* Политика новости » Банки »

* *

Оренда авто

 1. варіанти автопрокату
 2. Як грамотно оформити оренду авто без водія?
 3. Правові аспекти договору
 4. Які документи необхідні, щоб отримати автомобіль?
 5. Як вести себе, якщо орендована машина зламалася?
 6. Чим відрізняється автопрокат від каршерінга?

Здравствуйте, меня зовут Елена

Здравствуйте, меня зовут Елена. У цій статті я хочу познайомити вас з такою послугою як "оренда авто", написати варіанти прокату, кому може стати в нагоді така послуга, як правильно орендувати автомобіль і які документи потрібні.

Багато останнім часом захоплюються автомобільними подорожами. Людині зручно на власному транспорті відправитися у відпустку або в гості, тому що він відчуває себе практично, як вдома і вільний в пересуваннях. При цьому поїздка обходиться дешевше, ніж переліт або залізничний вояж.

Є безліч причин, за якими оренда автомобілів робить життя простіше і рятує в різних ситуаціях. Наприклад, така послуга допоможе в організації весілля та весільного кортежу, зустріч бізнес партнерів в аеропорту або на вокзалі, необхідність тимчасової заміни поламаних особистого авто, поїздка у відпустку або просто до родичів в гості - у всіх цих випадках оренда машини як не можна до речі.

варіанти автопрокату

Оренда авто в Москві призів будуть автомобіля безпосередньо в офісі орендодавця, в аеропорту або на вокзалі. Повернути машину можна буде там же або в іншому місці, де вам зручніше. Вибір автомобілів, зазвичай, також великий: від бюджетних Логанов до Феррарі, в залежності від ваших уподобань і платоспроможності.

Як правило, транспортні компанії пропонують два види оренди автомобіля:

 • оренда авто з водієм;
 • оренда авто без водія.

Оренда автомобіля c водієм краще в тому випадку, якщо вам потрібен автомобіль для того, щоб зустріти партнера по бізнесу або організувати розкішний весільний кортеж.

Другий варіант - найпоширеніший. Зазвичай в оренду видаються автомобілі середнього класу і за «невелику» суму грошей, можна відчувати себе вільно і пересуватися без перешкод.

Оренда авто без водія більше підійде в тому випадку, якщо у вас запланована відрядження, виїзд на природу, в сільську місцевість до родичів або на присадибну ділянку до друзів. Тоді потрібно буде платити за послугу подобово, і чим на більш тривалий термін вам знадобиться машина, тим нижче вартість оренди в перерахунку за добу.

Як грамотно оформити оренду авто без водія?

Щоб правильно оформити договір на послугу, уважно вивчіть сам документ, ознайомтеся з умовами оренди і попросити консультацію у співробітника з наступних питань:

 1. Дії, які будуть потрібні від вас в разі ДТП або поломки машини.
 2. Як правильно розмовляти з співробітниками ГБДД, які з яких-небудь причин вирішили перевірити автомобіль.
 3. Яке паливо необхідно заданої авто.

5. Як буде здійснюватися повернення автотранспортного засобу.

Перш ніж сісти за кермо ретельно огляньте кузов, скло і фари на предмет можливих подряпин, тріщин, сколів та інших дефектів. Якщо вони є, в обов'язковому порядку зафіксуйте їх в бланку огляду або в самому контракті (складається у двох примірниках).

Правові аспекти договору

Договір оренди автомобіля полягає в письмовому вигляді. Нотаріус і свідки при укладенні такого документа можуть не бути присутнім. Але, якщо ви хочете підстрахуватися, присутність таких осіб законом не забороняється. Договір оренди автомобіля - це невидача довіреності на його управління.

З точки зору права, це абсолютно різні угоди. Якщо автомобіль орендує фізична особа в спеціалізованій компанії, як правило, укладається договір прокату, який має деякі юридичні відмінності від договору оренди.

Не варто викидати договір і акт приймання-передачі автомобіля відразу після того, як ви повернете машину. Бажано почекати з цим місяці три. У компанію може прийди штраф за порушення правил дорожнього руху. Всі штрафи будуть пред'явлені вам. Щоб перевірити, чи справді мало місце порушення, як раз і знадобиться договір.

Які документи необхідні, щоб отримати автомобіль?

У пункті отримання автотранспортного засобу ви повинні будете пред'явити дійсне посвідчення водія та паспорт оформлені на вас. Іноді можуть зажадати пред'явити авіаквиток.

І ще - паспорт потрібно завжди, причому на всіх водіїв. Перевірте також, щоб вам дали свідчення про реєстрацію і страховий поліс саме на той автомобіль, який ви приймаєте. Плутанина з документами може обернутися нікому непотрібними проблемами, і такі випадки, на жаль, бувають досить часто.

Як вести себе, якщо орендована машина зламалася?

Якщо ламається орендована машина, не потрібно робити спроби відремонтувати її своїми силами. Взявши авто в оренду, ви погоджуєтеся на певні умови, які не передбачають самостійного здійснення ремонту. Це пояснюється тим, що некваліфіковане невтручання веде не до усунення несправності, а тільки погіршує ситуацію.

Тому єдино правильною поведінкою буде алгоритм дій, прописаний в договорі. Ви повинні будете подзвонити в компанію і очікувати заміну авто чи фахівця ремонтника.

Чим відрізняється автопрокат від каршерінга?

Каршерінг - це короткострокова оренда автотранспортного засобу. Він ідеально підходить для тих, хто потребує в автомобілі на дуже короткий час, буквально на пару годин або навіть хвилин.

Головна відмінність звичної оренди авто від каршерінга полягає в ціні. В середньому добова вартість оренди авто в Москві коштує 1500 рублів, а каршерінг 8 рублів хвилина або 11520 р. / Добу. Каршерінг н не підходить для далеких і тривалих поїздок, на відміну від автопрокату.

Прокат авто економ класу - найбільш вигідний варіант, особливо, якщо автомобіль необхідний для того, щоб справлятися з повсякденними завданнями і проводити багато часу за кермом.

Таким чином, оренда автомобілів економ класу на сьогоднішній день - це одна з найбільш затребуваних послуг. Це пояснюється тим, що бюджетні автотранспортні засоби доступніше машин від елітних брендів і менш вибагливі. До того ж умови їх прокату найбільш підходять для більшості людей, які хочуть скористатися послугою.

Як вести себе, якщо орендована машина зламалася?
Чим відрізняється автопрокат від каршерінга?
Як грамотно оформити оренду авто без водія?
Які документи необхідні, щоб отримати автомобіль?
Як вести себе, якщо орендована машина зламалася?
Чим відрізняється автопрокат від каршерінга?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей