* Политика новости » Банки »

* *

Чи вигідно брати автомобіль в кредит за західними мірками

  1. Умови автокредитування "під мікроскопом"
  2. Автокредит в автосалоні за участю банку
  3. Банки переглянуть умови автокредитування

РЕКЛАМА

Час від часу потенційний автовласник ставить собі логічне запитання: чи вигідно брати автокредит? По суті справи автокредитування іншим чином надавати дорогу покупку. Тепер можна не відкладати придбання машини в довгий ящик, і вже сьогодні прокотитися з вітерцем на новенькому авто. Але перед тим як брати автокредит, все ж варто всебічно розглянути поставлене питання. Це допоможе заощадити чимало грошей.

Чи вигідно брати автокредит в поточному році?

Завершився світова фінансова криза підштовхнула майже всі банки до початку етапу відновлення програм автокредитування:

  • процентні ставки по автокредитах були значно знижені,
  • число стягнень прихованої комісії зменшилася,
  • виникла система додаткової розстрочки.

Умови автокредитування "під мікроскопом"

Де вигідно брати автокредит?

Ясно, що не всім рекламним акціям слід довіряти і тому, перш ніж взяти автомобільний кредит , Грамотний позичальник ретельно вивчає всі існуючі пропозиції, в тому числі кредити на автомобілі з пробігом і робить правильний вибір автокредиту . Правильний вибір означає: порівняти всі доступні варіанти і визначити, який із них буде вигідно виплачувати.

Наприклад, такі великі банки, як "Відкриття" і Собінбанку, дають своїм позичальникам можливість отримати непогану розстрочку, що, в общем-то, є хорошим пропозицією: потрібно виплатити банку лише 30% -ий початковий внесок і взяти тривалу розстрочку від трьох років і більше. Вигідно це чи ні - питання індивідуальне.

Майбутні позичальники часто цікавляться: чи вигідно брати автокредит в Ощадбанку?

Безумовно, вигідно для власників пластикових карт від Ощадбанку Росії. Коник Ощадбанку - швидке оформлення кредиту без прихованих комісій. Якщо для вас час - гроші і ви володар «пластика» Ощадбанку, тоді вам гарантовано скоротять час укладення кредитного договору, адже ніхто не любить процедуру оформлення та збору документів. Зазвичай люди готові переплатити за зручність і зберегти свої тимчасові і психічні ресурси, а в Ощадбанку ви отримаєте всі «плюшечкі» даром! Крім цього, послуги найбільшого банку країни доступні для вас в кожному місті. Більш детально з пропозиціями Ощадбанку ознайомтеся тут . І скористайтеся пошуком сайту «AvtomobilKredit» по містах (введіть в пошук назву вашого міста).

Вигідний автокредит чи ні - ви зрозумієте лише порівнюючи все пропозиції на ринку автокредитування. Будуть потрібні розрахунок і твереза ​​голова. Не нехтуйте пільговими умовами автокредитування з підтримкою держави і участю кептивних банків (це банки - партнери найбільших автовиробників).

Але в реальності не все так чудово, як обіцяють маркетологи, особливо якщо порівняти російські програми автокредитування з аналогічними програмами зарубіжних країн. У більшості випадків, як показує практика автокредитування, вітчизняна програма ніяких бонусів позичальникові не надасть.

Автокредит в автосалоні за участю банку

Автокредит в автосалоні за участю банку

Вигідна пропозиція про розстрочення кредиту залежить від того, на яких умовах автосалон і банк домовляться між собою. Банк має можливість надати безвідсоткову автокредит тільки в тому випадку, якщо автосалону буде вигідно якомога швидше розпродати автомобілі конкретної моделі, на яку поширюється акція.

Отже, саме автосалон буде гасити відсотки по автокредиту для позичальника. Погашення автокредиту відбувається за рахунок тієї знижки, яку автосалон здатний дати на покупку машини.

Автокредит в банку - партнері Форд брати вигідно - цей самий вигідний вид автокредиту можна знайти в автосалоні. Так через банк - партнер «Сетел» ви оформите кредит на авто марки Ford за двома документами за 15 хвилин. Шукайте представництва ТОВ «Сетел Банк» в автосалонах свого міста. Розгляньте всі пропозиції цього банку і не пропустіть нагоду отримати вигідний автокредит з розстрочкою.

У тому випадку, якщо знижка на авто не передбачена, то майбутньому позичальникові доведеться зі своєї кишені гасити комісію автосалону, який в свою чергу переводить цю суму банку. Складно і незрозуміло? Так, але така система працює. Зазвичай ця комісія дорівнює 12-14% автокредиту, і якщо подумати, то на особливу вигоду позичальникові розраховувати не варто.

Ще мінус в тому, що про таку комісії навряд чи захочуть поширюватися і банк, і автосалон, навіть якщо спробувати поставити пряме запитання безпосередньо менеджеру. Звідси і пішли різні домисли і недовіри позичальників, які зводяться до одного єдиного питання - чи вигідно взагалі брати автокредити в автосалоні?

Чи вигідно брати автокредит на старий автомобіль?

Саме такий варіант зацікавить тих, хто планує нібито заощадити на автокредит. Чому начебто? В цілому - це автолотерея. Можливо вам пощастить з машиною, а може бути - немає: і ви станете нещасним володарем авто з прихованим дефектом. Це ризики і досить високі. Незалежно від того ціла ваша машина чи ні, зобов'язання за кредитним договором юридичної сили не втрачають. Додайте сюди вартість страховки. А скільки грошей потрібно вкласти в ремонт? - Вигода сумнівна.

Банки переглянуть умови автокредитування

В цей момент процентні ставки по автокредитах як і раніше кілька високі, як мінімум 12-13% в рублях, так і таких ставок дуже мало.

Хороші новини: так як ситуація в країні після кризи нормалізувалася, то в майбутньому зростання ставок повинен припинитися і брати автокредит буде цілком вигідно.

Банки привернуть до себе клієнтів не тільки зниженою процентною ставкою, а й додатковим сервісом, а також спецпрограми від автодилерів. Велика частина прихованих комісій була знята або введена в процентну ставку, але, на жаль, до розстрочення це не відноситься.

За відгуками, більшість автолюбителів до можливості взяти автомобіль в кредит поставилися позитивно, тобто на питання: чи вигідно брати автокредит, - вони відповіли ствердно. Адже авто хочеться використовувати вже зараз, а не через кілька років ... Тому люди готові виплачувати відсотки за позикою і радіти бажаною покупці сьогодні, а не потім.

До того ж в країнах Європи робити покупки в кредит - повсякденна практика. Ця західна норма життя успішно прижилася і вкоренилася в Росії.

РЕКЛАМА

Публікації за темами: як взяти автокредит, яку машину вибрати в кредит, умови автокредитування в банках на нові та вживані автомобілі, як достроково погасити автокредит на машину, страхування КАСКО і ОСАГО для кредитного авто. Редакція сайту "Автомобіль в кредит" допомагає розібратися в питаннях отримання, погашення та обслуговування кредиту на автомобіль

Чи вигідно брати автокредит в поточному році?
Майбутні позичальники часто цікавляться: чи вигідно брати автокредит в Ощадбанку?
Складно і незрозуміло?
Звідси і пішли різні домисли і недовіри позичальників, які зводяться до одного єдиного питання - чи вигідно взагалі брати автокредити в автосалоні?
Чи вигідно брати автокредит на старий автомобіль?
Чому начебто?
А скільки грошей потрібно вкласти в ремонт?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей