* Политика новости » Банки »

* *

Міжкімнатні двері Terminus в Києві, Одесі

  1. Які розміри пропонує офіційний сайт
  2. Придбати двері Термінус з гарантією якості

Якість не завжди коштує дорого

Представляємо міжкімнатні двері торгової марки Terminus (Україна). Це продукція середньої категорії (ціна 3000 - 7600 грн за блок) з натуральної деревини. За невеликі гроші ви отримаєте якісні двері, покриті шпоном благородних порід дерева або ламінатом Nanoflex. Термін служби - до 20 років, що багато для продукції не преміум класу.

Кілька слів про фабрику

Якість не завжди коштує дорого   Представляємо міжкімнатні двері торгової марки Terminus (Україна)

Фірма заснована в 2005 році в Україні. Займає понад 21 000 кв.м. виробничих площ в м Калинівка, Вінницької області. Володіє повним циклом виробництва - від підготовки деревини до остаточної упаковки готової продукції. Встановлено німецькі та італійські виробничі лінії, при виготовленні використовуються нанотехнології.

Пропонується 7 колекцій: Fashion, Elit, Caro, Classic, Modern, Urban і Sweet Doors. Такий вибір дозволяє підібрати моделі в будь-якому стилі: класичному, арт-деко, модерн, хай-тек.

Які розміри пропонує офіційний сайт

Міжкімнатні двері Термінус випускаються тільки в стандартних розмірах:

  • Ширина: 400, 600, 700, 800, 900.
  • Висота: 2000 мм.

Важливо! Двері колекції Sweet Doors (Nanoflex) в розмірі 400 *-2000 не виготовляються.

особливості конструкції

Основа - зрощений брус хвойних порід деревини. Заготовки проходять ретельну сушку і обробку. Видаляються всі дефекти - сучки, смоляні кишені, гниль і т.д. Далі виконується шліфування, і бруски склеюються за технологією «еврошіп». Технологія полягає в нарізці надрізів на кожному бруску, які промазиваются клеєм, що забезпечує надійне і міцне кріплення.

Після повторної шліфування і обробки, заготовки покриваються МДФ (3 мм). Це надає додаткову міцність конструкції - полотно не «поведе» з часом, і вони будуть стійкі до перепадів вологості і температур.

Фільонки виготовляються з високоякісного МДФ.

Товщина дверного полотна - 38 мм.

покриття полотен

Двері Термінус мають два види покриттів - шпон благородних порід дерева (товщина 0,4 мм) і декоративний багатошаровий ламинатин Nanoflex.

Шпон виробляється з декількох видів деревини: дуб, Анегри, макоре, американський горіх, сапели. Також використовується шпон файн-лайн - це шпон м'яких порід дерев. Підходить для тих, кому потрібні кілька полотен з ідентичним малюнком.

Покриття Nanoflex використовується тільки в колекції Sweet Doors.

Зовнішнє покриття та кольору

Шпоновані двері покривають 3-5 шарами німецького поліуретанового лаку Hesse: грунтування, тонування (колір) і лакування. Можливі такі кольори: дуб, темний дуб, червоне дерево, горіх, каштан, дуб вибілений, венге, горіх класичний, сандал, грей, дуб Даймонд, американський горіх, сапели, оригин.

Скло

Використовується сатиноване біле і чорне, а також вітражне скло, товщиною 4 мм. Малюнки наносяться методом пескоструя, хімічної обробки або фьюзинга (при високих температурах).

погонаж

Коробка

Є кілька типів: стандартна скругленная, скругленная телескопічна і плоска телескопічна. Виготовляється із зрощеного бруса хвойних порід деревини, покривається натуральним шпоном в усіх колекціях.

Виняток - колекція Sweet Doors. У неї коробка з МДФ, покривається ламінатіном Nanoflex. Коробка може бути тільки плоскою телескопічною.

лиштва

Матеріал - шпонований МДФ. Є різні форми: скругленная, плоска телескопічна, хвилеподібна телескопічна, з каннелюрах. Для моделей колекції Caro додатково можна придбати стандартну капітель або капітель Еліт з опуклою фрезеруванням, а також розетки для додаткового декору.

добір

Матеріал - шпонований МДФ. Може бути стандартним, телескопічним, з чвертю і без. Ширина: 5,10,10, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 см. У колекції Sweet Doors (Nanoflex) - 5,10,15, 20, 25 см.

Важливо! На складах в наявності тільки добір з одним пазом. З двома пазами виготовляються під замовлення протягом 4 тижнів.

Добір з двома пазами дозволяє розщепити планку на дві половини для використання на двох дверях.

удавана планка

Для двостулкових дверей буде потрібно удавана планка, яка виготовляється з шпонированного МДФ в розмірі 30 * 10 * 2050 мм.

Гарантія

На всі моделі від виробника двері Термінус надається 1 рік гарантії.

Придбати двері Термінус з гарантією якості

Купити двері можна в магазинах компанії Дверний Олімп в містах Київ, Ірпінь, Буча, Гостомель, Бровари, Вишневе, Васильків, Одеса. Тут можна вивчити каталог всіх моделей, деякі подивитися в живу, отримати відповіді на всі запитання. Якщо ж їхати до Києва накладно - робіть вибір в інтернет-магазин, де представлено понад 250 моделей різних видів і кольорів.

Здійснюючи покупку в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в їх своєчасну доставку та якісній установці. Створюйте свій унікальний інтер'єр з компанією Дверний Олімп.

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей