* Политика новости » Банки »

* *

Радіатори опалення які краще

 1. Відеозамальовка - які батареї вибрати?
 2. чавунні радіатори
 3. сталеві радіатори
 4. алюмінієві батареї
 5. Відеоролик - поради щодо вибору радіаторів опалення
 6. Відео про достоїнства біметалевих батарей

Після спорудження будинку або прийняття рішення про заміну контуру опалення в квартирі, перед кожним господарем житла постає питання - радіатори опалення які краще вибрати?

Після спорудження будинку або прийняття рішення про заміну контуру опалення в квартирі, перед кожним господарем житла постає питання - радіатори опалення які краще вибрати

Якщо раніше вибір був невеликий, і найкращим, а найчастіше - єдиним варіантом були чавунні батареї, то сьогоднішній ринок пропонує більш широкий асортимент цих елементів опалювальної системи. Щоб зупинитися на одному з представлених видів, необхідно знати деякі нюанси, такі, як технічні та експлуатаційні характеристики, правила розрахунку кількості тих чи інших радіаторів на певну площу, їх потужність і тепловіддачу, порядок установки радіаторів та інші.

Недостатньо тільки вподобаного зовнішнього дизайну. Головне для батарей то, щоб вони були функціональні і максимально прогрівали приміщення.

Відеозамальовка - які батареї вибрати?

Отже, сьогодні увазі споживачів пропонуються радіатори сталеві двох різних типів, чавунні, біметалічні і алюмінієві.

чавунні радіатори

Стильні чавунні батареї

Хоча на зміну старим добрим чавунним батареям опалення прийшли сучасні радіатори, не варто відмахуватися від перевірених роками «гармошок». Потрібно відзначити, що вони не перестали користуватися популярністю, і багато хто віддає перевагу саме їм. Якщо раніше чавунні батареї мали не дуже привабливий вигляд, через шорсткою поверхні і неестетично форми, то сьогодні дизайнери на славу попрацювали з їх зовнішністю.

Сьогодні чавунна батарея не тільки не вимагає прикриття її декоративним екраном, але і сама може стати гідним елементом оформлення будь-якої кімнати. Ще одна проблема пішла в минуле - це періодична фарбування батарей. Сучасні імпортні варіанти мають перетворений зовнішній вигляд, причому вибрати їх можна на будь-який смак, як за розміром, так і за забарвленням, і навіть за формою.

Дуже важливим додаванням до сучасних чавунним опалювальним елементам стали влаштовані на деяких моделях ніжки, тому немає потреби псувати стіни, забиваючи в них кронштейни. Батарея просто встановлюється на підлогу і приєднується до опалювального контуру.

Вони можуть бути виконані під старовину, з литим орнаментом, а можуть ідеально підходити до сучасних стилів дизайнерського оформлення інтер'єру.

Такі чавунні батареї не зіпсують інтер'єру

Ще однією перевагою чавунних варіантів є їх невибагливість, вони прекрасно будуть функціонувати як при установці в систему центрального опалення, так і в автономну.

Цінувалися ці радіатори завжди саме завдяки властивостям матеріалу, з якого вони виготовлені - чавуну. Він має властивість довго прогріватися, але і довго тримати тепло після відключення підігріву теплоносія. Чавун характеризується відмінною тепловіддачею, що дуже важливо для швидкого отримання потрібного мікроклімату в кімнаті.

Дуже важливою умовою надійної та довготривалої експлуатації чавунних радіаторів, є їх установка і якісне з'єднання рознімних з'єднань.

Вітчизняні та імпортні варіанти

На сьогоднішній день на ринку представлені вітчизняні та імпортні чавунні радіатори .

Італія і Чехія, Туреччина та Іспанія, Англія і Німеччина пропонують свою продукцію, і вона значно відрізняється від від ечественной більш естетичними і якісними поверхнями.

 • Важлива відмінна риса - підвищена теплова потужність вироби при менших габаритах. Наприклад, класикою російського радіатора з чавуну є МС -140 об'ємом 1, 3 літри, а батареї виробництва Чехії - всього 0,8 літра, при цьому тепловіддача від них однакова. Таким чином, якщо купується чеський варіант, то він буде більш компактний, ніж вітчизняний.
 • Крім цього, радіатори імпортного виробництва мають майже ідеально гладку внутрішню поверхню, що скорочує опір руху теплоносія і утворення на стінках шарів накипу.
 • Ці вироби з чавуну стійкі до корозії, що дозволяє використовувати їх у відкритих системах опалення, де відсоток кисню в теплоносії набагато вище необхідного.
 • Товсті стінки радіаторів підвищують стійкість до абразивного зносу.
 • Всі імпортні варіанти надходять у продаж в пофарбованому вигляді, а вітчизняні після установки вимагають фарбування.
 • Однак, потрібно зазначити, що імпортні батареї завжди значно дорожчі за вітчизняні.

сталеві радіатори

сталеві радіатори

Опалювальні радіатори із сталі відрізняються великою різноманітністю по дизайну і випускаються двох видів: трубчасті і панельні.

трубчасті батареї

Цей вид сталевих батарей складається з секцій, які скріплюються між собою за допомогою зварювання. Ефективність роботи цих елементів залежить від кількості секцій.

У продажу є трубчасті батареї різних розмірів і форм. Багато в чому саме ця їхня характеристика змушує багатьох споживачів зупинити свій вибір саме на них.

 • Висота сталевих трубчастих радіаторів може варіюватися від 20 до 200 сантиметрів, а товщина від 10 до 25 сантиметрів. Довжина вибирається в міру необхідності.

Довжина вибирається в міру необхідності

радіатори можуть досягати значних розмірів у висоту

 • Батареї зі сталі розраховані на тиск від 10 до 15 атмосфер - це станда рт дл я централізованого опалення. Як завжди, виробник кілька занижує тиск, коли вказує його в паспорті, насправді радіатори здатні витримувати кілька великі навантаження, так як в централізованій системі можуть траплятися гідроудари.
 • Товщина стінок цих батарей набагато тонше, ніж у чавунних, і становить всього один або півтора міліметра, тому вони легко піддаються механічних пошкоджень.
 • радіатори мають гладку поверхню, тому легко піддаються очищенню, а для деяких моделей випускаються навіть спеціальні щітки.

радіатори  мають гладку поверхню, тому легко піддаються очищенню, а для деяких моделей випускаються навіть спеціальні щітки

Спеціальна щітка для полегшення процесу догляду

 • Так як секції сталевих батарей зсередини покриваються полімерними матеріалами, вони повністю захищені від впливу агресивного середовища, тому їм не страшна корозія. Завдяки цьому збільшується термін їх служби.

До негативних моментів сталевих радіаторів можна віднести:

- низький відсоток тепловіддачі, тому, якщо вони встановлюються в автономній системі опалення, то витрати на оплату енергоносіїв будуть істотно вище, ніж при контурі з встановленими іншими видами батарей;

- ще одним мінусом є зварювання, що з'єднує секції батарей, так як під час різкої зміни тиску в системі, вона може бути «слабкою ланкою», де може з'явитися текти. Тому сталеві трубчасті екземпляри краще встановлювати в систему зі стабільним тиском в системі, який може бути тільки автономна.

Такі батареї можуть здорово прикрасити кімнату

До позитивних якостей цих батарей можна віднести багату різноманітність дизайнерських рішень, і з естетичного боку їх можна назвати ідеальними. Так, їх виробляють з додатковим елементом у вигляді дерев'яної панелі, закріпленої зверху, прямими або вигнутими, з формою чавунних батарей або гарних яскравих трубок, що відмінно підійде для дитячої кімнати.

Панельні радіатори із сталі

Панельна сталева батарея

Перевага панельних радіаторів перед трубчастими полягає в їх доступною ціною, а також відсутності точкових зварних швів. Сталеві панелі швидко нагріваються і, відповідно, віддають тепло в кімнату, але так само швидко і остигають. Цей фактор робить такі батареї неекономними, тому, що вони повинні постійно підігріватися, і котел буде працювати практично без перерв, а значить, на підігрів теплоносія буде витрачатися велику кількість палива.

Цей фактор робить такі батареї неекономними, тому, що вони повинні постійно підігріватися, і котел буде працювати практично без перерв, а значить, на підігрів теплоносія буде витрачатися велику кількість палива

Внутрішній устрій панельних радіаторів

Ці батареї складаються з двох панелей, між якими розташовані гофровані металеві деталі (конвектори). За рахунок подібної конструкції відбувається хороша тепловіддача від панелі в приміщення.

Цей вид батарей розрахований на стандартний тиск в централізованій системі і на температуру теплоносія до 90 -95 градусів.

Панельні радіатори поділяються на кілька типів, що визначаються за їх товщині і конструктивними особливостями:

- одна панель, звареної з двох листів металу - 10 тип;

- один конвектор, закритий однієї панеллю - 11 тип;

- дві панелі і розташований між ними один конвектор - 21 тип;

- дві панелі і розташовані між ними два конвектора - 22 тип;

- три панелі і три конвектора - 33 тип.

Їх будова добре видно на представленій схемі.

Різні типи сталевих панельних радіаторів

За розміром, як в ширину, так і в висоту, панельні батареї можуть бути різноманітними. Вибирати цей прилад опалення потрібно, спираючись на розмір місця, де він буде встановлений. Довжина панельної батареї варіюється від 40 см до 3 метрів, а висота від 20 до 90 сантиметрів.

радіатори випускаються з нижнім або боковим підключенням, і який з них вибрати, - буде залежати від розташування опалювальних труб.

До позитивних якостей цієї конструкції відносять такі моменти:

Батареї непогано виглядають в інтер'єрі

 • В автономному опаленні важливим фактором є використання невеликої кількості теплоносія, який потрібен для таких радіаторів.

Про недоліки панельних приладів:

 • На відміну від трубчастих сталевих радіаторів, панельні не мають внутрішньої захисту від корозійного впливу.
 • Так само, як і трубчасті, ці опалювальні елементи небажано встановлювати в централізовані системи. Але якщо вони все-таки встановлюються, то на додаток до контуру найкраще встановити редуктор, який буде контролювати тиск.

алюмінієві батареї

Алюмінієві радіатори опалення

Алюмінієві батареї користуються попитом у власників приватних будинків, так як ці прилади вимогливі до теплоносія. Він повинен бути досить якісним, а це можна забезпечити тільки в індивідуальному контурі опалення. Але вони є лідерами продажів не тільки завдяки доступній ціні, але через сучасного дизайнерського оформлення і позитивних характеристик.

Але вони є лідерами продажів не тільки завдяки доступній ціні, але через сучасного дизайнерського оформлення і позитивних характеристик

Радіатор може мати абсолютно незвичайний дизайн

Термін їх експлуатації виробники встановлюють зазвичай від 10 до 25 років, але в паспорті він зазвичай встановлюється мінімальний, значить, батарея цілком може прослужити більш тривалий час при належній експлуатації.

Алюмінієві елементи опалювальної системи розраховані на температуру теплоносія в 100 градусів, на його тиск в системі до 17 атмосфер, потужність (тепловіддача) до 210 Вт. Ємність кожної секції становить 450 мл, а її вага - від одного по по Лутора кілограмів.

Секції скріплюють в один радіатор, і їх може бути стільки, скільки необхідно для даного приміщення.

На запропонованому малюнку представлена ​​окрема секція, з яких збирають батареї необхідного розміру. Стандарти міжосьової відстані - 20, 35, і 50 сантиметрів, але випускаються і більш високі варіанти, які доходять і до 80 сантиметрів.

Стандарти міжосьової відстані - 20, 35, і 50 сантиметрів, але випускаються і більш високі варіанти, які доходять і до 80 сантиметрів

Міжосьова відстань радіаторів

Як і у інших видів батарей, у алюмінієвих є свої позитивні і негативні сторони.

 • Невелика вага, економічність, простота в монтажі, регулювання температурних режимів, високий відсоток тепловіддачі, зручні розміри, дизайнерське рішення, яке підійде до будь-якому приміщенню - все це відноситься до плюсів цих радіаторів.
 • До недоліків же можна віднести великий ризик газоутворення, що може привести до пошкодження батареї зсередини, концентрацію основного тепла на ребрах, можливість виникнення течі на з'єднанні секцій з різних причин.

Щоб уникнути підвищеного газоутворення, потрібно поставити на кожну батарею відвідників повітря, який буде автоматично спрацьовувати при необхідності.

Деякі алюмінієві радіатори схильні до виникнення корозії. Цей фактор буде прямо залежати від виробника - деякі з них проводять антикорозійну обробку, що допомагає уникнути передчасного псування приладу.

Виробляються і інші алюмінієві радіатори - з матеріалу високої очистки, які проходять оксидування (анодування). Воно дозволяє захистити структуру алюмінію від корозійних утворень. Анодовані батареї розраховані на тиск в 60 -70 атмосфер, їх тепловіддача набагато вище, ніж у звичайних алюмінієвих радіаторів.

Відеоролик - поради щодо вибору радіаторів опалення

біметалеві батареї

З кожним роком все популярнішими стають біметалічні варіанти радіаторів, які виготовлені з двох металевих сплавів з комбінованого принципу. Зсередини такі батареї мають сталеву поверхню, а зовні - алюмінієву, покриту емаллю.

біметалеві батареї

Біметалічні радіатори, так само, як і алюмінієві складаються з секцій, які з'єднуються за тим же принципом.

Завдяки алюмінієвому покриттю корпус, радіатора має високу тепловіддачу і рівномірно розподілене по ньому тепло.

Сталеве внутрішнє покриття робить радіатор витривалим до великих баричним навантажень, і дозволяє використовувати його при високому тиску, що доходить до 35 -40 атмосфер, наприклад, в багатоповерхових будівлях. Якщо біметалічні прилади встановлюються в приватному будинку, то необхідно створити в контурі досить високий тиск, інакше радіатори не будуть повинно функціонувати.

Біметалічні радіатори мають більш високу вартість, ніж алюмінієві, хоча за зовнішнім виглядом майже не відрізняються між собою. Мабуть, це єдиний суттєвий їх недолік, але він непорівнянний з численними достоїнствами.

Біметалеві батареї, мабуть, кращий вибір

 • Компактність форм і стійкість до корозійних процесів.
 • Естетичний і сучасний вигляд дозволяє використовувати батареї в найпростіших і ексклюзивних інтер'єрах.
 • Високу теплопровідність дає саме алюміній, завдяки своєму структурному будовою.
 • Простота в експлуатації. Батареї не вимагають фарбування, так як мають особливе двошарове загартоване покриття.
 • Високу надійність створює внутрішній сталевий корпус, який здатний витримувати високий тиск і температуру теплоносія.
 • Легкість монтажу, який можна провести самостійно при наявності навичок, а можна запросити фахівця, і він за кілька годин встановить радіатори у всіх приміщеннях.

Відео про достоїнства біметалевих батарей

Щоб правильно вибрати радіатори, потрібно врахувати багато чинників і, спираючись на них, зупинитися на найбільш підходящому варіанті. Звичайно ж, важливим є фінансове питання, тому, дізнавшись ціни, потрібно прорахувати заздалегідь в яку суму обійдеться кожен із представлених видів батарей. Орієнтуючись на всі зібрані показники, можна вирушати в магазин і підбирати конкретні радіатори, відповідні і обсягом опалювальних приміщень, і дизайну інтер'єру кімнат.

Відеозамальовка - які батареї вибрати?
Відеозамальовка - які батареї вибрати?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей