* Политика новости » Банки »

* *

Кому пощастить в лютому? Місяць Дерев'яного Тигра 4 лютого

 1. / проекти Сібмами / Гороскопи / NEW! Щомісячний гороскоп феншуй
 2. Сприятливі дати місяця Дерев'яного Тигра в 2018 році
 3. Несприятливі дати місяця Дерев'яного Тигра в 2018 році
 4. Передбачення для народжених в рік Щура
 5. Передбачення для народжених в рік Бика
 6. Передбачення для народжених в рік Тигра
 7. Передбачення для народжених в рік Кролика
 8. Передбачення для народжених в рік Дракона
 9. Передбачення для народжених в рік Змії
 10. Передбачення для народжених в рік Коня
 11. Передбачення для народжених в рік Кози
 12. Передбачення для народжених в рік Мавпи
 13. Передбачення для народжених в рік Півня
 14. Передбачення для народжених в рік Собаки
 15. Передбачення для народжених в рік Свині

/ проекти Сібмами / Гороскопи / NEW! Щомісячний гороскоп феншуй

Щомісячний гороскоп феншуй

Настав місяць Дерев'яного Тигра сонячного китайським календарем (а заодно і рік Жовтого Земляного Собаки). Це місяць, коли проявляються міць і сила, приховані в кожному з нас. А ось чого Тигру не вистачає - так це вміння пристосовуватися до обставин, терпіти, сприймати нове. Це місяць консерваторів, які вітають стабільність і шанують владу.

Герой, що захищає традиції - ось який Дерев'яний Тигр.
У лютому 2018, з настанням року Жовтої Земляний Собаки змінюється і несприятливий напрям року - тепер це не південь, а північ. Намагайтеся не планувати подорожі на північ, менше часу проводити в кімнатах, розташованих в північній частині будинку, а якщо на північ у вас виходить вхідні двері - повісьте над нею дзвіночок, який буде відганяти злих духів. У лютому до несприятливого північ приєднуються південний захід, що несе небезпеку для здоров'я (не ігноруйте навіть найменші нездужання, якщо ваша спальня або робоче місце знаходяться в південно-західній частині будинку), схід, що провокує на ризиковані операції з грошима, і захід, несприятливий для відносин (якщо ваша спальня в західній частині будинку - будьте поблажливіше до свого партнера!) Сприятливий в цьому місяці південь, що пробуджує творчість, і північний захід, який несе успіх учням.

Сприятливі дати місяця Дерев'яного Тигра в 2018 році

11, 23 лютого - вдалі для будь-яких справ, не тільки особистого, але і ділового характеру, але не підходять народженим в рік Дракона.

7, 19 лютого і 3 березня - найкращий день для початку довгострокових проектів та укладення договорів, але він не підходить народженим в рік Щура.

18 лютого можна успішно завершити важкі переговори. але тільки якщо ви не народилися в рік Свині.

Несприятливі дати місяця Дерев'яного Тигра в 2018 році

5, 9, 17, 21 лютого та 1 березня - несприятливі для початку важливих справ, проекти, що стартували в ці дні, зіткнуться з численними труднощами і протидією.

14, 26 лютого - не підходять для медичних втручань і важливих заходів.

15 лютого - День Сонячного Затемнення, який потрібно прожити з максимальною обережністю.

15 лютого - День Сонячного Затемнення, який потрібно прожити з максимальною обережністю

Передбачення для народжених в рік Щура

Металеві Щура (1960 р.н.) отримають шанс розбагатіти, всі інші "гризуни" проведуть досить нудний і безплідний місяць. Використовуйте його для планування, обзаведення новими корисними знайомствами, нарешті - для відпочинку, він вам зараз необхідний. Земляним щурам (1948 і 2008 р.н.) протипоказані нові романи, вони швидко обернуться образою і розчаруванням. Не рекомендується планувати на цей місяць продаж нерухомості і взагалі великі торгові угоди, в результаті яких ви плануєте отримати гроші - швидше за все, прибуток буде нижчою за очікувану.

Не рекомендується планувати на цей місяць продаж нерухомості і взагалі великі торгові угоди, в результаті яких ви плануєте отримати гроші - швидше за все, прибуток буде нижчою за очікувану

Передбачення для народжених в рік Бика

Бикам саме час подбати про своє здоров'я, а Водяним бикам (1973 року) - звернути особливу увагу на серце і судини. Старі проблеми зі здоров'ям можуть зараз загостритися, ще й нові з собою приведуть. Краще зараз витратити час на профілактичні обстеження, ніж потім - на лікування. Чи не намагайтеся заощадити на цьому; вам здається, що ви зараз дуже обмежені в коштах, але вже незабаром ця ситуація зміниться, в усякому разі на повсякденні потреби вам вистачить. Так само ймовірно занепокоєння, пов'язане з дітьми або залежними від вас членами сім'ї - їх проблеми зажадають вашої активної втручання.

Так само ймовірно занепокоєння, пов'язане з дітьми або залежними від вас членами сім'ї - їх проблеми зажадають вашої активної втручання

Передбачення для народжених в рік Тигра

Тигр в свій місяць починає пожинати плоди попередньої удачі: фінансові та кар'єрні можливості немов самі пливуть до вас в руки, якщо у вас недавно зав'язався новий роман, то він буде розвиватися самим приємним для вас чином. Однак в місяць Дерев'яного Тигра не можна розслаблятися. Пам'ятайте, деякі пропозиції робляться нам тільки один раз, і необхідно чітко вибрати, на що погодитися, а від чого - відмовитися. Ретельно зважуйте аргументи за і проти, не дозволяйте емоціям взяти гору над розумом, а здоровому глузду - заглушати голос серця. Також цей місяць сприятливий для покупки акцій і інших довгострокових фінансових вкладень.

Також цей місяць сприятливий для покупки акцій і інших довгострокових фінансових вкладень

Передбачення для народжених в рік Кролика

Кролики в місяць Дерев'яного Тигра більше втрачають, ніж набувають, тому перш ніж затіяти новий великий проект, подумайте - а чи настав для цього вдалий час? Намагайтеся дотримуватися календаря сприятливих дат, а також слідувати голосу своєї інтуїції - вона у вас зараз загострена, і це при тому, що інтуїція - взагалі ваша сильна сторона! Уникайте боргів - як давати, так і займати. Знайомства в місяць дерев'яного Тигра не приведуть до шлюбу, але ось сімейним Кролям вдасться насолодитися домашнім благополуччям: батьки будуть терплячі, діти - не примхливі, подружжя не сварливі. А що може бути краще затишного домашнього вечора в кург сім'ї?

А що може бути краще затишного домашнього вечора в кург сім'ї

Передбачення для народжених в рік Дракона

Небезпечний місяць для Металлических Драконів (1940 і 2000-й р.н.) - загроза грабунку, пожежі, втрати майна в результаті нещасного випадку. Це не означає, що на вас обрушаться всі нещастя Всесвіту, але про те, щоб поставити квартиру на охорону або перевірити міцність шлангів пральної машини, подумати не заважає. Зате це вдалий місяць для початку навчання, зміни професії, вступу на нову посаду, а також для отримання старих боргів, на які ви, можливо, вже махнули рукою. Контакти з владою краще обмежити, скарги і прохання подавати в сприятливі дні. Якщо хочете відпустку влітку - подумайте, якого числа вашу заяву виявиться у начальника!

Якщо хочете відпустку влітку - подумайте, якого числа вашу заяву виявиться у начальника

Передбачення для народжених в рік Змії

В місяць Дерев'яного Тигра Змії можуть вдало одружитися, зав'язати перспективні романтичні відносини. З фінансами дала йдуть не так райдужно: швидкого прибутку не передбачається, але ось "довгограючі" проекти принесуть непогані гроші. Це не обов'язково відноситься до роботи; якщо ви, наприклад, давно і безуспішно намагаєтеся продати квартиру або дачу, то не поспішайте зменшувати ціну - щедрий покупець вже на шляху до вас. Мабуть, найслабша ланка місяці - це здоров'я. Воно може зажадати раптових вкладень, особливо це стосується Земляних Змій, 1989 р.н.

н

Передбачення для народжених в рік Коня

Кінь - фінансова щасливиця місяці Дерев'яного Тигра. Гроші вона отримає без праці - це може бути спадок, виграш в лотерею, премія, на яку ви не розраховували, на худий кінець - кредит на вигідних умовах. Їм пощастить і в казино, і на біржі - як же таким не скористатися? А ось витрати краще відкласти: великі покупки не будуть вдалими. У кращому випадку - трохи переплатите, в гіршому - придбаєте негідну річ. Судові розгляди в цьому місяці закінчаться в вашу користь, також є шанс виграти вибори, навіть якщо попередній розклад буде не на вашу користь.

Судові розгляди в цьому місяці закінчаться в вашу користь, також є шанс виграти вибори, навіть якщо попередній розклад буде не на вашу користь

Передбачення для народжених в рік Кози

Місяць Дерев'яного Тигра несприятливий для Коз, незалежно від року народження. Більш того, народжені в місяць або день Кози теж постраждають від його агресії. Чи є шанс уберегтися? Є! Чи не вирушайте в далекі поїздки, особливо на північ. Не починайте великі проекти, а якщо починаєте - подбайте про страховку своїх коштів. Не сваріться з близькими (це не вони противні, це місяць невдалий!), Не сідайте на дієти, не плануйте необов'язкових медичних втручань, а якщо їх уникнути неможливо - ретельно вибирайте медичний заклад і зберіть кілька альтернативних думок. Хороша новина - цей місяць не нескінченний!

Хороша новина - цей місяць не нескінченний

Передбачення для народжених в рік Мавпи

Мавпи легко і вдало витрачають гроші - найбільш успішними будуть вкладення в здоров'я і освіту, своє і домочадців. Проблеми можуть виникнути на роботі - чи підведуть партнери, або колеги. Через це терміни стискаються і працювати доведеться в авральному режимі, а таке нікому не сподобається! Добре, якщо ви все-таки знайдете час і сили для романтичного побачення - Дерев'яний Тигр сприяє любовних пригод. Якщо не знайдете сил для побачення - все одно не відмовляйтеся від нових знайомств, нехай і не романтичних. Люди, з якими ви зблизилися в цьому місяці, можуть надати вам допомогу і заступництво.

Люди, з якими ви зблизилися в цьому місяці, можуть надати вам допомогу і заступництво

Передбачення для народжених в рік Півня

Перед півень (особливо Водними, 1993 р.н.) відкриваються надзвичайно райдужні кар'єрні перспективи! Вам запропонують хорошу посаду (з відповідною зарплатою, але в даному випадку це навіть другорядне), так що якщо ви перебуваєте в пошуку роботи, не полінуйтеся оновити резюме. Удача - удачею, а й самому зусилля потрібно прикладати! Нові посадові обов'язки, на жаль, можуть перешкодити вашому особистому житті; якщо ви шукайте не тільки роботу, а й романтичні пригоди, однозначно робіть вибір на користь роботи.

Нові посадові обов'язки, на жаль, можуть перешкодити вашому особистому житті; якщо ви шукайте не тільки роботу, а й романтичні пригоди, однозначно робіть вибір на користь роботи

Передбачення для народжених в рік Собаки

Для Собаки настає не стільки місяць Дерев'яного Тигра (з цими Тиграми Собаки ладнають, особливо якщо рожедния в рік Дерева (1994) або Води (1982), скільки Рік Собаки. Раптово все стає занадто багато: планів, проектів, проблем ... Щодня потрібно робити вибір, і вибір правильний! Після порівняно вільного і розслабленого "Півнячого" року Собака відчує себе потрапила під паровий каток, настільки зросте навантаження. що ж, тут нічого не поробиш - попрацюєш зараз, пожнеш плоди в майбутньому! Нагадуємо, що Собакам (як драконам) желат льно в цьому році носити на шиї кулон із зображенням кролика.

Нагадуємо, що Собакам (як драконам) желат льно в цьому році носити на шиї кулон із зображенням кролика

Передбачення для народжених в рік Свині

Свині Дерев'яний Тигр відкриє нові горизонти. Раптово вона вирішить, що цілі перед собою ставила дрібні, плани - щадні, а прибуток, яка манила ще вчора, сьогодні здається сущими грошами. А деякі Свині і зовсім вирішать, що настав час подбати про душу і кинуться на пошуки духовного вчителя ... Пощастить, зрозуміло, не всім Свиням, але у металевих, 1971 р.н., шанси на успіх вище, ніж у інших. Головне - бути відкритим для нового, і не затулити колишню дрібну мета нової, побільше і ситніше, але теж невеликої. Так, ідея претендувати на нову посаду хороша, але чому б не замахнутися на власний бізнес, ви адже до цього готові, чи не так?

4.02.2018

Автор: Сафіра Нізамова

А ви вірите в гороскопи? Діліться нашим прогнозом в соціальних мережах! А ви вірите в гороскопи


Обговорення

на форумі ( "пов'язана" тема) Настає місяць Дерев'яного Бика за сонячним китайським календарем. Дерев'яний Бик - це Дерево Інь: скоріше не дерево, а прекрасна квітка, що тягнеться до сонця і потребує міцної опори. Чи може тендітна квітка зміцнити землю своїм корінням, зв'язати її пласти в єдине ціле? Ні, не може, і це головна проблема Дерев'яного Бика: занадто багато подій він хотів би контролювати, але ситуація постійно виходить з-під його впливу ...
Кому вдасться впоратися з енергіями місяці, а хто буде ними зім'ятий? Читайте передбачення для кожного знака східного зодіаку тут:
Кому пощастить в січні? Місяць Дерев'яного Бика: 5 cічня - 4 лютого 2019 року
на форумі ( пов'язана тема) Настає місяць Дерев'яного Бика за сонячним китайським календарем burya
Дякуємо. з наступаючим!! LEV_58 писал (а):
Так ось же
https://sibmama.ru/Goroskopgod2019.htm burya
а на новий, 2019 р що нас чекає ... Настає місяць Дерев'яною Щури по сонячному китайським календарем. Дерев'яний Щур - це крихке дерево, що росте на залитому повінню лузі або в сипучих пісках: останній оплот стабільності в нестабільному світі. Нестабільність породжує невпевненість, невпевненість - слабкість, слабкість - депресію. Депресивність - хворе місце Дерев'яною Щура.
Хто впорається зі своїми почуттями, а хто не зможе з ними впоратися і програє? Прогноз для кожного знака Зодіаку тут:
Кому пощастить в грудні? Місяць Дерев'яною Щури: 7 грудень 2018 року - 5 січня 2019 року
Настає місяць Водної Свині по сонячному китайським календарем. Водна Свиня - це Вода Інь: літня злива, роса на траві, хмара, яка може пролитися дощем там або тут, в залежності від того, куди її приганятиме вітер. На відміну від непорушною Води Ян (стихія жовтня - місяця Водної собаки), Вода Інь легка, норовлива і дуже волелюбна. Але, при цьому, зовсім не слабка!
Як це позначиться на різних знаках китайського зодіаку? Читайте тут:
Кому пощастить в листопаді? Місяць Водної Свині: 7 листопад - 7 грудня 2018 року
Настає місяць Водної Собаки по сонячному китайським календарем. Водна Собака - це Вода Ян: сила і міць дрімає стихії. Це гірське озеро, яке може прорвати греблю і затопити долину, це морська бухта, яка піднімається високим припливом, це океан, готовий в будь-який момент вибухнути убивчим цунамі.
Чого чекати від місяця Водної Собаки в рік Земляного Собаки? Передбачення на жовтень тут! (Спойлер: Дракони, вам це особливо важливо!)
Кому пощастить в жовтні? Місяць Водної Собаки: 8 жовтень - 7 листопада 2018 року
Настає місяць Металевого Півня за сонячним китайським календарем. Металевий Півень - це Метал Інь: вишукане ювелірну прикрасу, дорогоцінна зброя з самоцвітними камінням, золота, тільки що викарбувана монета. Металевий Півень нагадує нам, що у витончених і тендітних речей - є стрижень, у краси - сила, а зворотний бік бездоганності - самотність.
Хто пізнає самотність, хто зустріне нову любов, а кому пощастить в справах? Читайте тут:
Кому пощастить у вересні? Місяць Металевого Півня: 7 вересня - 8 жовтня 2018 року
все мимо Cpacibo Настає місяць Сталевий Мавпи по сонячному китайським календарем. Металева Мавпа - це руда, метал, породжена самою Землею: прямий, грубий, чесний, безкомпромісний. Саме таким і буде цей місяць: прямодушним, чесним і ... складним.
Хто переживе його без втрат, хто зуміє отримати вигоду, а кому він принесе одні неприємності? Докладний прогноз по всім знакам східного Зодіаку тут:
Кому пощастить а серпні? Місяць Сталевий Мавпи: 7 серпня - 7 вересня
здрастуйте, 02.09.1982. мені дуже важливо Ваша пророкування. Напишіть будь ласка. Настає місяць Земляний Кози по сонячному китайським календарем. Земляна Коза - це сильна Земля: потужна, консервативна, що поглинає будь-які енергії; це базис, платформа материка, основа, яка визначає саме життя.
Однак місяць Земляний Кози - це ще і той період року, коли відчутно проявляє себе Земляне Покарання. Кому пощастить, а кому доведеться тримати удар? Читайте тут:
Місяць Земляний Кози 7 липня - 7 серпня 2018 року
Ну ось!!! хоч для собак що то нормальне написали, а то все погано і погано ... було Настає місяць Земляний Коні по сонячному китайським календарем. Земляна Кінь - це прихована стихія, готова в будь-який момент вирватися на волю і змести все на своєму шляху. Місяць Земляний Коні змушує таїти свої почуття, хоча це і дуже складно зробити: настільки сильні емоції нас охоплюють. Не завжди ці емоції негативні, Земляна Кінь привносить романтику в життя тих, хто народжений роки Змії, Бика і Півня, а ті, хто народжений в день Півня, і зовсім можуть зустріти кохання всього свого життя!
Пророцтва для інших знаків східного Зодіаку дивіться тут:
Кому пощастить в червні? Місяць Земляний Коні: 5 червня - 7 липня 2018 року

[Тест-драйв Сібмами]

Міський Центр медоглядАктуальні теми форумів

Знайшли помилку?

виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть "ctrl + enter"
помилки у відгуках користувачів не виправляються

А що може бути краще затишного домашнього вечора в кург сім'ї?
Їм пощастить і в казино, і на біржі - як же таким не скористатися?
Чи є шанс уберегтися?
Так, ідея претендувати на нову посаду хороша, але чому б не замахнутися на власний бізнес, ви адже до цього готові, чи не так?
Чи може тендітна квітка зміцнити землю своїм корінням, зв'язати її пласти в єдине ціле?
Кому вдасться впоратися з енергіями місяці, а хто буде ними зім'ятий?
Хто впорається зі своїми почуттями, а хто не зможе з ними впоратися і програє?
Як це позначиться на різних знаках китайського зодіаку?
Чого чекати від місяця Водної Собаки в рік Земляного Собаки?
Кому пощастить в жовтні?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей