних осіб, і в комерційних цілях використовувати його заборонено. Для ІП, як і для інших видів власності, Сбербанк відкриває розрахунковий рахунок.

Традиційний спосіб оформлення - відвідування офісу банку. Тут клієнт заповнює заяву та підписує договір на розрахунково-касове обслуговування рахунку.

Для швидкого оформлення підприємець може зарезервувати його в системі «Сбербанк Бізнес Онлайн». Після авторизації натиснути кнопку «Номер розрахункового рахунку онлайн» і далі по інструкції ввести свої дані і отримати необхідні реквізити. Протягом місяця цим рахунком можна користуватися для отримання вхідних платежів. Якщо за цей час клієнт не прийшов в банк і не завершив оформлення, то рахунок анулюється


Як оформити і відкрити рахунок в Ощадбанку (або Ощадбанку Онлайн) новим клієнтам - фізичним та юридичним особам?
Якими способами можна відкривати конто для фізичних осіб?
Чи можна відкрити рахунок в іноземній валюті?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей