* Политика новости » Банки »

* *

Як заборонити вхідні дзвінки на андроїд. Набридли небажані дзвінки

 1. Надія Тарасенко, жителька Барнаула:
 2. Вирішили зробити "подарунок"
 3. Анастасія, жителька Барнаула:
 4. завалили спамом
 5. Олександра Кузнєцова, жителька Барнаула:
 6. Довідка
 7. цифра
 8. Заблокуйте небажані дзвінки
 9. Зупиніть «німі» дзвінки
 10. Заблокуйте записані повідомлення
 11. Не обов'язково мати привілейований тариф
 12. Поставте заслін мобільного шахрайства
 13. Як виявити, звідки вам подзвонили

Найчастіше ми, довго не роздумуючи, називаємо свій номер телефону людині, спілкування з яким через деякий час для нас стає нестерпним. Мало хто з нас в такій ситуації вміє "відшивати" надокучливого співрозмовника, багато хто шукає способи, щоб заблокувати телефон так, щоб настирливий абонент більше не зміг до нього додзвонитися.

Отже, ми не бажаємо більше спілкуватися з людиною, який виявився зовсім не тим, яким ми його уявляли раніше. Це може бути колишній хлопець або дівчина, норовлива теща, рекламісти, спамери, начальник або колектор. Існує кілька досить ефективних, які допоможуть вам позбавитися від дратівливих і настирливих вхідних дзвінків. Вот они какие:

1. Чорний список. Основна частина сучасних смартфонів підтримують сервіс "Чорний список", що помітно полегшує блокування. Щоб дізнатися, чи є цей сервіс в вашому телефоні, зайдіть в "Меню", натисніть на кнопку "Налаштування". Далі клікніть на пункт "Вкладка додатки", потім - на пункт "Меню виклики" і "Все виклики". Тут виберіть "Чорний список" і додайте в нього номер телефону, який хочете заблокувати. Знайти чорний список в телефоні також можна, зайшовши на пункт "Телефон", потім в "Меню", далі в "Установки дзвінків" і "Відхилення викликів". Після цього відкриється вікно "Чорний список", куди ви можете додати номер телефону людини, з ким ви не бажаєте більше спілкуватися.

Якщо ви користуєтеся iPhone на iOS 7, то щоб заблокувати номер телефону, наявного в списку контактів, зайдіть в пункт "Телефон", потім в "Контакти" і виберіть потрібного абонента. Далі внизу екрана натисніть на пункт "Заблокувати абонента" і підтвердіть свою дію. Також користувачі айфонів останніх можуть заблокувати вхідні дзвінки використовуючи "Налаштування". У цьому розділі треба вибрати пункт "Телефон" і далі "Заблоковані". Сюди і потрібно додати номер телефону абонента, голоси якого ви більше не хочете чути.

До чорного списку на iOS 7 можна внести не тільки номери телефону для вхідних дзвінків, але і смс-повідомлень. Тобто після додавання номера обридлого людини в чорний список ви перестанете отримувати від нього смс-повідомлення, що гарантує повне позбавлення від нав'язливої ​​уваги шанувальників, рекламних розсилок і спаму.

2. Голосова пошта. Якщо на своєму мобільнику ви не знайшли "чорного списку" не біда, є спеціальний трюк, який можна використовувати на будь-якому телефоні, щоб обмежити вихідні дзвінки. Вимкніть на своїй сім-карті послугу голосової пошти і в пункті "Контакти" виберіть той номер, який хочете заблокувати. Далі натисніть на пункт "Налаштування" цього контакту і в вікні, поставте галочку напроти пункту "Направляти всі виклики в голосову пошту ". Тепер абонент, номер телефону якого ви заблокували, не зможе додзвонитися до вас, він постійно буде чути короткі гудки, які бувають, коли номер зайнятий. Цей спосіб є найбільш простим і доступним для безкоштовного блокування номера телефону.

До речі, скористатися невеликою хитрістю можна і користувачам айфонів з iOS6, у яких немає "чорного списку". Спочатку зберіть все небажані номера телефонів в один контакт і назвіть його "Набридли". Потім запишіть на смартфон "порожній" звук і встановіть його в якості мелодії на контакт "Набридли". Далі відключіть вібрацію, натиснувши на пункт "Чи не обрана". Після цього всі дзвінки з номерів, які ви перемістили в папку "Набридли" будуть беззвучними і без вібрації.

3. Активація послуги "Чорний список" у мобільного оператора. На сьогоднішній день практично всі оператори пропонують безкоштовну послугу, що іменується "Чорний список". Для того щоб підключити цю послугу треба зателефонувати в довідкову службу вашого оператора або набрати комбінації, якщо ви абонент МТС * 111 * 442 #, Білайн * 110 * 771 * і Мегафон * 130 #. Дані послуги надаються за абонентську плату 1-1,5 рубля в день. Додавати номера в чорний список після підключення послуги можна в особистому кабінеті на офіційному сайті оператора, звернувшись за допомогою до оператора і відправивши СМС.

4. Щоб встановити програму. на Google Play Store є безкоштовні додатки , Які допомагають блокувати дзвінки. Наприклад, Mr. Number, Netquin Mobile manager, Call Blocker і Calls Blacklist. Ці програми дуже прості і зрозумілі для скачування, експлуатації та зберігання списку абонентів небажаних дзвінків. Додаток Netquin Mobile manager можна за замовчуванням налаштувати так, що небажані абоненти не тільки не зможуть до вас додзвонитися, але і на ваш телефон не будуть приходити згадки про пропущені дзвінки від абонента з чорного списку.

Мобільний телефон - як двері з поганим замком. Проявивши трохи наполегливості, хто завгодно може знайти до нього ключ. А дізнатися номер телефону того чи іншого абонента часто не становить великих труднощів. Досить залишити свій номер хоча б раз в неблагонадійному місці або забути поставити галочку в анкеті - і все, він потрапляє в бази потенційних клієнтів самих різних фірм, які будуть слати повідомлення або дзвонити. Іноді трапляється й так, що люди страждають від настирливих дзвінків з-за колишніх власників номера. Кореспондент спробував розібратися, як можна боротися з деякими видами контактів по мобільному телефону, на які абонент не давав згоди.

У мешканки Барнаула Надії Тарасенко є онук Гоша. Зараз він навчається у другому класі. Коли півтора роки тому Гоша пішов в школу, мама купила йому мобільний телефон . Через деякий час на нього стали дзвонити незнайомі люди і вимагати якусь Наталію. Співробітники банків, колекторських агентств хотіли повернути кредити, приватні особи стверджували, що Наталя їм повинна, а знайомі хотіли з нею просто поговорити.

Надія Тарасенко,
жителька Барнаула:

Банки начебто швидко зрозуміли, що номер телефону тепер у іншу людину. Але якось подзвонила жінка, яка хотіла, щоб Наталя повернула їй борг. Я з нею намагалася поговорити, а вона кричала на мене. Тоді я зателефонувала доньці, мамі Гоші, передала її номер, щоб вона з нею поговорила. Дочки з великими зусиллями вдалося переконати дзвонить, що ніякої Наталії у нас немає. Нам навіть погрожували тим, що прийде поліція. Це був справжній стрес для всієї родини.

Крім того, на телефон Гоші часто приходять повідомлення від відомих торгових мереж, на які він, зрозуміло, не підписувався. Надія Тарасенко припускає, що ці розсилки теж дісталися від Наталії.

Ми вчимо дитину не брати трубку, коли дзвонять з незнайомих номерів , - говорить вона. - Пояснюємо всім, хто дзвонить, що Наталі у нас немає. Зараз дзвінки майже припинилися. Можна було б змінити номер, але хто гарантує, що колишній власник нового номера теж не виявиться боржником?

Таких випадків в краї досить багато, вони активно обговорюються в соціальних мережах. Дочки Аріни Львової з Барнаула теж дзвонили банки і колектори - вимагали Геннадія Петровича.

Дочка стала боятися брати трубку, - каже Аріна. - Крім того, на телефон приходили повідомлення про банківські операції з якоїсь карти. В результаті близько двох тижнів тому ми змінили номер. Небажаних дзвінків поки не було.

Чому так відбувається? Оператори зв'язку відправляють номер на перепродаж через півроку після того, як колишній власник перестає ним користуватися. У салоні зв'язку ніхто не зможе сказати, використовувався номер раніше чи ні. Денис Кусков, гендиректор аналітичної компанії TelecomDaily, рекомендує пробити номер в Інтернеті. Якщо він "засвічений" в Мережі, там можна знайти інформацію про колишньому власнику. За словами Дмитра Нагорного, директора філії МТС в Алтайському краї, найбільшою популярністю користуються "красиві" номери, тому в першу чергу повторно можуть використовуватися вони.

Якщо ви все ж купили номер боржника, вам дзвонять кредитори і пояснення не допомагають, всі оператори рекомендують прийти до відповідного банку з паспортом та договором на придбання SIM-карти. Після цього банк повинен видалити ваш номер з бази. Якщо і це не допоможе, зверніться до правоохоронних органів.

Вирішили зробити "подарунок"

Мешканці Барнаула Анастасії М. набридли нав'язливі дзвінки салону краси "Крокус", який пропонує їй пройти процедуру з використанням косметики DeSheli. Ця косметична марка відома таким способом просування. Людину запрошують в салон для проведення безкоштовної процедури, потім просять залишити телефони кількох своїх друзів і купити косметику. Друзям потім дзвонять і кажуть, що така-то їх подруга зробила "подарунок".

Анастасія,
жителька Барнаула:

У перший раз мені сказали, що телефон залишила моя однокурсниця, назвали ім'я. Я відмовилася від процедури. Мені подзвонили вдруге. Я знову запитала, звідки мій телефон. Вони відповіли, що проводили опитування на вулиці і просили респондентів дати телефони знайомих. Одного разу я все-таки до них з'їздила. Виявилося, що у мене купа протипоказань до цієї косметики. Але дзвінки не припинилися. Вони тривають вже більше місяця. Ніякі пояснення не допомагають. Оператори кажуть, що у них доходить до штрафів, якщо клієнт не приходить.

Нерідко таким способом просуваються банки, інтернет-провайдери та інші компанії.

"Вільний курс" провів опитування в одній з соціальних мереж . Люди, яким вдалося позбутися нав'язливих дзвінків, дали кілька порад. Можна, наприклад, сказати, що ти тепер живеш в іншому місті і фізично не зможеш скористатися пропозицією. Ще варіант - пригрозити звернутися в правоохоронні органи, адже поширення реклами по телефону без згоди власника є порушенням Закону "Про рекламу". Іноді досить просто погрози, але якщо і це не допоможе, можна насправді звернутися в регіональне управління антимонопольної служби (УФАС).

завалили спамом

Олександра Кузнєцова з Барнаула написала заяву в УФАС, коли їй стали приходити повідомлення від салону краси "Манго", на розсилку якого вона не підписувалася. Вона зробила це через інтернет-приймальню на сайті управління.

Олександра Кузнєцова,
жителька Барнаула:

Для порушення справи в УФАС зажадали надати копію договору з мобільним оператором , Докази існування SMS - я скинула фото повідомлення на телефоні. Також я доклала виписку з особистого кабінету про те, що мені приходили повідомлення з зазначеного номера.

На початку грудня УФАС порушило адміністративне провадження проти рекламораспространителя, ним виявився житель Барнаула, який уклав договір з салоном на цю послугу. Тепер йому як фізособі може загрожувати штраф в 2-2,5 тисячі рублів. Юрособа ж можуть оштрафувати і на 500 тисяч рублів.

Якщо немає бажання звертатися в УФАС, то відписатися від небажаних повідомлень можна, скориставшись спеціальними номерами операторів зв'язку.

Довідка

Щоб відписатися від спаму, потрібно відправити номер (цифровий або буквений), з якого приходять небажані повідомлення , На спеціальні номери мобільних операторів.

 • "Білайн" - 1 888
 • МТС - 1911 рр
 • "Мегафон" - 1911 рр

цифра

55 заяв зі скаргами на небажані SMS-повідомлення рекламного характеру з початку 2013 року, надійшло в УФАС по Алтайському краю. З них по 11 зверненнях порушено сім справ. За результатами їх розгляду видано обов'язкові для виконання приписи про припинення розповсюдження неналежної SMS-реклами. За 19 зверненнями підготовлені відмови в порушенні справи в зв'язку з непідтвердженням фактів порушення законодавства про рекламу (заявник не надає докази отримання неналежної SMS-реклами). 25 звернень знаходяться в роботі, управлінням проводяться розслідування з метою встановлення розповсюджувачів реклами.

Згідно з Конституцією Російської Федерації, «кожен має право на таємницю листування, телефонних переговорів, поштових, телеграфних та інших повідомлень». Причому «обмеження цього права дозволяється тільки на підставі судового рішення». Однак це зовсім не зупиняє шантажистів, ревнивих подружжя, «телефонних жартівників», а також тих, хто бажає таким чином дізнатися плани конкурентів.

Прості і хитромудрі «жучки» можна придбати де завгодно, а ось знайти їх без спеціального обладнання не так-то легко. Оскільки всі електронні «шпигуни» працюють в УКХ-діапазоні, професіонали радять спробувати виявити їх за допомогою портативного приймача FM-станцій. При зміні його настройки, на певній хвилі, на якій і працює «жучок», ви почуєте свист. Чим ближче «жучок» до приймача, тим голосніше буде свист.

Заблокуйте небажані дзвінки

Неділю, ви відпочиваєте або зібралися всією родиною за столом - раптом дзвонить телефон. Ви берете трубку - і хтось починає нав'язливо пропонувати вам купити подвійні рами якоїсь компанії. На жаль, в нашій країні поки немає можливості зареєструвати номер свого телефону (і мобільного, і стаціонарного) в службі кращого обслуговування, як, скажімо, у Великобританії. Однак якщо настирлива реклама вам набридла, попросіть розповсюджувача не дзвонити вам, а якщо це не допоможе - пригрозити йому судом.

Зупиніть «німі» дзвінки

Траплялося, що, піднявши трубку після дзвінка, ви слухали тишу? Пояснення цьому цілком невинне: деякі «німі виклики» надходять від автоматичного обладнання, що набирає більшу кількість номерів, ніж оператори можуть обслужити. Якщо вас такі дзвінки турбують, постарайтеся з'ясувати, яка фірма намагається ощасливити вас своєю рекламою - і настійно попросите більше вам не дзвонити.

Заблокуйте записані повідомлення

Чи не менше дратують дзвінки маркетингових компаній: ви намагаєтеся зрозуміти, хто дзвонить, але виявляється, що це - записане повідомлення. Компанія, що займається подібною розсилкою, зобов'язана припинити дзвінки, якщо ви попросите її не робити цього надалі. Але якщо визначити джерело вам не вдалося, звертайтеся зі скаргою в поліцію.

Не обов'язково мати привілейований тариф

Це часом досить корисні, але і дорогі послуги. Якщо ви не хочете виявити в поштовій скриньці квитанцію для оплати астрономічної суми, спочатку дізнайтеся їх вартість. Відстежуйте також дзвінки, які роблять з вашого телефону інші люди, в тому числі діти. Якщо ж вам прийшов рахунок за переговори, яких ви не робили, негайно звертайтеся до телефонної компанії. У разі ігнорування таких рахунків вам цілком можуть відключити телефон, а то і подати на вас до суду.

Поставте заслін мобільного шахрайства

Все частіше ми стикаємося з шахраями, які намагаються обдурити нас за допомогою нашого ж мобільного телефону. Наприклад, вам можуть надіслати SMS-повідомлення з таким проханням: «Будь ласка, поклади на мій рахунок 300 рублів, у мене проблеми, потім поясню», або: «Подзвони мені по цьому телефону». Іноді вимагачі підписуються якимось поширеним ім'ям в надії, що так звуть вашого друга або родича. Звичайно, перекладені вами гроші підуть невідомо кому, а за дзвінок по надісланим номеру ви отримаєте значний рахунок. Про всяк випадок передзвоніть одному, чиїм ім'ям підписано повідомлення, і з'ясуйте, чи все у нього гаразд.

Як виявити, звідки вам подзвонили

Вам телефонував «таємничий незнайомець»? А може, хтось турбував вас погрозами або образами? Ви можете дізнатися телефон настирливої ​​персони за допомогою автоматичного визначника номера (АОН). Якщо телефонний хуліган заблокував індикацію свого номера, поліція і телефонна служба визначать його після вашої заяви про «зловмисних дзвінках». Якщо ви отримуєте голосові або текстові повідомлення з погрозами та образами на свій мобільний телефон, не видаляйте, а зафіксуйте їх, а також номер того, хто телефонував і його ідентифікаційні дані. І звертайтеся в поліцію.

Можна було б змінити номер, але хто гарантує, що колишній власник нового номера теж не виявиться боржником?
Чому так відбувається?
А може, хтось турбував вас погрозами або образами?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей