* Политика новости » Банки »

* *

Повернення грошей на Аліекспресс на карту Ощадбанку, в електронні гаманці і на інші рахунки

 1. стадії спору
 2. Повернення на карту Ощадбанку
 3. Повернення на інші рахунки
 4. Поради по поверненню

Оплачувати покупки в інтернет-магазині дуже зручно за допомогою банківської карти. Якщо замовник відмовляється від угоди, то гроші повертаються на той же рахунок. Повернення грошей на Аліекспресс на карту Ощадбанку відбувається тим же шляхом, що і на інші карти або електронні гаманці. Щоб повернути їх, треба відкрити суперечка з продавцем і аргументовано довести йому, що він повинен виплатити витрачені клієнтом кошти.

стадії спору

Зміст статті

Повернути витрачену грошову суму можна в декількох випадках і в певні часові терміни. Вимагати повернення рекомендовано в наступних випадках:

 1. Якісні, зовнішні і внутрішні характеристики товару не відповідають опису, зазначеному в деталях угоди.
 2. Річ бракована.
 3. Товар має вади, про які покупець не був попереджений.
 4. Замовлення не був доставлений в зазначений продавцем термін.
 5. Посилку не відправили, а час обробки минув.
 6. Покупець вирішив скасувати замовлення до відправки продукції.
 7. Товар має позначку «Безумовний повернення».
 8. Посилка була доставлена ​​місцевої транспортировочной службою.

У всі цих ситуаціях можна розірвати договір і подати заявку на грошову компенсацію. Якщо товар частково не відповідає заявленій якості, то можлива неповна виплата від загальної вартості.

Відкривати суперечка можна в конкретні часові відрізки:

 1. До відправки замовлення.
 2. Через 10 днів після відправки.
 3. Протягом 15 днів після отримання посилки.

Намагатися відкрити суперечка в інший час неможливо. Для того, щоб подати заявку на повернення коштів, слід зайти в розділ «Мої замовлення» і натиснути на кнопку поруч з купленим товаром «Відкрити суперечка».

Далі вказати причину розірвання угоди, прикріпити докази у вигляді фото чи відео і відправити заявку.

Далі вказати причину розірвання угоди, прикріпити докази у вигляді фото чи відео і відправити заявку

Після цього заява на повернення коштів буде передано на розгляд торговому представнику. Він може відразу погодитися з вимогою клієнта або запропонувати інше рішення.

Якщо виникають розбіжності, треба загострювати суперечку і звертатися зі скаргою до представників AliExpress. Вони протягом 15 днів розглянуть проблему і винесуть своє рішення.

Коли у покупця дійсно є всі підстави вимагати повернення грошей, співробітники торгового майданчика вирішують спірне питання на його користь і продавець повертає сплачену суму.

Повернення на карту Ощадбанку

Повернення витрачених грошей з AliExpress назад на карту Ощадбанку здійснюється тільки після того, як суперечка закритий і продавець підтвердив рішення про виплату. Дізнатися про те, що він погодився повернути гроші, можна в особистому кабінеті. Для цього треба зайти в «Мої замовлення», потім в розділ «Повернення і суперечки».

Тут зберігаються дані про всі суперечки покупця. Поруч із замовленням вказано його статус і є функція «Переглянути дані». Натиснувши на неї, станеться перехід на сторінку з деталями спору.

Тут, в діях продавця, можна переглянути, чи збирається він повертати гроші. Якщо стоїть статус «Суперечка закритий. Тільки повернення коштів », значить, протягом 15 робочих днів з рахунку магазину буде виплачена необхідна сума.

Якщо проходить більше двох тижнів, а гроші так і не надходять на рахунок, треба звертатися в службу підтримки AliExpress і з'ясовувати причину. Причиною затримки можуть бути шахрайські дії продавця або проблеми транзакцій. Іноді гроші зависають на іншому рахунку, якщо вказані неправильні дані.

Після того, як повернення здійснене, треба піти в будь-яке відділення Ощадбанку і написати заяву на виплату коштів. Його залишають менеджеру на обробку, яка триває від 3 до 10 днів. Форму можна завантажити в інтернеті і при бажанні заповнити її будинку або зайти на сайт банку і залишити електронну заявку. У бланку обов'язково треба вказати точні ініціали заявника та контактні дані, ініціали та посаду завідувача банківським відділенням, реквізити карти, суму повернення і причину, яка привела до даних дій.

Заповнюючи форму важливо точно і правильно вказувати всі реквізити, щоб уникнути помилок, які можуть затягнути рішення виниклого питання.

Для більшої надійності треба докласти чек, в знак підтвердження оплаченої покупки. Якщо товар повертається продавцю, то до чеку додається документ, що підтверджує зворотний відправку. В цьому випадку в загальний рахунок може увійти і сума відправки продукції тому, яку за домовленістю теж оплачує магазин. Ці деталі бажано заздалегідь обговорювати з торговим представником, який веде суперечку. Термін зарахування повернутих грошей на карту може зайняти від 10 до 30 робочих днів.

Повернення на інші рахунки

Залежно від обраного способу оплати, буде проведений і зворотний платіж. Терміни попадання грошей різні:

 1. На рахунок Alipay протягом 1 дня - найшвидший спосіб повернення.
 2. На рахунок електронного гаманця (WebMoney, Yandex., Qiwi) - 5-10 робочих днів.
 3. На карту Master Card, Visa, Maestro - 3-15 робочих днів.
 4. Грошовий переказ - від 7 до 15 робочих днів.

Швидше за все гроші повертаються на рахунок в платіжній системі Alipay. Якщо оплат була проведена з гаманця цієї системи, то гроші автоматично потраплять назад. Але, іноді, покупець оплачує з банківської карти, а сума все одно потрапляє Alipay. Це відбувається, коли карта, з якої знімалися гроші, прив'язана до гаманця платіжної системи і активована функція повернення в Alipay.

Щоб повернути гроші на рахунок банківської карти потрібно зайти в особистий кабінет Alipay і в розділі «Налаштування» прибрати галочку в пункті «Повертати кошти на рахунок Alipay». Після цього гроші потраплять на банківську карту протягом дня. Якщо цього не відбудеться, слід зв'язатися з представником служби підтримки і пояснити ситуацію, що склалася.

Покупець не зможе повернути гроші в разі, якщо:

 1. Карта чи рахунок заблоковані або недійсні.
 2. Покупець вказав невірні дані.

Якщо карта виявилася недійсною, треба зв'язатися з торговим представником і пояснити ситуацію. У разі, коли гроші вже перераховані, доведеться звертатися в банк. Там повинні перевірити зворотний платіж і відновити гроші на нову карту або на рахунок клієнта.

При вказівці неточних або неправильних особистих даних, гроші можуть і зовсім загубитися і піти на чужий рахунок. У такій ситуації доведеться підключати до пошуків співробітників банку або платіжних систем, пояснюючи причини непорозуміння. При виявленні помилки, краще відразу зв'язатися з продавцем і, якщо гроші ще не відправлені, уточнити всі деталі.

Якщо продавець відмовляється спілкуватися або не відповідає на повідомлення, слід звертатися до розділу «Допомога. Служба підтримки".

Повернення на електронні гаманці займає небагато часу. В середньому гроші повертаються на рахунок протягом 2-3 днів. Вкрай рідко це затягується на термін, більше 10 днів. Зворотні переклади на міжнародні платіжні карти здійснюються автоматично. Термін таких транзакцій зазвичай не перевищує 10 робочих днів.

Повернення за товари, оплачені за допомогою таких систем, як Western Union, здійснюється протягом 5-10 днів. Гроші переводяться на ім'я і дані покупця, які вказані в деталях угоди. Після того, як в статусі угоди зазначено, що вона завершена і продавець повернув обговорену суму, треба зв'язатися з представником магазину, уточнити всі деталі і після цього отримати повернуті кошти в пункті перекладів.

Про те, як повернути гроші з AliExpress на карту та інші рахунки, розповість наступне відео.

Поради по поверненню

Чекаючи замовлений товар, варто не випускати з уваги час «Захисту замовлення». Як тільки воно підходить до кінця, краще відразу відкривати суперечка або продовжувати «захист». Попередньо можна зв'язатися з продавцем. Це краще робити за допомогою повідомлень, що відправляються як коментарі до замовлення. Надалі, якщо буде відкритий суперечка, ці повідомлення відіб'ються в деталях диспуту і при загостренні ситуації потраплять в поле зору співробітників торгового майданчика.

Відмовляючись від бракованої або неякісної продукції, важливо подбати про докази. В їх ролі можуть виступити фотографії або відео з оглядом купленої речі. Варто взяти за правило роздруковувати посилки з AliExpress ще на пошті. Це збільшує шанси довести в подальшому, що замовлення прийшов в непридатному стані. Всі чеки та платіжні документи бажано зберігати. Особливо вони можуть стати в нагоді при поверненні коштів на банківську карту.

При оформленні угоди продавець вказує час, яке він відводить для обробки замовлення та його відправки. У цей період угоду можна скасувати. Але, часто представники магазинів не приймають умови повернення і швидко відправляють продукцію клієнту. В результаті суперечка затягується на кілька тижнів, так як після відправки відразу скасувати замовлення можна. Тому, про необхідність покупки краще замислюватися перш, ніж укладати договір і переводити гроші.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей