* Политика новости » Банки »

* *

Виклик прийнято: чому потрібно кидати виклики самому собі

  1. Передісторія виклику самому собі
  2. Що почнеться, коли ви зробите собі виклик
  3. Який виклик можна зробити собі вже сьогодні

Згадайте, хто для вас є авторитетом в бізнесі, фінансах, особистих відносинах? Йому / їй все вдається легко - з тим домовилися, щось нове і цікаве придумали, отримали нізвідки гроші ...

А ви працюєте-працюєте, і вихлопу нуль ... Ні грошей, ні люблячих відносин, ні хорошої роботи. Секрет на поверхні - люди кидають собі виклик кожен день, розширюють межі свого комфорту, а ви - ні. Виклик - це доказ того, що ви здатні чогось досягти. Найскладніший виклик - виклик собі.

Передісторія виклику самому собі

Передісторія виклику самому собі

Все, що отримує людина - це вдячність всесвіту за те, що він бореться зі своїми страхами, поганими думками, небажанням замислитись над своїм особистим життєвим сценарієм. Той, хто кидає виклик іншим, - кидає виклик собі, підключає крім вичавки знань інтуїцію, креатив, емоції, виходить за рамки звичного комфорту усвідомлено. Складається ланцюжок «він зможе - він зміниться - він змінить світ».

Уявіть ситуацію. Ви чогось хочете, наприклад, стати багатшими або розвинути певний навик, але відмовляєтеся, тому, що не в темі, немає інформації, не знаєте, до кого звернутися, не вмієте. У цей момент ви відчуваєте, як щось всередині вас пручається. Бажання каже: «Зроби це». А мозок кричить: «Я боюся! Це страшно / не вигідно / небезпечно! »

Ви відчуваєте незадоволення через свого малодушності і нереалізованої мети, псуйте собі настрій і життя, з кожним днем ​​поглиблюючи цю яму невдоволення собою. Значить, кидайте виклик собі і перемагайте себе ж!

Читайте ще: Або вб'є, або зробить сильнішим: 10 способів жити яскравіше

Що почнеться, коли ви зробите собі виклик

Що почнеться, коли ви зробите собі виклик

Ви визначили для себе мету - тому встаєте на пару годин раніше, відкидаєте неважливі справи і фокусуєтесь тільки на пріоритетних завданнях. Ви ефективніше працюєте для досягнення потрібної вам мети - вуаля! Ви прокачали в собі нові якості, стали краще, успішніше, кмітливим інших. Але це те, до чого ви прийдете, тільки якщо подолаєте всі перешкоди.

Перешкода №1. Домовленості з самим собою

«Хто ж мене ще пошкодує, крім мене?». Вас шкодують все підряд - роки-то йдуть, а у вас все та ж робота / посада / нелюба дружина або чоловік / худий гаманець / нечищені черевики. Люди порівнюють вас з собою і розуміють, що вони пішли від вас далі і вище - і шкодують вас. Тому не жалійте себе і не скигліть. Жалість і легкодухість - це корисна енергія, яку ви направили на неефективні дії. Чи не отримали потрібний результат? Ставте клеймо «Витрачено. З жалем ».

Перешкода №2. Я цього не вмію, не знаю

Якщо хтось зумів, значить, і ви зможете. Стів Джобс, Сальвадор Далі і Мати Тереза ​​- таких людей одиниці. Тому все, що змогли не Джобс і не Дали - зможете і ви. Чим вище перешкода, яку ви подолаєте, тим сильніше ви прокачали, тим краще і точніше ваші навички. Все, чого ви досягли, - це результат перемоги над внутрішнім дискомфортом.

Читайте ще: Як навчитися мислити нестандартно і вирішувати будь-які проблеми

Перешкода №3. Мені і так добре

Якщо ви нічого не робите - нічого не змінюється. Нерозумно очікувати поліпшень в житті, не докладаючи до цього зусиль. Потрібне вміння, як у Нео з «Матриці», у вас не з'явиться. Хоча навіть йому довелося зробити дію. А значить, вам потрібно щось робити. Щоб схуднути - піти в спортзал або зайнятися йогою, отримати нову професію - вивчитися самому або взяти досвід інших. Хочете сидіти в тихому болоті? Сидіть. Але поки ви сидите, склавши руки, інші працюють над собою. І відстань між ними і вами росте з кожним днем.

Перешкода №4. Життя - довга

Життя вже почалася. Вона почалася з вашого народження. І з кожним днем ​​вона коротше. Уявіть, що ви скажете цікавим онукам, коли вони спитають у вас, що ви робили, коли були молоді? "Я гортав котиків в ВК, тому що мені великих грошей не треба, головне, щоб все було добре. Я чекав, щоб воно якось само все покращився »? Саме ЛОСЬ! Треба так жити, щоб у вас дух захоплювало - адже про це ви мрієте, дивлячись кіно і читаючи книги про життя успішних і багатих. Це можливо, тільки якщо ви кидаєте собі виклик.

Читайте ще: Думати, як Далі: як використовувати свій мозок на повну

Який виклик можна зробити собі вже сьогодні

Який виклик можна зробити собі вже сьогодні

Зауважте очі, закрийте рот або заткніть вуха. Проживіть без певного органу чуття хоча б півдня. Ви побачите, що ви не вмієте комунікувати з іншими на повну. Ви зрозумієте, що не вмієте жити з собою в злагоді, не вмієте просити про допомогу і отримувати її від інших без криків і образ. Ви отримаєте повні кишені осяянь - зрозумієте, що треба в собі викорінювати, а за що хвалити.

Одягніть на зап'ясті браслет «антіобід» на 30 днів. Чи не скаржтеся, не сваріться, не кричіть на інших, не обговорюйте і не засуджуйте. Зірвалися - переодягніть браслет на іншу руку і почніть відлік заново. При бажанні придумайте інший спосіб - за кожен зрив віддавайте комусь безповоротно те, що колекціонували, що вам дорого.

Ви зрозумієте, що насправді не хтось інший, а в багатьох випадках саме ви створюєте скандали, плітки і образи. Ви - генератор зла і поганого настрою. Проживете 30 днів з браслетом на одній і тій же руці - помітите, як стало простіше. І це все тому, що ви зуміли відмовитися від особистої проекції дрібних образ на інших, перетворили зовнішній «стусан» у внутрішній стимул.

Кожен день робіть коханій людині сюрприз. Малесенький. Один, але кожен день. Протягом 30 днів, не чекаючи взамін нічого. Ви відразу побачите, що насправді - це не він / вона шкідливий і примхливий і не турботливий, а ви! Ви не здатні відмовитися від свого его і зробити життя своєї половинки приємніше. Ви не можете щиро оточити його / її турботою без «а ти мені що?».

Загалом, тридцять днів робіть, що завгодно, - співайте, купуйте шоколадки, дрібнички, раптово цілуйте, не лайте, просите пробачення за свої дурні примхи, танцюйте стриптиз, водите на побачення, даруйте квіти, суньте записки з сердечками і побажаннями в кишені. Ви побачите, як зміниться ваша кохана людина і його ставлення до вас.

Твори добро і кидай його в «воду». Добро - це користь для інших. Ви здатні щодня пізнавати себе, накопичуючи нові думки, почуття, емоції, враження, знання, навички в будь-якій сфері життя. Оцифрує і киньте в «воду», тобто в соцмережі. Нехай ваші друзі і колеги побачать.

Пам'ятайте, їм не важливо кількість думок і чашок випитої кави. Їм важливі якість думок і висновки, до яких ви прийшли за цими чашками. Те, як ці висновки допоможуть їм зробити своє життя кращим, яскравішим і простіше. Кожен день - це вихід за зону комфорту, навмисне зусилля мозку і збільшення вашої особистої цінності. Чим корисніше ви іншим, тим вище ваша цінність в ваших очах і в очах інших. Тим більше віддача всесвіту за це.

Ви раптом зрозумієте, що кожен день обмірковуєте різні думки з різних сторін - і кожен день сповнений деталей. Ваше життя раптово наповниться змістом і народиться та унікальна ідея, яка допоможе вам в кінці кінців стати багатим, відомим, гармонійним, справжнім.

Читайте ще: 13 прийомів пошуку нестандартних рішень з книги «Геніальність на замовлення»

Відчувайте драйв. Кожен день згадуйте, чого ви боїтеся, що виводить вас з рівноваги, засмучує - і йдіть йому назустріч. Не любите запах тютюнового диму - ввічливо просите людини з сигаретою відійти від вас. Дратує хамську поведінку інших - навіть якщо серце йде в п'яти, зупиняйте хамів, але ввічливо. Страшно підійти до незнайомця - заводите з ним розмову, можете навіть говорити, що боїтеся. Люди зрозуміють і оцінять силу духу. Борючись кожен день з «тиграми» -страх, ви одного разу відчуєте вже звичний драйв - і перестанете боятися. Підсилюйте свої почуття, вчіться жити зараз і наповну.

Розвивайте інтуїцію. Знання - це те, що губить нинішнє покоління. Ми живемо в інформації, накопичуємо її, але при цьому забуваємо про наш чуттєвому досвіді. Прокачування інтуїції допомагає отримувати досвід за різними напрямками відразу, перевертати мізки, відключати внутрішнього редактора, що забороняє вам бути вільним, забавним, сміливим, справжнім.

Будьте кожен день різним, спостерігайте за реакцією людей, слухайте своє тіло і внутрішній голос - вибирайте незвичну для себе одяг, відключайте певні органи чуття, з закритими очима їжте / бігайте по вулиці / грайте з дітьми.

Якщо перестанете внутрішньо чинити опір цим міні-викликам, ви побачите, що вже знаєте, чого хочете від життя взагалі і в дану хвилину, від себе і від людей. А ваше прагнення слідувати за зовнішнім шумом приховує від вас істину.

***

Замість всіх слів - Нік Вуйчич. Людина, яка народилася без рук і ніг, він не міг покінчити життя самогубством, тому що зрозумів, що місія такої його життя в тому, щоб дати іншим надію - кожен може більше, ніж йому здається. Нік домігся успіху і надихнув тисячі інших людей. У вас же на сьогодні вже є більше, ніж у нього на старті.

Страх проходить з деланием. Тому просто включайтеся. Зробіть виклик собі - станьте дивом для себе та інших. Киньте собі виклик прямо зараз.

Чи не отримали потрібний результат?
Хочете сидіти в тихому болоті?
Уявіть, що ви скажете цікавим онукам, коли вони спитають у вас, що ви робили, коли були молоді?
Я чекав, щоб воно якось само все покращився »?
Ви не можете щиро оточити його / її турботою без «а ти мені що?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей