* Политика новости » Банки »

* *

Порівняння радіаторів опалення. Як і що вибрати?

Літо не вічне, а холоду в Росії настають швидко і як завжди - несподівано Літо не вічне, а холоду в Росії настають швидко і як завжди - несподівано. Готуватися до зими потрібно влітку, тому важливо знати, як зробити, щоб в квартирі було тепло, затишно, при цьому за розумні гроші. Основне джерело тепла в наших квартирах - це радіатори опалення , І, вибираючи їх, важливо знати, чим хороші ті чи інші види радіаторного обладнання, і що ви втратите, вирішивши зберегти трохи грошей.

Розглянемо найбільш поширений вид батарей - алюмінієві, чавунні, біметалічні і сталеві радіатори. Незважаючи на весь геній людини, за весь час не було придумано ідеальної батареї опалення. Кожен вид має свої переваги, недоліки, і важливо вибрати ті радіатори, в яких переважають позитивні якості.

алюмінієві батареї

Радіатори з даного матеріалу зовні красиві, дуже легкі, надійні, прекрасно обігрівають приміщення Радіатори з даного матеріалу зовні красиві, дуже легкі, надійні, прекрасно обігрівають приміщення. Їх можна розмістити на будь-якій поверхні, навіть на гіпсокартоні, вони займають мало місця, будучи самими тонким видом радіаторної техніки.

Батареї мають найвищу тепловіддачу на секцію (в середньому в 4 рази більше ніж у чавуну), відповідно обігрів приміщення при однаковому розмірі набагато краще.

Алюмінієві радіатори володіють маленьким внутрішнім об'ємом і для їх нагрівання потрібно менше теплоносія, а отже нагрів відбувається майже миттєво. Дана властивість такого типу радіаторів дозволяє використовувати їх в системі автоматичної підтримки комфортної температури в приміщенні і гарантувати потрібну температуру за мінімальний час.

Алюмінієві радіатори опалення відрізняються методом виробництва - литі і виготовлені методом пресування. Радимо брати ті, які виготовлені другим методом. Маючи гладку внутрішню поверхню округлої форми і покриті оксидною плівкою, екструзійні радіатори краще протистоять корозії і відрізняються підвищеними характеристиками по терміну служби і міцності. Радіатори, виготовлені методом лиття, найчастіше виробляються з вторинних матеріалів, всередині мають каверни і не рівну поверхню, що різко знижує термін їх служби. Сьогодні, навіть відомі марки виробляються в Китаї, що ще більш знижує якість литих радіаторів.

Алюмінієві радіатори як і всі корродируют, за рік в середньому з'їдають близько 0,1 мм поверхні. При середній товщині стінки 3 мм, користуватися системою опалення ви зможете не менше 20 років.

Чавунні батареї.

Радіатор, який знаком і важить у всіх будинках радянської будівлі і не тільки Радіатор, який знаком і важить у всіх будинках радянської будівлі і не тільки. За радянських часів був дефіцитним товаром, наприклад при отриманні квартири мешканці прагнули змінити сталеві батареї на чавунні, так як «чавун не тече».

Чавун відрізняється від інших радіаторів опалення тим, що дуже неохоче кородує. Термін служби - більше 50 років. Однак дані батареї відрізняють велику вагу і внутрішній обсяг. Якщо вага не так страшно, то великий внутрішній об'єм призводить до повільного нагрівання системи, а, отже, підтримувати і швидко регулювати температуру в приміщенні просто не вийде.

Зараз великий вибір чавунних батарей і завжди можна вибрати те, що вам потрібно. Буде це сучасний чавун, зовнішнім виглядом схожий на біметалеві, або виготовлені методом художнього лиття, ви завжди гарантовано отримуєте великий термін служби вашої опалювальної системи, але за досить високу ціну.

Сталеві батареї.

Відмінність сталевих радіаторів від чавунних, тільки за рахунок стінок, які тонші Відмінність сталевих радіаторів від чавунних, тільки за рахунок стінок, які тонші. Тільки за рахунок цього, вони нагрівається швидше, так як теплопередача у сталі і чавуну приблизно однакова. Основна проблема сталевих радіаторів, то що сталь в воді іржавіє. Існують радіатори з захисним внутрішнім покриттям, але через 3-5 років вони все одно почнуть іржавіти. Вага сталевих радіаторів не сильно відрізняється від чавунних і досить високий. Найчастіше робляться складальним методом - кілька металевих пластин, скріплених перемичками.

Прибирати дані радіатори складно, всередині накопичується пил, бруд, що в кінцевому підсумку знижує їх греющую здатність.

Основна перевага перед чавунними і алюмінієвими радіаторами - це можливість вибрати радіатор потрібних розмірів і форм. Можуть бути як квадратні, прямокутні, довгі - з різними розмірами сторін. Вважається, що саме це і низька ціна є причиною високої популярності даного виду радіаторної техніки в Росії. Існують і сталеві трубчасті радіатори, але вони мають ті ж переваги, що і панельні, але вони менш поширені.

Термін експлуатації даних радіаторів, за умови використання високоякісних матеріалів - 15 років.

біметалеві батареї

Спочатку біметалічні радіатори розроблені для систем централізованого опалення (ЦО) Спочатку біметалічні радіатори розроблені для систем централізованого опалення (ЦО). Фактично, биметаллическая батарея, - це радіатор з алюмінію, в якому вода циркулює по трубах зі сталі. Завдяки цьому дані радіатори могли витримувати гідравлічні удари системи ЦО. Однак, після надходження в продаж алюмінієвих радіаторів, виготовлених методом пресування, дана особливість втратила свою актуальність.

Біметал, як і інші радіатори, кородує, і не тільки в місцях контакту з водою, але і місцях контакту сталі з алюмінієм.

Існують біметалічні радіатори, де труби всередині виконані з міді, що збільшує теплопровідність, плюс мідь кородують в воді. Мінус - дуже висока ціна.

висновок

Оптимальним радіатором, був би радіатор, виконаний з міді або срібла (теплопровідність 380 і 430 відповідно), але от ціна таких радіаторів буде захмарна.

З урахуванням сучасних реалій, для систем централізованого опалення рекомендуємо використовувати алюмінієві і біметалічні радіатори опалення. Для автономних систем - тільки алюмінієві.

Але в кінцевому підсумку, по співвідношенню - ціна, комфорт, якість - саме екструзійні алюмінієві радіатори опалення тримають пальму першості.

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей