* Политика новости » Банки »

* *

Найпопулярніші автомобілі в Росії на вторинному ринку

  1. 1. Lada Samara
  2. 2. Lada Classic
  3. 3. Lada 110
  4. 4. Lada Priora
  5. 5. Ford Focus
  6. 6. Lada 4 × 4
  7. 7. Lada Kalina
  8. 8. Toyota Corolla
  9. 9. Toyota Camry
  10. 10.Hyundai Solaris

Російський авторинок в 2017 році демонструє зростання споживчого попиту як на нові, так і на старі машини. Більшість росіян віддають перевагу вітчизняному виробнику, а також порівняно недорогим моделям імпортованих автомобілів. Рейтинги показують, що поєднання ціни та якості для рядового споживача завжди були і будуть набагато важливіше, ніж гонитва за престижними новинками. Російський авторинок в 2017 році демонструє зростання споживчого попиту як на нові, так і на старі машини

Високий попит на старі автомобілі

Російський ринок уживаних авто виріс в 2017 році на 1,4%, при цьому продажі вітчизняних марок знизилися на 1,8%, можливо, через те факту, що лідери першої трійки вже зняті з виробництва компанією АвтоВАЗ. діючі моделі Лада Гранта (Приріст першого кварталу склав цілих 29%!), Калина і Пріора показують виключно позитивну динаміку продажів. Тим часом попит на бу іномарки підвищився на 2,9%, що, в принципі, зумовило зростання загальних показників в цілому.

Як і за результатами минулого року, на вторинному ринку сьогодні лідирують автомобілі російської марки Лада, що випускаються заводом АвтоВАЗ. Незважаючи на падіння попиту в першому кварталі поточного року, вітчизняні моделі все ще не поступаються чільних позицій.

Отже, подивимося, яким же чином розподілились найпопулярніші уживані автомобілі в рейтингу продажів на вторинному ринку РФ.

1. Lada Samara

Лідер рейтингу продажів старих авто

Лада Самара - безумовний лідер рейтингу, машина довгі роки користується популярністю серед російських автолюбителів, її продажу за перший квартал склали 88 800 штук. Грудень 2013 року, коли зійшов з конвеєра останній представник сімейства Lada Samara 2114, став новим витком розвитку для інших збірок вітчизняної марки. Незважаючи на припинення виробництва, автомобілі все ще користуються попитом російського споживача, хоча динаміку і не можна назвати позитивною.

2. Lada Classic

Класичну Ладу вже не випускають

Лада Класика теж давно перестала випускатися, але старих «Жигулів» на вторинному ринку безліч. Тільки за перший квартал нинішнього року було продано 59 тисяч автомобілів, і це ще не межа, хоч попит і знизився в порівнянні з попередніми показниками.

3. Lada 110

«Десятка» також знята з виробництва

Замикає трійку лідерів продажів Лада 110. Як і попередні топові сімейства, вже не випускається. Показники першого кварталу значно нижчі за торішні, але все ж за цей період було продано 51 500 екземплярів.

4. Lada Priora

Практичний автомобіль від АвтоВАЗу

Практичний вітчизняний автомобіль Лада Пріора користується чималою популярністю серед автолюбителів. При доступною ціною за машину виробник пропонує отримати гідну якість. Продажі Пріори зросли на 5% і становлять 37 300 автомобілів.

5. Ford Focus

Сама продається іномарка в Росії

На п'ятому місці загального рейтингу і на першому серед найбільш продаваних іномарок в Росії розташувався Форд Фокус. Його продажі за перший квартал склали 28 100 авто, що на 5% більше, ніж в минулому році. Ford Focus , До того ж, входить в десятку найбільш продаваних автомобілів в усьому світі.

6. Lada 4 × 4

Компактний вітчизняний позашляховик

Компактний позашляховик Лада 4х4, або просто Нива, давно вже став легендою і заслужив високу оцінку росіян. Продажі поточного року трохи впали, але все ж автомобіль знаходиться в лідируючій десятці. Доступна ціна в поєднанні з відмінними ходовими характеристиками роблять Ниву затребуваним російським позашляховиком.

7. Lada Kalina

Лада Калина показує високі результати продажів

Лада Калина показала досить високі результати, підвищивши свої продажі з початку року на 7%. Надійність і практичність при мінімальній ціні роблять чергове дітище АвтоВАЗу одним з найбільш продаваних автомобілів на російському вторинному авторинку. За перші місяці року було продано досить багато машин кількістю 25 200 штук.

8. Toyota Corolla

Королла з пробігом користується високим попитом

Сама продається сьогодні машина в світі, Тойота Королла , Користується попитом і в бу варіанті. На російському ринку старих автомобілів вона посідає восьме місце по продажах, а в списку найбільш продаваних іномарок - друге. Незважаючи на те, що попит росіян трохи знизився, все ж Тойоті вдалося втриматися в першій десятці лідерів.

9. Toyota Camry

Один з лідерів продажів імпортних машин з пробігом

А ось продаж Тойоти Камрі виросли на 7%, що дозволило автомобілю зайняти дев'яту позицію рейтингу і замкнути трійку лідерів імпортованих старих машин. Популярний бізнес-седан давно відвоював собі левову частку прихильників і продовжує користуватися величезним попитом.

10.Hyundai Solaris

Солярис з пробігом дуже популярний у автомобілістів

Хендай Соляріс адаптований під кліматичні і дорожні умови нашої країни, завдяки чому і став настільки популярний серед автомобілістів. Відрізняється високим рівнем безпеки і комфорту. За перші місяці 2017 року був реалізовано 15 300 машин, а приріст склав + 29%.

З такими ж показниками доганяє Солярис вітчизняна Лада Гранта, продажі якої збільшилися рівно в тому ж процентному співвідношенні з відміткою 15 200 проданих одиниць. Це найгарячіша боротьба за місце в десятці.

Симбіоз російсько-американського співробітництва позашляховик Chevrolet Niva (Шевроле Нива) налічує 15 100 проданих авто, але тенденції зростання порівняно з минулим роком не спостерігається.

Якщо продовжувати список російських марок, то наступними за рахунком йдуть Gaz 3110, Ока і УАЗ Патріот. Причому останній, став значно більше користуватися попитом, продемонструвавши приріст продажів + 23%. Позитивна динаміка продажів Патріота може запросто дозволити йому обігнати йдуть попереду Газ 3110 і Оку.

У десятку найбільш продаваних уживаних іномарок російського ринку також увійшли Рено Логан (14,9 тис. Шт .; + 2%), Деу Нексія (13,6 тис. Шт .; -6%), Опель Астра (13,2 тис. шт .; + 9%), Кіа Ріо (12,9 тис. шт .; + 20%) і Фольксваген Пассат (12,1 тис. шт .; -2%).

За даними аналітиків, навіть загальний рейтинг прямо-таки складається з машин виробника АвтоВАЗ, що говорить про відданість автомобілістів російському виробнику. Популярні автомобілі вітчизняного якості на вторинному ринку в Росії ще довго будуть очолювати списки продажів.

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей