* Политика новости » Банки »

* *

Радіатори опалення в підлозі: інструкція по монтажу своїми руками, особливо вбудованих опалювальних приладів, ціна, відео, фото

 1. Внутрипідложні радіатори опалення: особливості
 2. Конструкція радіаторів, вбудованих в підлогу
 3. Водяні обігрівачі та їх монтаж всередину статі
 4. Переваги внутріпольних батарей опалення
 5. Монтаж внутріпольних радіаторів: що потрібно враховувати при виконанні робіт
 6. висновок

Сучасні житлові будинки, офісні будівлі і торгові центри вимагають ґрунтовного підходу до проектування і інноваційних дизайнерських рішень.

Традиційні радіатори опалення просто не вписуються в стильні інтер'єри приміщень, а тому дизайнерам доводиться знаходити нові рішення, які дозволили б забезпечити ефективний обігрів і створили найбільш цікаву і комфортабельну атмосферу.

Традиційні радіатори опалення просто не вписуються в стильні інтер'єри приміщень, а тому дизайнерам доводиться знаходити нові рішення, які дозволили б забезпечити ефективний обігрів і створили найбільш цікаву і комфортабельну атмосферу

Конвектор опалення, вбудований в підлогу заміського будинку

Внутрипідложні радіатори опалення: особливості

Вбудовувані в підлогу радіатори опалення - техніка, завдяки якій можна ефективно і недорого обігріти заміські котеджі, офіси, спортзали, зимові сади і масу інших приміщень. Особливістю обладнання є можливість підтримки постійної температури, визначеного режиму, який не можна порушувати, щоб не створювати некомфортних умов для проживання, роботи або вирощування рослин.

За своєю конструкцією батареї опалення, які вбудовуються в підлогу приміщень, є конвекторами - в них використовується принцип конвективного обігріву повітря, що дозволяє не тільки підтримувати оптимальну температуру, але ще і істотно економити гроші на обігрів. При цьому повітря, нагріте при контакті з опалювальним радіатором, циркулює більш ефективно, ніж у випадку з традиційними батареями, встановленими на стіну.

Після контакту з батареєю опалення , Вбудованої в підлогу, тепле повітря піднімається до стелі, а його місце займає вже остиглий. Нагрівання проводиться по колу, повітря в приміщенні не встигає істотно охолонути, він постійно теплий, а тому вдається заощадити досить великі кошти.

Рух теплових потоків у вбудованому радіаторі опалення

Конструкція радіаторів, вбудованих в підлогу

Сучасні і надійні вбудовані в підлогу радіатори опалення мають досить оригінальну конструкцію. Як правило, подібні обігрівачі складаються з ребристого нагрівального елементу (в більшості випадків роль його виконує водяний радіатор), каналу і декоративної панелі, в якій і приховані всі деталі приладу.

За рахунок такої конструкції вдається встановлювати батареї в стяжку підлоги, закладаючи їх «під рівень» підлогового покриття.

Холодний і нагріте повітря вільно проходять через решітку стосується систем радіатора, що підвищує продуктивність нагрівання, дозволяє ефективно використовувати всю поверхню нагрівача.

Порада. Решітка стосується систем радіатора також грає і велику декоративну роль.
Саме тому в процесі вибору важливо вибирати такі грати, яка б добре вписувалася в навколишній інтер'єр приміщення, щоб дизайн кімнати був завершений.

Водяні обігрівачі та їх монтаж всередину статі

Найбільш популярні вбудовані в підлогу радіатори опалення - водяні. Особливістю їх є підключення до централізованої системи опалення будинки, звідки в неї і надходить теплоносій.

На відміну від електричних конвекторів опалення (А такі радіатори також часто застосовуються для установки всередині статі), водяні відрізняються своєю підвищеною продуктивністю, надійністю і універсальністю.

Фото водяного вбудованого радіатора опалення

На сьогоднішній день вітчизняний ринок багатий пропозиціями різноманітних водяних внутріпольних батарей опалення.

При цьому класифікувати батареї даного плану можна за кількома параметрами:

 • Конструкція. Як правило, вбудовуються радіатори опалення можуть виконуватися в корпусі або без оного. У першому випадку монтаж обладнання досить простий - ящик (корпус в зборі, довжиною 900-3000 мм) встановлюється в заздалегідь підготовлений жолоб статі або фальшпол.
  У той же час, якщо говорити про тих батареях, які не мають корпусу, то перед установкою слід обов'язково продумати варіанти їх кріплення. До того ж, доведеться подбати про якісну теплоізоляції поглиблення під радіатор, адже в іншому випадку частина тепла буде йти через пів;

Порада. В якості теплоізоляційних матеріалів можна використовувати будь-які пропозиції вітчизняного ринку. Головна вимога - стійкість до високих температур і низький коефіцієнт теплопровідності.

 • Матеріали. Для корпусу в більшості випадків використовується сталь, як необроблені, так і пофарбована. Що ж стосується самих батарей опалення, то вони можуть бути сталевими (Бюджетний варіант) або ж виготовлятися з більш дорогих матеріалів, як-то мідь або алюміній.

Мідно-алюмінієвий вбудований радіатор для системи опалення

Слід зазначити, що мідний і алюмінієвий радіатор опалення в підлозі хоч і мають дещо вищу вартість, але така ціна цілком виправдана, адже експлуатаційні характеристики обладнання набагато вище, ніж у сталевих. Причина криється в хорошій теплопровідності кольорових металів, їх стійкості до негативного впливу корозії;

 • Дизайн. Вітчизняний ринок пропонує масу різних варіантів обробки внутріпольних радіаторів. На нашому сайті є фото і відео подібних систем опалення, на яких видно всі їх краси і оригінальність стилю.
  Видима частина середині батареї опалення (а саме решітка), можуть забарвлюватися в різні кольори, що дозволяє підібрати певний варіант для кожного інтер'єру.

Переваги внутріпольних батарей опалення

Вбудовані в підлогу радіатори опалення - прекрасне рішення маси проблем з обігрівом будь-якого приміщення, незалежно від площі та цільового використання.

Такі батареї сучасні і якісні, мають масу переваг перед більш традиційними рішеннями:

 • Висока продуктивність. Так як в основу внутріпольних систем покладено традиційне водяне опалення, то можна забезпечити якісний обігрів приміщення при мінімальних витратах;

Конструкція стосується систем радіатора з алюмінію

 • Надійність і безвідмовність, стійкість до впливу агресивних середовищ;
 • Можливість прихованого розміщення всередині статі. За рахунок таких особливостей можна не турбуватися про те, що радіатори опалення будуть виглядати безглуздо або незграбно в сучасному інтер'єрі будинку, офісу або торгового центру;
 • Звільнення максимального вільного простору. При використанні батарей опалення, вбудованих в підлогу, можна встановлювати різні меблі і елементи інтер'єру впритул до стін.
  Також, з'являється можливість виконання скляних вікон у всю стіну, що дуже актуально для заміських котеджів.

Монтаж внутріпольних радіаторів: що потрібно враховувати при виконанні робіт

У своїй більшості батареї опалення, що розміщуються всередині статі, монтуються досить просто, не вимагають якихось особливих будівельних навичок. Достатньо лише базових знань теплотехніки, деяких умінь в будівельній справі і якісний монтаж обігрівачів вам гарантований.

Проте, якщо роботи виконуються своїми руками, то важливо пам'ятати про деякі моменти, які мають істотний вплив на ефективність обігріву, тривалість роботи та економію фінансів.

Серед найбільш значущих чинників можна виділити:

 1. Тиск в системі опалення. В середині підлоги водяні радіатори з конвекційним принципом роботи є ідеальним рішенням для приватного будинку, адже тиск в автономній системі опалення порівняно невисока і рідко перевищує 2,5 атм.

Стильна решітка стосується систем радіатора, якісно підібраного під інтер'єр

У той же час, для централізованих систем такі батареї не рекомендується використовувати, адже в них передбачає подача теплоносія під тиском 6-12 атм, що загрожує швидким зносом техніки. Але якщо без вбудованих радіаторів в квартирі або офісі не обійтися, то краще використовувати мідні батареї, які здатні працювати при тиску 10-15 атм;

 1. Висота стель. Від даного параметра залежить теплова потужність вбудованого в підлогу радіатора і, природно, вартість обладнання.
  При цьому важливо враховувати, що чим вище стелі, тим більший об'єм повітря доведеться нагрівати. Як правило, ефективність передачі тепла розраховується зі співвідношення 1 кВт на 10 м2 площі приміщення;
 2. Водяне опалення підлоги має на увазі підведення всіх систем харчування. Даний фактор потрібно обов'язково враховувати при плануванні будівництва або ремонту приміщення, закласти роботи в кошторис.
  В іншому випадку нормальна робота техніки просто виключається (єдине рішення - електричний конвектор);
 3. Вибір обладнання. Найчастіше, все водяні радіатори мають єдину конструкцію та інструкція по їх використанню стандартна.
  Але, слід зазначити, деякі моделі можуть додатково комплектуватися спеціальними потужними вентиляторами;

Шланги для підключення стосується систем радіатора до системи опалення

Такі вентилятори дозволяють істотно підвищити ефективність передачі нагрітого повітря від радіатора в приміщення, забезпечити його циркуляцію, тим самим, роблячи роботу техніки більш продуктивною.

висновок

Середині батареї опалення - техніка інноваційна, в якій, проте, використовуються традиційні принципи теплотехніки. За рахунок установки таких батарей, вбудованих в підлогу приміщення (житлового, офісного або навіть новомодного зимового саду), можна домогтися не тільки якісного і недорогого обігріву, але ще і створити оригінальний інтер'єр, стильний і не навантажений зайвими елементами.

На сьогоднішній день вибір обладнання, яке можна вбудовувати в підлогу приміщення досить великий, в залежності від побажань можна підібрати оптимальні типи матеріалів радіаторів, їх форму і розміри. До того ж, незважаючи на новизну такого виду опалення, вартість його з використанням таких батарей зовсім невисока.

Радіатори опалення: вбудовані в підлогу пристрої такого типу є надійною системою опалення, розрахованої на довгі роки безвідмовної експлуатації. За допомогою радіаторів можна практично в рази поліпшити показники енергопостачання приміщень, здешевити опалення за рахунок продуктивності роботи обладнання.


Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей