* Политика новости » Банки »

* *

Пільгові кредити на автомобіль за спеціальними програмами банків і автовиробників

 1. За статистикою кожен другий автомобіль в Росії купується за допомогою банківського кредиту. Статистика...
 2. Гроші є, машини немає?
 3. Спеціальні пропозиції за спеціальними програмами
 4. Mitsubishi Motors Finance (Міцубісі Моторс Фінанс)
 5. Спеціальна пропозиція
 6. До відома
 7. Nissan
 8. Volkswagen
 9. Акції в рамках програми спільно з «Ощадбанком»
 10. Hyundai
 11. Opel
 12. Кредитні програми банків з автовиробниками на нашому порталі:
За статистикою кожен другий автомобіль в Росії купується за допомогою банківського кредиту. Статистика свідчить, що обсяг виданих автокредитів зростає багато в чому за рахунок спеціальних пільгових програм. це і програми з держпідтримкою , І програми автобанків, програми російських банків в партнерстві автовиробниками.

Статистика порівнянна. Так, за даними прес-центру Уральського банку Ощадбанку РФ: З січня по березень 2011 року частка автокредитів, оформлених Уральським банком Ощадбанку Росії в рамках спільних програм з автовиробниками, склала 55%. При цьому 71% автокредитів в рамках спільних програм видані в місяць оформлення заявки і отримання рішення по ній.

Частка автокредитів, виданих за програмою державного субсидування процентних ставок, досягла 43%. За даною програмою 78% автокредитів видається протягом двох місяців з моменту оформлення заявки і отримання рішення по ній.

Таким чином, частка клієнтів банку, що мають позитивне рішення по кредитній заявці та очікують автомобіль від двох до шести місяців з метою оформлення автокредиту, в рамках спільних програм з автовиробниками становить 29%, а за програмою державного субсидування процентних ставок - 22%.

Фінансові підрозділу автомобільних концернів зміцнюють свої позиції за рахунок співпраці з російськими банками. Правда, представники автоконцернів намагаються співпрацювати тільки з лідерами автокредитування, вважають за краще: Райффайзенбанк , Сбербанк , ВТБ 24 , Газпромбанк , ЮніКредит Банк , банк Уралсиб , BSGV . Саме з цими банками співпрацюють близько десятка різних фінансових представництв автогігантів, список яких зростає з кожним роком. Як відзначають в банках, такі програми користуються особливою популярністю у позичальників, і частка кредитів, що видаються за спільними програмами, динамічно зростає.

Максимально вигідні умови за рахунок субсидування процентної ставки

При спільних програмах банків і автовиробників клієнти мають можливість отримати більш пільгові умови з кредитування за рахунок субсидування автовиробниками процентної ставки. Так звані маркетингові процентні ставки по кредиту в рамках програм автокредитування - це розрахункові величини, які досягаються за рахунок зниження для позичальника вартості автомобіля, що купується за програмою автокредитування.

Спочатку у різних банків заявлені і різні процентні ставки, і умови по кредитах. Тому, процентні ставки за кредитом на одну і ту ж марку автомобіля в різних банках для клієнта можуть різнитися. Тобто, варто вивчити і порівняти пропозиції від банків-учасників програми. Але в будь-якому випадку кредит за спеціальною програмою буде для клієнта вигідніше стандартного банківського продукту.

Як зазначає Наталія Афанасьєва, начальник відділу продажів автокредитів Уральського філії ЗАТ «Райффайзенбанк»: «Мета запуску будь-спец Як зазначає Наталія Афанасьєва, начальник відділу продажів автокредитів Уральського філії ЗАТ «Райффайзенбанк»: «Мета запуску будь-спец. програми - це забезпечити для клієнта максимально вигідні умови отримання кредиту, які відображаються в процентній ставці. Як правило, більш низькою, ніж ставки за стандартними програма банку. А також в можливості отримати знижку від автовиробника на вартість придбаного транспортного засобу ».

При цьому популярність кредитної програми залежить не тільки від її умов, а й від популярності марки авто. Банкіри це бачать, аналізуючи статистику продажів. У Райффайзенбанку однією з найпопулярніших, наприклад, назвали програму GM Finance на покупку Chevrolet , Як пояснили в банку: «Лідируючі позиції за обсягами продажів займає саме ця спільна програма, і безумовного лідерства цієї програми крім вигідних умов кредитування сприяють стабільно-високі продажі бренду на Російському автомобільному ринку, і на ринку Свердловської області, зокрема».

Гроші є, машини немає?

Звичайно, варто враховувати не тільки доступність кредиту, а й доступність автомобіля. Це стосується не тільки ціни, «розкрученості» бренда, але і просто його наявності. На даний момент банки не заперечують той факт, що часом споживачі легко отримують схвалення від банку на кредит, але, часом, місяцями чекають саму машину. Банки надають своїм клієнтам найбільш вигідні умови по кредитах, але не в їх компетенції вирішити проблеми автоконцернів.

Можна сказати, що саме на тлі позитивної динаміки збільшення попиту на автомобілі особливо помітний їх дефіцит Можна сказати, що саме на тлі позитивної динаміки збільшення попиту на автомобілі особливо помітний їх дефіцит. Сергій Кульпин, керуючий Уральським філією ВТБ24 так прокоментував ситуацію: «Позитивна динаміка збільшення попиту спостерігається на автомобілі середнього класу, вартістю до 900 000 руб. Зростає кількість кредитних заявок по спец програмами на нові моделі, що з'явилися на ринку в останні 6 місяців. Це автомобілі марок Hyundai , Kia , Renault і Suzuki . На моделі цих виробників попит істотно перевищує пропозиції від виробника. На сьогоднішній день, якщо замовити авто цих виробників, то терміни доставки - жовтень-грудень 2011 року ».

Спеціальні пропозиції за спеціальними програмами

Автоконцерни в свою чергу вдаються до коректування попиту на ті, чи інші марки авто за допомогою проведення акцій в рамках існуючих спеціальних програм кредитування. Клієнту це приносить додаткові вигоди. За якою схемою відбувається субсидування, і за якою схемою оцінити можливості банківської програми? У тому числі і при наявності акції. Для наочності розповімо про це на прикладі однієї фінансової програми.

Mitsubishi Motors Finance (Міцубісі Моторс Фінанс)

Компанія «Рольф Імпорт» пропонує цікаву програму на покупку Mitsubishi

За даними рейтингу журналу "АвтоБізнесРевю", що складається з 35 найбільших російських автодилерів, за підсумками 2010 року, компанія «Рольф» є одним з лідерів ринку. У згаданому рейтингу, вона займає другий рядок. Виручка компанії за 2010 рік - 46 млрд. Рублів. Плюс 15,3% до 2099 році. (Перше місце зберіг автохолдинг Major - виручив 55,5 млрд. Руб; + 22% до 2009 року, третє місце займає "Автомир» - 41,9 млрд руб .; + 24%). Результати цих компаній ілюструють загальну тенденцію повернення автодилерів на докризовий рівень. до речі, найбільше зростання показали регіональні дилери - вони додали в середньому 50-70% виручки при зростанні всього ринку на 30%.

Але повернемося до програми. Компанія «Рольф Імпорт» здійснює дотацію витрат клієнта на придбання автомобіля в автосалонах офіційних дилерів марки «Mitsubishi» з використанням кредитних коштів банку, за рахунок субсидування суми кредиту до розміру від 0% до 11,4% річних в залежності від терміну кредитування і обраної моделі автомобіля. У даній програмі автоконцерн сам встановлює маркетингову ставку на кожну модель автомобіля.

Крім того, що позичальник отримує пільгову відсоткову ставку, клієнт в рамках програми може оформити страховий поліс КАСКО з опцією «мультідрайв». Ця дозволяє не обмежувати число водіїв, допущених до керування транспортним засобом. Такі бонуси - ще одна перевага програм з автовиробниками.

Вищеназване пропозиція поширюється на всі моделі автомобілів марки Mitsubish (Міцубісі). А взагалі, потрібно звернути увагу, що деякі виробники пропонують особливі умови тільки на певні моделі, а не на весь модельний ряд.

Для покупки «Mitsubishi» в кредит по спецпрограмі можна відправитися в: Райффайзенбанк, Сбербанк, Газпромбанк, ВТБ24. З 1 квітня 2011 року в число банків-учасників увійшов і ЮніКредит Банк.

Спеціальна пропозиція

Як ми вже згадували, клієнтам варто звертати увагу на акції, що стосуються конкретних марок авто.

Приклад оголошеної спеціальної акції в рамках фінансової програми - компанія «Рольф Імпорт» особливо презентує кредит на міський кросовер Mitsubishi ASX 1.8 л, кредитна ставка складе 7,99%, при терміні кредитування 2 роки, розмір початкового внеску - від 40%. Для наочності наведемо розрахунки по цій марці авто.

При вартості автомобіля - 999000руб При вартості автомобіля - 999000руб. Первинному внеску 399600 руб. (40%). За маркетингової ставкою 7,99% - платіж складе 28194 руб. у місяць.

Правда, потрібно знати, що в договорі вказується банківська ставка. Звичайно, на повну вартість кредиту впливає не тільки банківська ставка за програмою, а й інші умови: комісії, страховка, можливість дострокового погашення і т.д.

Для порівняння - оцініть вартість кредиту на цю марку машин при таких же умовах за банківськими (НЕ пільговим) ставками:

Банк Програма Банківська ставка Одноразова комісія Їжак платіж за ставкою банку Райффайзенбанк Автокредит 11,5% 5500 руб. 30525 руб ВТБ24 АвтоЛайт 16% - 31854 руб. Юникредітбанке Атокредіт 11,5% 6000 руб. 30525руб. Газпромбанк Автокредит 12% 5500 руб. 30671 руб. Сбербанк Автокредит 14,5 - 30271 руб

* Увага! Наведені розрахунки приблизні. Розмір платежу, процентної ставки, першого внеску, інші кредитні умови будуть залежати від потреб, конкретної моделі / комплектації автомобіля, умов кредитного договору з банком.

На нашому сайті ви можете вивчити програми банків-учасників.
Прийти за оформленням кредиту можна в офіс банку, і в автосалон. Використовуємо всі той же приклад - купити автомобіль марки Mitsubishi за допомогою пільгового автокредиту за програмою будь-якого з банків-учасників можна в наступних автосалонах: Автоленд Північ, Окамі Схід, Сервіс-центр «Окамі Північ».

До відома

Ось ще деякі фінансові програми і спеціальні акції на популярні марки машин.

Nissan

Nissan Finance спільно з Юникредітбанке представляє спеціальну акцію - пільговий кредит на покупку автомобілів Nissan 2011 випуску: Note, Tiida, Teana, Qashqai (всі версії). При терміні 1 рік ставка - 4,9%. Акція діє до 30 червня 2011 року.

Nissan Qashqai 2011 випуску за даною програмою: рекомендована роздрібна ціна 759 000 руб Nissan Qashqai 2011 випуску за даною програмою: рекомендована роздрібна ціна 759 000 руб., Початковий внесок 359000 руб. (50%), ставка - 4,9% річних терміном на 1 рік, щомісячний платіж складе 33217 руб.

* Приклади розрахунків наведені виходячи з рекомендованою роздрібною ціни на базову комплектацію автомобіля в рублях за станом на 02.04.2011 р без включення в суму кредиту КАСКО, ОСАГО і комісії за організацію кредиту. Щомісячний платіж включає вартість страхування. І носить ознайомлювальний характер.

Volkswagen

Спеціальну програму кредитування нових автомобілів Фольксваген (Volkswagen), Ауді (Audi) і Шкода (Skoda) пропонують Сбербанк, ЮніКредит Банк і Уралсиб спільно з ТОВ "Фольксваген Фінансові Послуги Рус"

Акції в рамках програми спільно з «Ощадбанком»

Volkswagen Touareg в кредит - переплата від 1,99%, Каско від 2,4%.

Volkswagen Polo в кредит - переплата 1,99%. Каско від 3%.

Де 1,99% - субсидування ставки автовиробником. подробиці на http://www.volkswagen-finance.ru

Нагадаємо, що Ощадбанк Росії не так давно оголосив про введення нових умов по автокредиту , Знизив ставки по автокредитуванню в рамках партнерських програм. З 25 квітня спеціальні умови автокредитування встановлюються за програмою «Автокредит» на покупку нового автомобіля єдиними для всіх категорій клієнтів: ставка 10,9% річних у рублях; термін до 2 років (включно); початковий внесок від 30%. Комісії відсутні. Зниження базових ставок банку, означає і зниження ставок за спеціальними програмами з автовиробниками.

Hyundai

спеціальна програма Hyundai Finance .
Банки-партнери: Райффайзенбанк, Сбербанк, Газпромбанк, ВТБ24 Спільно з ТОВ «Хенде Мотор СНД»

В рамках цієї програми діють акції на покупку автомобілів 2010 року тільки для моделі ELANTRA з Райффайзнебанком. преференції:
знижка в розмірі 45 000 рублів від ТОВ «Хенде Мотор СНД»,
- мінімальний початковий внесок,
- швидке рішення по кредиту при наданні всього двох документів.

Opel

програма кредитування GM Finance . Програми реалізують Сбербанк, Райффайзенбанк.

Програма передбачає спеціальні ціни на автомобілі Opel 2011 року виробництва за. При покупці автомобіля в кредит у банків-партнерів, його вартість знижується, що дозволяє компенсувати відсоток, який сплачується банку за кредитним договором. По суті, машина дістається власнику без переплати.

Наприклад, розмір компенсації від автовиробника на покупку моделі Opel Insignia по мінімальної заявленої вартості 847000 рублів, складе - 90000 рублів Наприклад, розмір компенсації від автовиробника на покупку моделі Opel Insignia по мінімальної заявленої вартості 847000 рублів, складе - 90000 рублів.

Підводячи підсумок, можна сказати, що пільгові програми автокредитування неминуче будуть з часом все більш популярні у позичальників. І їх наявність або відсутність в продуктовій лінійці банків буде означати дуже багато. Для споживачів же вже сьогодні факт існування таких програм означає можливість з найбільшою вигодою придбати машину в кредит. Засмучує споживачів лише існуючий на сьогодні дефіцит авто. Цілком можливо цей факт вплине на розстановку сил серед автовиробників. Адже святе місце порожнім не буває ... Але це вже зовсім інша тема.

Кредитні програми банків з автовиробниками на нашому порталі:

Kia Finance
Hyundai Finance
Renault
Suzuki Finance
GM Finance
Mitsubishi Motors Finance
Volkswagen, Audi, Skoda
Lada в кредит
Mazda Finance - standart
Subaru Finance
Jaguar Finance і Land Rover Financer

Замітка про публікації розміщена в групі http://vkontakte.ru/bankinform і на сторінці в Facebook Приєднуйтесь!
Гроші є, машини немає?
Гроші є, машини немає?
За якою схемою відбувається субсидування, і за якою схемою оцінити можливості банківської програми?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей