* Политика новости » Банки »

* *

IP домофони Dahua

  1. Домофон Dahua Indoor Station DHI-VTH1550CH
  2. Панель Dahua Villa Station DH-VTO6100C
  3. підключення
  4. Віддалене підключення до панелі виклику
  5. Налагодження та експлуатація
  6. Достоїнства и Недоліки

Зміст огляду:

Домофон Dahua Indoor Station DHI-VTH1550CH

Панель Dahua Villa Station DH-VTO6100C

підключення

Віддалене підключення до панелі виклику

Налагодження та експлуатація

Достоїнства і недоліки

IP домофони - багатофункціональне мережеве обладнання, що виводить, таке просте, але тим не менш, функціональне технічне рішення як відеодомофон, на концептуально новий рівень. Ще десяток років тому можливості, що надаються чорно-білими трубкового системами, здавалися обивателю вершиною доступних в побуті технічних нововведень. Здавалося б, ми можемо подивитися на відвідувача, поспілкуватися з ним, впустити його натисканням клавіші, і все це навіть не підходячи до дверей, чого ще бажати? Інновації, внесені IP домофоном, частково розкриваються в його назві. В першу чергу це підключення до мережі, в тому числі до мережі інтернет, що дає цілий список нових можливостей. Розглянемо їх докладно на прикладі домофонної системи Dahua, що складається з монітора DHI-VTH1550CH і панелі DH-VTO6100C.

Домофон Dahua Indoor Station DHI-VTH1550CH

Зовні IP домофон Dahua мало чим відрізняється від аналогового. Велику частину лицьової панелі займає 7-дюймовий сенсорний екран. Поруч з екраном присутні функціональні сенсорні клавіші, які присутні скоріше для зручності, так як управління виконується через екранне меню. З тієї ж причини, на корпусі відсутні будь-які перемикачі та регулятори, так як всі налаштування, включаючи регулятор гучності і вибір мелодії дзвінка, теж здійснюються через меню. На задній панелі розташовані: роз'єм RJ-45 для підключення до мережі; роз'єм під карту пам'яті micro SD, об'ємом не більше 32 ГБ (не входить в комплектацію); клеми живлення; тривожні входи (6 зон) і тривожний вихід. Домофон повинен живитися від блоку живлення постійного струму напругою від 10 до 15 В і споживанням не більше 7 Ватт (0,6 А) під час роботи і близько 1,5 Ватт в режимі очікування. Блок живлення в комплектацію не входить. Альтернативний спосіб живлення приладу - з мережевого кабелю за допомогою технології PoE, але тут слід зазначити, що IP домофон використовує унікальний стандарт PoE, сумісний тільки з PoE-світч Dahua. Харчування охоронних датчиків і сирени , Або іншого пристрою підключеного до тривожного виходу, здійснюється окремо. Домофон монтується на рівну вертикальну поверхню. Корпус білого кольору має розміри 200 на 136 мм і товщину 22 мм.

Панель Dahua Villa Station DH-VTO6100C

IP виклична панель відрізняється по виконанню від класичних аналогових панелей білим, виготовленим з вогнестійкого АБС пластика, корпусом і великими розмірами - 141 на 100 мм. Товщина корпусу складає 17мм, а разом з виразний частиною, на якій розташовані роз'єми - 42 мм. Панель придатна для експлуатації на вулиці, і, не дивлячись на зазначену в паспорті робочу температуру від -10 ° C, може встановлюватися в наших кліматичних умовах. Перше, що кидається в очі при погляді на цю панель, це великий об'єктив, який разом з пластиковим корпусом викликає сумніви в вандалостійкості пристрою. Ні дивлячись ні на що, виклична панель без сліду знесе більшість пошкоджень, хоча для установки в несприятливих районах все ж рекомендується використовувати модель DH-VTO2000A, виконану в металі. Подібно домофону, пристрій повинен живитися від блоку живлення постійного струму напругою від 10 до 15 В і споживаємо не більше 10 Ватт (0,6 А) під час роботи і близько 1 Ватт в режимі очікування, або з мережевого кабелю за допомогою технології PoE, але тільки за допомогою одного з PoE-світчей Dahua. Панель встановлюється навісним способом на рівну вертикальну поверхню, з прихованим підведенням кабелю. Кнопка виклику має підсвічування, що сигналізує про стан виклику зміною кольору. Робота панелі супроводжується голосовими повідомленнями на обраному при налаштуванні мовою, в тому числі і російською. Відмінною особливістю панелі DH-VTO6100C є можливість відкриття замку за допомогою ключа. Такими ключами виступають безконтактні карти доступу стандарту Mifare. Панель має вбудований зчитувач і контролер доступу з пам'яттю до 5000 карт.

підключення

Прописані в заводських установках IP адреси дозволяють підключити домофон до панелі відразу після розпакування, без будь-яких мережевих налаштувань. Будучи підключеними, безпосередньо патч-кордом , Або через мережевий маршрутизатор / світч, пристрої безпомилково визначають один одного, хоча для повноцінної роботи, все ж, рекомендується налаштувати вручну. Чільну роль в тандемі домофона і панелі виклику грає, як не дивно, панель, так як тільки вона має web-інтерфейс, що дозволяє, в тому числі прописувати / змінювати адресу підключеного домофона. Якщо IP адреса панелі не підходить до вашої мережі, то змінити його можна за допомогою безкоштовної сервісної програми Dahua Config Tool, яка визначає всі підключені до мережі пристрою Dahua, а після цього підключитися до неї ввівши в адресний рядок браузера її IP адресу. Інший, більш простий, метод - це внести адреси домофона і панелі через екранне меню домофона.

При включенні домофон деякий час запускає вбудовану операційну систему, після чого відкриває основне робоче меню. При першому запуску мову системи встановлений як англійська. Для перемикання на російську слід увійти в розділ меню Settings (Настройки)> Language (Мова), ввести пароль: 888888, і вибрати з меню, що випадає Russian (Русский). Після цього домофон виконає перезавантаження, і надалі буде запускатися російськомовна версія меню.

Мережеві настройки домофона знаходяться в розділі меню Налаштування> Мережа. Пароль доступу до мережевих налаштувань: 888888. Вкладка Монітор містить необхідні для взаємодії декількох домофонів в одній мережі. Рядок Кімната містить номер домофона, який повинен відрізнятися від всіх інших. Так само, один з домофонів повинен бути головним, для цього у всіх інших слід натиснути в цьому розділі кнопку Головний, і в поле Майстер ввести IP адресу головного домофона.

У вкладці Net Set вносяться мережеві параметри домофона.

Вкладка Панелі дозволяє змінювати назви і IP адреси підключених панелей, а також активувати їх. В поле Тип пристрою можна вибрати, де панель встановлена: у будівлі або на огорожі. Панель DH-VTO6100C не призначена для установки на огорожі, тому в її випадку це поле заблоковано.

Через вкладку Камери можна переглянути підключені IP камери. Підтримуються камери різних виробників, в тому числі по протоколу ONVIF.

У вкладці Пошук є можливість додавати панелі виклику, видаляти їх, і змінювати їх мережеві настройки. Додані панелі відображаються зеленим кольором.

Віддалене підключення до панелі виклику

На заводських настройках виклична панель видає голосові повідомлення на англійській мові. Щоб переключитися на російську, потрібно підключитися до неї через web інтерфейс, ввівши її адресу в рядку браузера (логін за замовчуванням: admin, пароль за замовчуванням: admin) і в графі Language (мова) вибрати зі списку Russian. Після підтвердження змін панель перезавантажиться і надалі web інтерфейс буде російськомовним.

Одним з головних переваг IP домофонних систем - це зв'язок з викличної панеллю через хмарний сервіс за допомогою мобільних пристроїв. Щоб активувати цю функцію досить зайти в налаштування панелі через web інтерфейс, зайти в розділ Конфігурація> Конфігурація мережі> P2P, і поставити галочку в графі Включити. Тут же вказаний серійний номер панелі і QR код, необхідні для підключення до панелі.

Далі необхідно встановити на мобільний пристрій додаток DMSS і запустити його. Додаток доступний для безкоштовного скачування і має версії сумісні з наступними системами:
Windowsmobile
Symbian
Blackberry
iPhone
Android

У додатку слід вибрати СКУД, і зайти в список пристроїв.

Додаємо новий пристрій натисканням на +, і вибираємо P2P. На екрані з'явиться сторінка додавання нового пристрою. В поле Ім'я: можна ввести бажане ім'я пристрою. Поле SN: ввести серійний номер панелі, вказаний на задній стороні корпусу, або вважати штрих код, розташований там же. Якщо панель вже встановлена, то серійний номер або QR код можна побачити через web інтерфейс, див. Опис вище. Користувач за замовчуванням: admin. Пароль за замовчуванням: admin. PUSH повідомлення: має бути включено. Аудіо: якщо включити - програма не буде здійснювати відео зв'язок з панеллю. Вбивши всі налаштування, слід натиснути Відображення.

Тепер, при натисканні на кнопку виклику на панелі, паралельно з викликом на домофон буде приходити PUSH повідомлення на ваш мобільний пристрій. Слід звернути увагу, що панель в першу чергу з'єднується саме з домофоном, і, як наслідок, не відправляє повідомлення через хмару, якщо не змогла з ним зв'язатися. Розмова з викличної панеллю можна почати натисканням клавіші з трубкою. Відкриття замку здійснюється натисканням на замок, причому додаток показує наявність 2х замків, не залежно від того чи присутній другий замок на цій моделі панелі. Якщо в панелі один замок, використовуйте в додатку кнопку замка № 1.

Через меню доступний журнал подій і збережений на телефон архів знімків і відео. Збереження відео та знімків є у вікні Відтворення - клавіші позначені зображеннями відеокамери і фотоапарата.

Налагодження та експлуатація

Виклик домофону з панелі здійснюється натисненням кнопки виклику. При невдалої спроби здійснити дзвінок, наприклад, коли монітор вже задіяний в розмові або стався обрив кабелю, панель повідомить відвідувачеві про це. Якщо абонент довго не відповідає, панель запропонує відвідувачу ще раз натиснути кнопку виклику і залишити повідомлення на автовідповідач. Щоб повідомлення було записано, в домофон повинна бути встановлена ​​micro SD карта пам'яті. Коли встановлюється, панель повідомляє відвідувачеві про початок розмови. Аналогічне повідомлення прозвучить при виклику панелі з монітора або іншого пристрою, причому панель відповідає на виклик автоматично. Під час виклику (розмови) домофон автоматично переходить в режим перегляду, у якому на екрані відображається відео з панелі і з'являється екранне меню, що дозволяє відхилити виклик (перервати розмову), відповісти на виклик, відкрити (послати сигнал панелі, що активує реле, яке управляє електрозамком ), відключити / включити звук, відключити / включити мікрофон, переключиться на камеру зі списку, переключиться на панель, регулювати гучність, включити запис відео і зберегти знімок (тільки при наявності micro SD карти).

Всі виклики зберігаються в журнал, в відповідну вкладку. Переглянути історію дзвінків можна увійшовши в розділ основного меню Відео / Зв'язок. Розділ має три підрозділи, перший з яких - Виклик призначений для зв'язку з іншими домофонами в мережі (інтерком), в тому числі з жителями інших квартир, якщо це багатоквартирних система. Однак, при наявності пропущених викликів, відкриється відразу третій підрозділ Записи, що містить журнал викликів, розбитий на три вкладки: Чи не прийняті, Прийняті і Набрані. Нові неприйняті виклики відзначені символом телефонної трубки. Виклики, з записаними відео повідомленнями, позначені символом камери.

Переглянути повідомлення можна тут же, натиснувши на цьому символі. Також можна переглянути цей запис в розділі меню Пошук> Дзвінки.

У розділі меню Пошук> Знімки / відео можна переглянути відеозаписи і знімки, зроблені вручну під час виклику або розмови з панеллю. Тут же знаходяться знімки, які автоматично зберігаються при виклику з панелі. Щоб активувати автоматичне збереження знімків потрібно в розділі меню Налаштування перевести тумблер Запис в положення ON. Якщо відсутня micro SD карта пам'яті - тумблер не відображається. Запис відео в автоматичному режимі не ведеться, але це, ймовірно, буде виправлено майбутніми прошивками.

Розділ меню Відео / Зв'язок> Перегляд служить для перегляду відео з підключених камер, список яких знаходиться у вкладці IPC, і зв'язку з викличними панелями, які для зручності розподіляються між двома вкладками: Будівля і Огорожа. Зв'язатися з панеллю можна, натиснувши на назві у відповідній вкладці. При виклику панелі від домофона відсутня голосовий зв'язок, але можливість відкрити замок і переключаться між панелями і камерами присутній. На наведеному нижче фото функції зробити знімок і відеозапис теж відсутні, тому що з домофона витягнута карта пам'яті.

Так само в розділі Відео / Зв'язок присутній «кнопка» Консьєрж. Кнопка призначена для виклику консьєржа.

Для того щоб домофонная система мала зв'язок з пультом консьєржа, необхідно вказати його IP адреса в налаштуваннях панелі. Для цього потрібно зайти в веб-інтерфейс, увійти у вкладку Конфігурація> LAN конфігурація, поставити галку навпроти графи «зареєструйтеся в MGT центрі», і в рядку «IP адреса MGT центру» вказати його мережеву адресу. Щоб консьєрж міг приймати виклики від панелі, потрібно поставити галочку в полі Виклик в VTS ПК.

Як пульта консьєржа може виступати будь-який персональний комп'ютер з встановленим безкоштовним програмним забезпеченням SmartPSS. Це програма, призначена для моніторингу та запису відеозображення з камер і відеореєстраторів Dahua, в яку розробники додали окрему вкладку для роботи з домофонами системами. На момент написання даного огляду версія програми 1.14.0 з підтримкою домофон ще не переведена на російську мову, а в більш старої версії виклична панель визначається і працює як звичайна IP камера.

Програма SmartPSS дозволяє переглядати відео з панелі виклику,

приймати виклики від панелі і домофона,

здійснювати дзвінки на домофон і панель виклику,

зберігати знімки і відео з панелі виклику, посилати на панель команду відкриття замку, посилати на домофон текстові повідомлення, які проглядаються на домофон через розділ меню Пошук> Пошта. На жаль, актуальна версія прошивки домофона не відображує російський текст в повідомленнях, так що до оновлень виправляють цей недолік, можна користуватися тільки англійськими символами.

Переглядати відео, що транслюється камерою панелі, можна через web інтерфейс, в розділі Конфігурація> Відеоролик. Для цього потрібно скористатися браузером Internet Explorer і встановити спеціальний плагін, який скачується прямо з панелі. Тут же виконуються настройки зображення, а у вкладці Аудіоролик налаштовується гучність звуку і мікрофона.

Зміна параметрів мережі проводиться в розділі Конфігурація> Конфігурація мережі. Вкладка Конфігурація> Список пристроїв містить список усіх домофонів, а так само дозволяє додавати нові, а наявність активних підключень до домофона можна переглянути через Статистика> VTH статус. Розділ Пошук> Історія дзвінків містить журнал викликів.

Додавання і видалення користувачів для доступу до панелі виклику є в розділі Конфігурація> Упр користувачами. У вкладці Конфігурація> LAN конфігурація можна задати панелі інший номер. Такі функції як: знімок екрана, запис повідомлення на автовідповідач, запис розмови по команді від домофона / консьєржа, активуються в розділі налаштувань Конфігурація> місцевий Конфиг> Розмова Менеджер.

Панель має вбудований зчитувач безконтактних ключів доступу стандарту Mifare, що дозволяє відкривати замок за допомогою картки або брелока. Щоб внести в пам'ять панелі карту пам'яті необхідно зайти в web інтерфейс> Конфігурація> місцевий Конфиг> A & C менеджер, натиснути Вважати карту, після чого піднести картку до панелі. Після зчитування номера карти панель запросить привласнити мапі ім'я користувача і вказати номер квартири. Як номер квартири повинен виступати 4х значний номер домофона, прописується в ньому як номер кімнати. Проходи по карті додаються до загального журнал відкриттів, який можна переглянути в Пошук> Відімкнути Запис.

Додавання IP камер здійснюється через основне меню домофона Установки> IPCam. Тут потрібно вказати ім'я камери, вписати її мережеву адресу, логін і пароль. Порт передачі відео за замовчуванням використовується 554. Протокол слід вибирати місцевий для зв'язку з камерами Dahua, або ONVIF для зв'язку з камерами інших виробників. В поле Потік можна вибрати основний або додатковий. Поле Канал використовується для вибору каналу реєстратора, і при підключенні камери тут слід вписати 0.

IP домофон DHI-VTH1550CH може використовуватися в якості автономної охоронної сигналізації. На задній стороні корпусу розташовані клеми 6ти охоронних зон, до яких можна підключати провідні охоронні датчики, датчики задимленості і датчики газу. Харчування датчиків здійснюється окремо. Клавіша постановки / зняття охорони розташована в нижньому правому куті екрану, в основному меню. Пароль за замовчуванням: 123456. Налаштування охоронної сигналізації знаходяться в розділі меню Тривога. У вкладці стан призначаються типи датчиків на кожну з 6ти зон, тип спрацювання, затримка. Вкладка Записи містить журнал тривог. А вкладка Установка дозволяє організувати кілька способів часткової постановки, включаючи і вимикаючи охорону кожної зони в різних режимах постановки на охорону.

При тестуванні IP викличних панелей Dahua, ми натрапили на одну панель, яка на заводських настройках вела широкосмуговий трансляцію в мережу. Результатом стали перебої в роботі Wi-Fi мережі. Щоб відключити цю функцію, потрібно підключити панель виклику до мережі і задати через браузер наступну команду: http: //VTO_IP/cgi-bin/configManager.cgi? Action = setConfig & Multicast.TS [0] .Enable = false, де VTO_IP - це IP адреса панелі. Така проблема є типовою і зустрічається вкрай рідко.

Достоїнства и Недоліки

Преимущества
Можливість додавання нових функцій з виходом нових прошивок
Відправка push-повідомлень на мобільний пристрій
Віддалений зв'язок з викличної панеллю: аудіо, відео, відкриття
Висока роздільна здатність зображення
Підключення великої кількості IP камер
Підключення великої кількості моніторів і викличних панелей
Можливість в будь-який момент розширити систему (масштабованість)
Комплексна безпека: сумісність з іншими системами
Спрощений монтаж за рахунок використання технології PoE
Додаткові Функції

Недоліки
Відсутність інтеграції в класичні загально під'їзні багатоквартирні системи
Відсутність можливості відеозапису викликів в автоматичному режимі

На жаль, при реалізованої можливості записувати в пам'ять домофона знімки при дзвінку з панелі, так само як і при проході по карті доступу, в системі не реалізована можливість запису відео в автоматичному режимі. Відео може записуватися тільки по команді користувача домофона або пульта консьєржа, а так само коли відвідувач залишає повідомлення на автовідповідач. В якості альтернативи, є можливість паралельно підключити панель виклику як IP камеру до мережевого відеореєстратора Dahua (див. Знімок нижче), або будь-якого іншого, що підтримує роботу з IP камерами по ONVIF. Функція детекції руху камерою панелі також не реалізована.

Для заміни застарілих аналогових домофонних систем може бути використано спеціально розроблене рішення, що дозволяє підключити панель виклику і домофон (до 4х штук) по 2х жильному кабелю. Передача сигналу і харчування за все по 2м жилах можлива на відстань до 50 метрів, а вихід в мережу здійснюється через конвертер. Всі інші функції IP домофон збережені, недоліком, однак, залишається несумісність зі старими аналоговими багатоквартирними системами.

Виробники IP домофонів Dahua не обійшли стороною і багатоквартирні рішення, причому і вони не позбавлені технологічних нововведень. Тут реалізована зв'язок по інтеркому між усіма квартирами в будинку, доступ до під'їзних і дворовим IP камерам, опциональная установка центру управління для консьєржа з ​​функціями переадресації викликів і текстових повідомлень на монітори абонентів, і, нарешті, сумісність системи з SIP серверами для передачі виклику на мобільний пристрій, SIP телефон або персональний комп'ютер в будь-якій точці світу.

Одним з мінусів, приписуваних мережевим відеодомофонів є їх висока ціна, що не викликає подиву при їх багатому функціоналі. У продажу можна знайти дорогі професійні пристрої, наприклад basIP, а так само їх протилежність: численні дешеві китайські прилади, технічне виконання і надійність яких залишає бажати кращого, не кажучи вже про недоперекладене програмному забезпеченні, яким вони комплектуються. Рішення від таких виробників як Hikvision і Dahua є прийнятною альтернативою, оскільки при високій якості мають ціни порівнянні з аналоговими домофонами.

кольоровий відеодомофон Dahua DH-VTH1550CH в магазині Worldvision

панель Dahua DH-VTO6100C в магазині Worldvision

Здавалося б, ми можемо подивитися на відвідувача, поспілкуватися з ним, впустити його натисканням клавіші, і все це навіть не підходячи до дверей, чого ще бажати?
Cgi?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей