* Политика новости » Банки »

* *

Меламіну губка: шкода для здоров'я або користь? Відгуки.

 1. Застосування - як користуватися меламіну губкою
 2. Склад - з чого зроблена
 3. Чи шкідливі меламінові губки?
 4. Відео про принцип дії меламіну губки
 5. Відгуки

Останнім часом великою популярністю стали користуватися меламінові губки. Вони вважаються засобом номер один по боротьбі з плямами, що не підсилаючи видалити навіть різними засобами і засобами для виведення плям. За допомогою цієї губки можна з легкістю видалити плями від жиру , Сліди маркерів на шпалерах, плями від чорнила і безліч інших видів плям.

Зміст статті:

застосування
склад
шкода
Відео про принцип дії
Відгуки

Застосування - як користуватися меламіну губкою

Головним достоїнством цієї губки є її широкий спектр застосування. Вона дуже легко видаляє сліди від маркерів і ручок, залишених на шпалерах і інших поверхнях. Також добре справляється з брудом на різних предметах побуту і приладах. За допомогою неї можна відчистити будь-які тверді поверхню, особливо вироби із пластику й емалі.

Вона також підходить для чищення шкіри, наприклад це можуть бути, як і шкіряні кросівки, так і салон автомобіля. Таку річ корисно тримати в офісних приміщеннях, так як вона з легкістю впоратися з чорними рисками на лінолеумі, паркеті і ламінаті, та й до того ж для офісної техніки вона буде незамінна.

Для очищення невеликої поверхні можна розрізати губку на дві частини, часом невеликим шматком губки легше обробляти потрібну вам поверхню. Це можна зробити за допомогою звичайних ножиць і ножа. При сильному терті вона може почати кришитися, тому після чищення крихти можна спокійно видалити сухою чистою ганчіркою.

При сильному терті вона може почати кришитися, тому після чищення крихти можна спокійно видалити сухою чистою ганчіркою

Якщо ви використовуєте її для чищення поверхні, яка буде контактувати з їжею, то обов'язково після видалення плям промийте її чистою вологою ганчіркою. Будьте обережні при чищенні предметів з м'яким пластиком.

Меламінову губку не рекомендують використовувати для обробки поверхонь, покритих акриловими фарбами і лаками, а також тефлоновим покриттям, акрилових стекол.

Інструкція по використанню:

  • Перед першим використанням оціните розмір губки, якщо вона здається вам великий, то відріжте потрібний вам шматок за допомогою ножа або ножиць.
  • Просочіть її водою і акуратно за допомогою стиснення видаліть з неї зайву вологу.
  • Ні в якому разі не наносите на неї хімічні засоби, так як між ними і меланіном можуть з'явитися реакції. Крім того губка здатна сама впоратися з різними забрудненнями.
  • Під час чищення рекомендується терти куточком губки, як це ви робите звичайним ластиком. Якщо ж терти всією поверхнею, то вона почне сильно кришитися, що призведе до швидкого її зношування.

Якщо ж терти всією поверхнею, то вона почне сильно кришитися, що призведе до швидкого її зношування

Склад - з чого зроблена

Складається ця чудо-губка з волокон меламіну (особливий пластик, який за своїми властивостями нагадує стірательную гумку). Волокна меламіну дуже гнучкі, але при цьому дуже тверді, що надає унікальні абразивні властивості - здатність стирати і чистити, не пошкоджуючи поверхню.

Чи шкідливі меламінові губки?

Меламін, з якого виготовлена ​​губка, є токсичним і може викликати різні захворювання. Але все ж експерти стверджують, що вона нешкідлива в тому випадку, якщо дотримуватися правил її застосування. До того ж, якщо ви будете тримати її голими руками, нічого страшного не станеться, навіть якщо ви з дитинства схильні до алергічних реакцій. Попадання води з самої губки в порожнину рота і слизову оболонку рота не здатна заподіяти вам шкоди.

А ось потрапляння частинок меланіну всередину організму здатне зашкодити людині. Справа в тому, що ці частинки мають здатність осідати в нирках, в результаті чого може розвинутися сечокам'яна хвороба. Тому, щоб уникнути неприємностей, не варто використовувати її для щоденного миття посуду і столових приладів. Як відомо, меламін залишає свої частки на будь-якій поверхні, будь то кахель або тарілка. Але все ж, попадання його частинок з кахлю дорівнює нулю, а ось з тарілки - інша справа. Тому, краще утриматися від використання цієї речі на кухні. Але все ж, для очищення вашої улюбленої каструлі ви можете періодично користуватися губкою. Але обов'язково після її застосування гарненько промийте посуд проточною водою.

Ні в якому разі не давайте меламиновую губку дітям, які люблять все спробувати на смак. Крім цього, тримайте її в недоступному місці від домашніх тварин.

Відео про принцип дії меламіну губки

Програма Галілео провела невеличкий експеримент, який показує, з плямами на якій поверхні меламиновая губка справляється найкраще. А також з відео ви дізнаєтеся, з чого зроблена ця чудо губка, і який принцип її дії.

Відгуки

Христина: За допомогою цієї губки намагалася відчистити поверхню холодильника від маркера, який залишила моя дочка. Після довгих старань зробити це звичайною губкою, на здивування меламиновая впоралася дуже швидко. Ніяких слідів дитячої витівки не залишилося!

Таня: Намагалася очистити чайник, на жаль меламиновая губка не допомогла. Хоча я доклала великих зусиль. Зневірившись, вирішила скористатися звичайною побутовою хімією. І ви знаєте, через 5 хвилин мій чайник заблищав як новенький.

Катя: Чистила цієї губкою плиту, результат дуже сподобався! Ніяких подряпин після очищення я не помітила, та й сама чистка зайняла дуже мало часу.

Чи шкідливі меламінові губки?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей