* Политика новости » Банки »

* *

Кран маніпулятор Дніпро | Оренда, послуги крана маніпулятора в Дніпрі

До омпания «YAR КRAN» з 2009 року спеціалізується на послугах і оренді кранів маніпуляторів в Дніпрі (Дніпропетровську) і області. Здійснюємо перевезення з навантаженням / вивантаженням вантажів різного призначення і монтажні роботи.
За цей час ми сформували парк кранів-маніпуляторів під всілякі завдання найвимогливіших клієнтів.
В автопарку компанії спецтехніка, оснащена сучасними і надійними КМУ PALFINGER і HIAB. Потужними, швидкими, з широким діапазоном вантажопідйомності, вильотом стріли і додатковими можливостями.

Ми завжди стежимо за новинками в області кранів маніпуляторів і бажаннями наших Замовників.

Тому ми приділяємо пильну увагу підбору кваліфікованого персоналу, різноманітності та надійності строп і такелажу, широкому спектру вантажопідйомності авто (від 2-х до 24-х тонн) і кран маніпуляторів (до 9-ти тонн і до 25 метрів вильоту стріли).

Наші пріоритети:

- максимум уваги і комфорту для кожного Клієнта.

- сучасна техніка з великими можливостями.

- тільки професійний персонал.

- надійний такелаж для підйому і кріплення вантажу при перевезенні.

- робота в будь-який, необхідне клієнтові час.

- справедлива ціна на послуги кранів маніпуляторів такого класу.

- будь-яка форма оплати.
- будь-яка форма оплати

На сьогоднішній день кран маніпулятор Дніпро є незамінним помічником в будівництві і виробництві. Особливо в умовах обмеженого простору, при роботі в приміщеннях, перевезення негабаритних вантажів і т.д. У багатьох ситуаціях маніпулятор є єдиною можливістю для проведення робіт.

І найголовніше - це колосальна економія часу, коштів і головне нервів в порівнянні із замовленням і узгодженням роботи декількох одиниць техніки.

Також для зручності клієнтів ми пропонуємо поставки «під ключ» по Дніпру і області найбільш популярних будматеріалів , таких як: газобетон ЮДК , Шлакоблок, декоративний блок, цегла, залізобетонні кільця і ​​ін. Будівельні матеріали реалізуються по дилерським цінами безпосередньо від виробника.

Всього один дзвінок, і ми з радістю візьмемося за поставлену задачу, грамотно проконсультуємо, підберемо техніку, якісно і в строк виконаємо роботу.

Переваги роботи з нами вже оцінили тисячі задоволених клієнтів !!!

Кран маніпулятор Дніпропетровськ

 • потужна надійна техніка;
 • автопарк машин і маніпуляторів різної вантажопідйомності;
 • працюємо цілодобово;
 • в вказане в замовленні час;
 • різна форма оплати;
 • конкурентна і економічна ціна на оренду крана маніпулятора;
 • великий вибір авто.

Телефонуйте! І ми виконаємо замовлення якісно і своєчасно!

ДНІПРОПЕТРОВСЬК (067) 639-75-05

PALFINGER 41000PK - оновлення автопарку "YAR KRAN"

Найскладніші, на перший погляд нездійсненні завдання, зараз стали звичайною справою для крана маніпулятора. Наша транспортна компанія намагається стежити за останніми розробками і використовує техніку з широким діапазоном можливостей. Вона відноситься до розробок лідера - австрійської корпорації PALFINGER, що спеціалізується на вантажно-розвантажувальних операціях за допомогою гідравліки.

Вона відноситься до розробок лідера - австрійської корпорації PALFINGER, що спеціалізується на вантажно-розвантажувальних операціях за допомогою гідравліки

Нові стандарти послуг крана-маніпулятора від Palfinger 41000PK. Високі показники якості і швидкості роботи доступні вже сьогодні. Це надійний, потужний маніпулятор з чудовими технічними характеристиками.

За маневреності та плавності йому немає рівних, а виліт стріли 16 метрів при вантажопідйомності 2 тонни, робить його ще функціональніша. Спецтехніка, важке обладнання, підняття на даху і поверхи, робота в цехах і т.д - все це під силу маніпулятору.

Кран має зворотний виліт стріли. Це незамінне в обмеженому просторі. При роботі, стріла розміщується паралельно підлозі нижче рівня верхнього габариту маніпулятора і має можливість подати вантаж в отвір навіть двометрової висоти! Ми пропонуємо техніку під будь-які роботи, завдяки великому і поновлюваному парку кранів маніпуляторів.

Оренда маніпулятора Дніпро

Від правильності вибору підрядника при оренді крана маніпулятора залежить успіх виконання роботи. Дуже важливим критерієм є наявність техніки "на зараз" і відповідність її до поставлених завдань. Для більшості виробничих процесів неприпустимі запізнення, простої і т.д. Наша компанія надійно виконає вимоги самих виборчих замовників завдяки власним великому парку кранів маніпуляторів Дніпро. Пропонуємо послуги, оренду крана маніпулятора, конкурентні ціни, різні характеристики авто і кранів.
Можливості автопарку YAR KRAN дозволяють правильно підібрати спецтехніку під конкретні завдання клієнта. У нашому арсеналі вантажні авто SCANIA, MERCEDES, КМУ PALFINGER, з широким діапазоном вантажопідйомності авто і гідравлічних кранів маніпуляторів. Різні розміри майданчиків і розташування КМУ для роботи з великим переліком вантажу. Від перевезення палет до негабаритних конструкцій і монтажних робіт на великій висоті.

Від перевезення палет до негабаритних конструкцій і монтажних робіт на великій висоті

Оренда спецтехніки в нашій компанії має ряд переваг:

 • Вантажопідйомність авто 4-22т.
 • Крани маніпулятор до 9 тонн.
 • Виліт стріли маніпулятора до 25 метрів.
 • Сучасна техніка.
 • Різноманітна оснащення і кріплення.
 • Швидке замовлення і подача.
 • Узгодження негабариту.
 • Будь-який спосіб оплати.
 • Професійна консультація з усіх питань і підбір техніки.

Орендувати техніку можна в телефонному режимі. Для високої ефективності необхідно максимально точно вказати характер роботи, особливості місцевості і габарити вантажів. Оплата і термін оренди обумовлюються при замовленні.
Ми докладаємо багато зусиль для того, щоб наш сервіс відповідав високим вимогам клієнтів компанії. Тому поставлені вами завдання будуть виконані якісно і в строк!

Перевезення негабаритних вантажів кран маніпулятором Дніпро

Характер вантажу диктує свої умови, а перевезення обладнання та спецтехніки вимагає певного досвіду і навичок. Перевага транспортування в нашій компанії - це надійні професійні кріплення і належний рівень потужності підйомного обладнання. Технічно складно здійснити маніпуляції з переміщення плавно і рівномірно, але наша техніка це дозволяє. Автоматика та високий професіоналізм операторів, дадуть можливість подати вантаж без ривків і ризику трансформації.

Перелік послуг:

 • оренда маніпулятора
 • перевезення спецтехніки, автомобілів
 • перевезення обладнання
 • перевезення верстатів
 • транспортування вантажів нестандартних габаритів
 • промисловий переїзд

Крани Palfinger сконструйовані з урахуванням всіх нюансів і можуть гарантувати відмінний результат.

Кран маніпулятор з причепом


Для великих партій вантажів місткості і вантажопідйомності однієї платформи маніпулятора може бути недостатньо і потрібно робити кілька ходок. Як наслідок, витрата часу і коштів збільшується.
Ми пропонуємо раціональний підхід - кран маніпулятор з причепом. Це особливо вигідно для перевезень по області і далі.
Доповнення крана маніпулятора причепом дає можливість здійснити перевезення до 24тонн або 26 палет за один раз.
Знімні борти причепа дозволяють так само перевозити павільйони і негабаритні конструкції.
Для особливо скрутних умов автопоїзд може розчепитися і кран маніпулятор вивантажить спочатку себе, а потім перевантажить причіп.

Переваги послуги:

 • економія на доставці в передмістя та міжміські
 • доставка до 24-ї тонн вантажу за один рейс
 • перевезення великих обсягів за меншу кількість ходок

Для замовлення послуги та узгодження вартості, вкажіть вагу, приблизний обсяг і габарити вантажу, можливі нюанси щодо майданчика, на якій буде здійснюватися навантаження / вивантаження. Ми завжди йдемо на зустріч клієнту і готові сприяти при виникненні питань і труднощів під час перевезення.

Оренда крана маніпулятора з причепом Дніпропетровськ - найбільш ефективне рішення для перевезення великих обсягів вантажу!

монтажні роботи

Надаємо послуги в сфері монтажу обладнання та будівельних елементів в Дніпрі і Дніпропетровській області. Використання крана маніпулятора значно полегшує і прискорює цю роботу. А якщо мова йде про міських умовах або монтажі обладнання в цехах, приміщеннях, то кран маніпулятор найчастіше залишається єдиним виходом для проведення монтажу.
Наприклад "Запоріжсталь" регулярно привертає маніпулятор PK 41002EH для планових робіт з обслуговування димососів. З його допомогою вони виконують цю процедуру всього лише за 6 годин без шкоди для виробничого процесу.
Ще один популярний сегмент робіт для кран маніпулятор Дніпро це установка опор і монтаж ЛЕП.
Маніпулятор може доставити опори на місце, змонтувати їх, а для протягання кабелю і установки арматури ми пропонуємо швидкознімну кошик. У цьому випадку замовник отримує суттєву економію. Одна одиниця техніки замінює три: вантажівка / автокран / автовишка.
Так само для покрівельників, тісних міських вулиць і місць щільної забудови оптимальним рішенням для клієнта буде PK23002MH
При вильоті стріли в 25 метрів, наявності гуська, лебідки і радіоуправління цей кран маніпулятор подасть вантаж у важкодоступні місця точно і безпечно.
Надійний і різноманітний такелаж, професіоналізм операторів, радіоуправління кранів маніпуляторів допоможуть перевезти і змонтувати ваш вантаж акуратно, точно і плавно.
Надаємо послуги в сфері монтажу обладнання та будівельних елементів в Дніпрі і Дніпропетровській області

Надійний і різноманітний такелаж, професіоналізм операторів, радіоуправління кранів маніпуляторів допоможуть перевезти і змонтувати ваш вантаж акуратно, точно і плавно

 • Монтаж рекламних вивісок.
 • Монтаж промоборудованія.
 • Монтаж ЛЕП.
 • Монтаж фасаду.
 • Установка рекламних щитів.
 • Монтаж рекламних банерів.
 • Утеплення будівель.
 • Доставка і монтаж ЗБВ, плит, кілець.

При монтажі великих об'ємних елементів, ми враховуємо всі особливості роботи. Великий досвід і наявність потужної техніки, що відповідає сучасним стандартам, дозволяє надавати сервіс високого рівня за справедливою ціною.

Якщо вам необхідно доставити рекламну конструкцію, банер, рекламну вивіску або здійснити облицювання будівель, ми оперативно виконаємо послуги доставки і подачі об'єктів для монтажу.

А так же заощадимо масу Вашого часу та коштів при пошуку декількох одиниць техніки для проведення робіт.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей