* Политика новости » Банки »

* *

Молитва сильна щоб повернули борг

 1. Змови на те щоб віддали вам борг
 2. Магія в складних ситуаціях
 3. Природа поворотного змови
 4. Особливості магії, пов'язаної з грошима
 5. Різновид змов на повернення боргів
 6. додаткові обряди
 7. Скасувати відповідь
 8. Як змусити людину повернути борг?
 9. Відмінні риси грошової магії
 10. Обряд з віником
 11. Обряд на коробок сірників
 12. Обряд з монеткою
 13. Обряд на зелену свічку

Повне зібрання і опис: молитва сильна щоб повернули борг для духовного життя віруючої людини.

Змови на те щоб віддали вам борг

У нашому світі за допомогою грошей вирішуються багато проблем і нехай у людини чиста, добра душа, це зовсім не привід відмовлятися від благ і зручностей. У складні хвилини, ви готові прийти на допомогу другові, родичеві, сусіду, допомогти - позичити гроші на ремонт або лікування, але що робити, якщо у відповідь не приходить подібне щирість і чесність?

Змова на повернення боргу - це крайня, але ефективний захід

Магія в складних ситуаціях

Змова на повернення боргу - це крайня, але ефективний захід, на яку людина йде вимушено. Далеко не кожному дано розпізнавати гнилу суть близьких або друзів, але в силах будь-якого - захистити свої права і честь. Ви в змозі подати позов до суду, витратити додаткові до боргу гроші, власне дорогоцінний час і не отримати бажаного результату, адже якщо справа стосується рідні, то боргові розписки відсутні. Як тоді бути? Непрості ситуації вимагають нестандартних рішень, і нехай вас все ще долають сумніви і страх - допоможіть самому собі. Магія, окультні науки не завжди діють в негативному ключі або травмують енергетику людини, іноді, при правильному підході, вони діють в ваших інтересах без страшних наслідків. Досвідчений маг, практикуючий багато років, зуміє підібрати змова, який потрібен саме вам. Процес повернення боргу через подібні маніпуляції - суто індивідуальний і без комплексного підходу в таких випадках не обійтися. Ви повинні пам'ятати, щоб змусити повернути борг (своє майно) рішучі заходи не просто потрібно, а необхідні для справедливості і спокою всій вашій сім'ї.

Природа поворотного змови

Кожен виголошений змова має свої особливості і діє зовсім по-різному. Головною рушійною силою (діючий змова на повернення боргу) стане вплив вашої енергетики на волю боржника. Так, правильно зроблений ритуал призводить до муках совісті, нервозності і страху у людей, які заборгували вам гроші. Змусити повернути борг в короткі терміни - цілком здійсненне завдання при належному виконанні. На іншу людину змова подіє, як болісні добрі спогади, що викликають бажання швидше повернути позичену суму, інші ж відчують тягар чужих грошових коштів. У будь-якому випадку, магічні замовляння не пройдуть безслідно. Для боржників чужі гроші стають тягарем, каменем, тягнучому вниз - тому людина шукає доступні способи щоб позбутися від вантажу. Будь-яке енергетичне втручання вимагає знань і відповідальності, інакше в поганих руках - ваше зброя здатна обернутися проти вас.

Особливості магії, пов'язаної з грошима

Якщо мова йде саме про повернення грошових коштів, практикуючі маги називають подібні обряди побутової магією, вам варто дізнатися про специфіку маніпуляцій, спрямованих на боржників, в повній мірі. Магічні ритуали, пов'язані з поверненням боргів, мають багаторічну історію. Скільки коштує мир, стільки люди визначають цінність людських слів в грошовому еквіваленті.

Змова на повернення матеріальних благ має свої підводні камені, про які важливо знати:

 • для потужного змови підходить період зростаючого місяця (гарний час для ритуалу залучення грошей);
 • магія повернення грошей не працює миттєво (у боржника може не виявитися коштів або можливості погасити заборгованість), читати і повторювати змову доведеться кілька разів;
 • змови, пов'язані з чорною магією, несуть пряму загрозу і замовнику, і виконавцю;
 • змова не є молитвою, він потребує зміцнення ваших захисних енергетичних систем;
 • після успішного повернення боргу, подумки відпустіть ситуацію і скажіть "спасибі" горе-боржнику.

Досить прості правила послужать захистом для вас і вашої родини. Ніякі гроші не варті зіпсованої енергетики, через діри в якій ви втратите власні сили.

Змова на повернення матеріальних благ має свої підводні камені

Різновид змов на повернення боргів

Якщо добра воля не штовхається боржника на виконання взятих зобов'язань, вам не залишається нічого іншого, як посприяти поверненню грошей. Маги і цілителі застосовують у своїй роботі різні по силі змови.

Ритуал з ніжкою стільця або табурета, називають одним з найефективніших. Для цього необхідно відламати власноруч одну з ніжок старого табурета. Частину, що залишилася конструкцію поставити за будинком або перед порогом, і прочитати (читати пошепки) нехитрі слова з змови. Щоб посилити вплив, процедура повторюється кілька разів. Після, залишок стільця викидається, а тріски, що залишилися на підлозі - відносяться на перехрестя доріг.

Ще для одного стародавнього змови, здатного вирішити ваші проблеми, знадобиться циганська голка, сіль, пташине пір'я, вовняні грудки від будь-якої кішки і шматочок тканини. Обряд виконується за лічені хвилини: на клаптику крейдою або милом пишеться ім'я боржника (щоб точно направити вплив), потім зверху викладаються всі необхідні для ритуалу інгредієнти, загортаються і запечатуються словами змови (читати голосно). Результати даного ритуалу не змусять себе чекати.

Обряд з використанням ікони - здавна славиться в народі, як ефективний спосіб змусити повернути прострочені борги. Для обряду підбирається ікона зі святим, ім'я якого носить боржник. За допомогою дзеркала, темної тканини і лику святого, складається свертишем, поверх лягають руки і засуджуються магічні слова. Молитва після обряду очистить вашу душу, щоб надалі уникнути подібних ситуацій.

Ритуал з воском від свічок допоможе швидко і надовго забути про такі проблеми, як тривалі борги на гроші викинуті на вітер. Свічка запалюється до заходу сонця в усамітнення, а читати змову необхідно рівно сто три рази. На наступний ранок рекомендується відвідати церкву або храм, і залишити біля ікони недогоревшей свічку, щоб закріпити результат обряду.

Фази місяця стягнули чималу популярність серед магів і цілителів, повна або зростаючий місяць підсилює магічний вплив і для повернення боргу ідеальний час - повний місяць. Змова на повернення боргу читається при заході сонця з щирою вірою в серці.

Найсильнішим обрядом донині називають ритуал з яйцями. У шкаралупі проробляються дві дірочки, а потім яйця кип'ятять воді. Головною умовою виконання обряду є замкнені двері і вікна в будинку. Слова з змови потрібно читати напівпошепки над водою.

Молитва, щоб повернути борги, допоможе полегшити душу. Читати просту молитву «Отче наш» або волати до святих (читати в церкві або вдома) - вибір залишається за вами.

Читати просту молитву «Отче наш» або волати до святих (читати в церкві або вдома) - вибір залишається за вами

Змова на повернення боргу читається при заході сонця

Повернути борг з першого разу виходить далеко не завжди, щоб не впасти у відчай відразу, пам'ятайте - якщо один обряд дав осічку, то другий буде ближче саме вам. Найпотужніші ритуали вимагають повторного виконання, читати їх доводиться часто, а дотримання всіх дрібниць і чіткого порядку слів в заклинанні вимагає навичок. Енергетика боржника, його захисна система, стане чинити опір негативному впливу, тому слабкі обряди проходять безслідно. У будь-який час року і доби ви можете знайти досвідченого помічника - мага або цілителя, який знає свою справу досконально. Така людина проведе обряд, виконає всі його вимоги і забезпечить вам і вашій родині безпеку.

додаткові обряди

Перевірені методи повернення боргу давно зарекомендували себе, ними користувалися наші предки і залишалися задоволені результатом, але світ не стоїть на місці і така сфера, як магія, піддається розвитку і розширення. За останні роки з'явилися нові можливості для тих, кого підводять боржники. Щоб повернути взяті в борг гроші від безвідповідальної людини або друга, який живе поруч - вам знадобиться самий звичайний віник. Новою мітлою підмітається будинок до порога з вироком про приманюванні співвідношення ціни і якості в будинок, далі старим віником підмітається поріг боржника з протилежним змовою. Після пари днів вичікування недбайливий друг прийде до вас сам.

Для простого, але дієвого обряду підійде коробок сірників і свічка з церкви. Змова читається в процесі спалювання сірників від полум'я свічки. Вогонь - це потужна стихія, що дає безмежні сили. Попіл від сірників потрібно зберегти до повного повернення позичених матеріальних благ (щоб напевно).

Якщо боржником виявився один, вам знадобиться ритуал зі звичайними монетами. Такий обряд нешкідливий, він лише підштовхує людину, яке живить до вас приязнь, до повернення грошових коштів. Сильніші магічні маніпуляції здатні зруйнувати дружбу назавжди. На світанку закопайте монету під деревом, примовляючи «образи прийдуть, як відкопаю монету». Змова читається всього три рази, а після рекомендується зв'язатися з боржником і нагадати про взяті їм зобов'язання. Як тільки один поверне борг - відкопайте монету і викиньте її, щоб не нашкодити відносинам.

Біла магія - це ваш помічник, в належних руках, допомагає не тільки повернути втрачене, а й разом з грошима зберегти відносини з боржниками. Адже люди не дають в борг тим, хто їм байдужий. Щоб повернути кровно зароблені гроші, щоб не втратити вірних друзів скористайтеся власним чуттям і вірою, а молитва на ніч або вранці заспокоїть вашу душу.

 • 11.12.2017 Анонім Хочу зустрітися з покупцем особисто, щоб у нього.
 • 10.12.2017 Марія Цікаво а чи вийде у мене найперший напи.
 • 09.12.2017 а мракобісся автори вражає. чорна магія чорти.
 • 08.12.2017 Акі Я хочу вбити бога.

Використаний магічний аксесуар якщо він одноразовий краще спалити. Це стосується і стала і свічок)

У мене виникла така трудність, не хочеться самостійно щодня постити у себе на стіні в соцмережі ВК повідомлення і тим більше вони не будуть популярні.

Дізнався що є спеціальний софт який розміщує популярні пости на стіну.

Скажіть як вона називається і де її можна скачати?

Скасувати відповідь

Скасувати відповідь

Питання та пропозиції: [Email protected]

Будь-які матеріали, на сайті Zakolduj, Ви можете використовувати на свій власний страх і ризик. Консультація з лікарем щодо застосування будь-яких препаратів і процедур розміщених на сайті - обов'язкова

Як змусити людину повернути борг?

Як змусити людину повернути борг

Ще наші прабабусі говорили про те, що якщо не хочеш втратити друга, то краще за все не давати йому в борг гроші. З цим важко посперечатися. Особливо в тому випадку, якщо це вже сталося, а боржник не поспішає повертати ваші кровні гроші.

У такій ситуації і кращий друг може стати ворогом. Але вирішити проблему можна за допомогою магії. Змова на повернення боргу допоможе повернути гроші в найкоротші терміни.

Відмінні риси грошової магії

Всі змови на повернення боргів і ритуали, пов'язані з матеріальними благами, відносяться до побутової магії. Даний тип магії існує не одне століття і за всю свою історію сформувалися певні особливості і тонкощі виконання ритуалів. І ось головні з них:

 1. Сильний змову на повернення боргу повинен відбуватися в період зростаючої місяця.

В цей же час найкраще робити і інші ритуали на залучення грошей.

 • Якщо трапилося так, що боржник не поспішає повертати належне, не слід поспішати.

  Бути може у людини насправді немає грошей, і віддати борг він не може. Перед тим як звертатися до магії, кілька разів попросіть його повернути гроші. Якщо ж всі відповіді негативно безпричинні і більше схожі на невиразні обіцянки, то саме час зробити сильний бунт на повернення грошей.

 • Навіть якщо боржник злісний і не хоче віддавати вам нічого, рекомендується використовувати тільки обряди білої магії.

  Чорні методики, які будуть загрожувати боржнику розправою - дуже небезпечний варіант, використання якого може відбитися і на виконавця. А порятунок від цього ритуалу залишить негативний слід на всіх учасниках обряду.

 • Якщо ви використовували змова від боргів, який допоміг вирішити ситуацію, то після отримання грошей подумки подякуйте боржника.

  Роблячи це, ви відпускаєте всі негативні думки і злість щодо даної людини, що позначиться позитивно і на вас і на ньому.

 • Як видно, рекомендації використання змови на повернення грошей досить прості. А точне дотримання ним допоможе повернути ваші кошти в найкоротші терміни.

  Обряд з віником

  Змова на повернення боргів з віником вважається дуже ефективним способом боротьби з боржниками, особливо якщо боржник живе поруч з вами.

  Для його виконання вам знадобляться два віника: один хороший і один схудлий і старий.

  Доброю і добротної мітелкою слід підмести поріг боржника, примовляючи:

  «Добрим віником мету-підмітаю, свої гроші до себе вимітаю!»

  Після цього потрібно взяти старий і брудний віник, підмести їм поріг боржника і кинути кілька прутиків від нього зі словами:

  «Худий віник біля будинку залишаю, щоб спати не давав,

  Щоб думки про мене замучили боржника та чужі гроші з дому пішли! »

  Після прочитання змови на повернення боргу, потрібно йти додому. Протягом місяця очікуйте отримання всієї суми. Коли гроші вам повернули, кілька вечорів постарайтеся думати в позитивному ключі про боржника, це звільнить і його і вас від дії змови.

  Обряд на коробок сірників

  Змова на повернення боргу з використанням сірників допоможе повернути гроші навіть тоді, коли ви вже втратили будь-яку надію. Для виконання ритуалу знадобиться новий коробок сірників і одна тонка церковна свічка. Пізно ввечері потрібно підпалювати від свічки по одній сірнику і давати кожній догоріти на блюдце. Поки підпалюються і горять сірники, читаються слова молитви:

  «Вогонь-вогонь, допоможи змусити повернути борг!

  Щоб раба Божого (ім'я) думки сумні та терзання замучили,

  Поки все мені він не віддасть!

  Щоб віддачу отримати мені скоро! »

  Слова молитви повторюються протягом всього обряду. Попіл від них потрібно зібрати і зберігати до того часу, поки змова на повернення грошей не подіє.

  Обряд з монеткою

  Якщо людина, яка вам заборгував - ваш друг, то використовувати можна тільки дуже легкий змову на повернення боргу, який підштовхне боржника до потрібного вам кроці. Зробити в такому випадку можна ритуал з монеткою. Якщо використовуватися буде сильний бунт, то дружні стосунки навряд чи вийде зберегти.

  Для ритуалу знадобиться монетка середнього гідності білого кольору. Рано вранці закопайте монетку під сподобалася ялинкою зі словами:

  «Я монетку закопаю, щоб борг до мене повернувся.

  Щоб змусити все віддати раба Божого (ім'я).

  Як повернеться все до мене - відкопаю і забуду всі образи! »

  Повторюються слова змови на повернення боргу тричі, після чого потрібно йти додому. Протягом наступного тижня найкраще зателефонувати і нагадати боржнику про гроші. Найближчим часом він повинен буде все повернути. Щоб зберегти дружні відносини змову на повернення боргів повинен супроводжуватися позитивними думками, щодо людини, який вам повинен. Після повернення боргу слід відкопати монетку і зберігати в потаємному місці.

  Обряд на зелену свічку

  Досить часто змову на повернення боргів є єдиним шансом повернути гроші. В такому випадку слід вибрати сильний обряд, який допоможе вирішити вам вашу проблему.

  Використання свічки зеленого кольору допоможе отримати назад ваші ж гроші. Зверніть увагу, не можна ні в якому разі використовувати декоративну ароматичну свічку. Даний атрибут найкраще купити в езотеричному магазині.

  Щовечора, поки боржник не поверне гроші, потрібно запалювати свічку і читати слова молитви:

  «Гроші мої, до мене поверніться!

  З будинку чужого, з гаманця чужого, до хати своєї, до мене.

  Щоб боржника (ім'я) спокійно НЕ жилося, гроші не витрачалися,

  А тільки думки про мене та про борг долали.

  Буде так, поки він належне мені не віддасть.

  Буде так, поки він належне мені не віддасть

  Читається молитва один раз, після чого свічка гаситься і забирається в темне місце до наступного магічного сеансу. Повторювати рекомендується обряд до тих пір, поки боржник не поверне всю суму.

  Ефективним і дієвим способом боротьби зі злісними боржниками вважається змова на повернення боргів. Використання магічних обрядів, ритуалів або молитви допоможе змусити людину повернути гроші.

  У цьому випадку велика увага приділяється фазі місяця. Вважається, що зростаючий місяць допомагає в будь-яких обрядах, пов'язаних з матеріальним благополуччям. Щоб вийшов сильний ритуал з гарантованим результатом, потрібно вірити в вдале вирішення ситуації. В такому випадку змова на повернення боргу подіє в найкоротші терміни.

  В такому випадку змова на повернення боргу подіє в найкоротші терміни

  Привіт Катерина! У нас з чоловіком неприємна грошова ситуація з квартиронаймачів, ми були далеко від цього місця де здається квартира і мешканці набрали величезний борг по комунальних платежів а також по договогу про аренде- нам, вони написали розписку по поверненню боргу, Я провела обряд з сірниками в одній кімнаті з чоловіком він не спав і знав що я роблю, як це вплине на обряд і чи варто повторювати його знову або скористатися іншим

  Добрий день. Не думаю, що присутність чоловіка якось негативно відіб'ється на обряді, адже і він хоче того ж, що і ви.

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка більш кращий спосіб повернення боргу якщо боржник є мені братом! Заздалегідь дякую!:)

  Добрий день. У магії немає різниці, ваш боржник ваш брат чи ні, тому підійдуть всі ті ж обряди.

  Привіт, допоможіть будь ласка, як змусити шахрая повернути гроші.

  Привіт Катерина! Зробила обряд з сірниками, але забула одну сірник і задула свічку. Потім відразу ж знову запалила свічку і спалила останню. Так нормально або треба заново робити обряд. Спасибо заранее за відповідь.

  Добрий день. Поки краще нічого не переробляти, почекайте, цілком можливо, подіє і так.

  Скажіть будь ласка Катерина, а приблизно через какакое час починає діяти змову на спіспічкі і що робити з згоревшімі сірниками і недогоревшей свічкою після повернення боргу і що говговоріть при цьому? Дякуємо.

  Добрий день. Почне діяти через 10 днів десь. Коли вам повернуть борг, від сірників і свічки потрібно буде позбутися будь-яким доступним способом.

  Катерина ще раз здрастуйте! А я після ритуалу свічку то викинула, тільки згорілі сірники залишила. Свічку теж треба було зберегти так?

  Добрий день. Ви все зробили правильно, все у вас вийде! Вірте в це.

  СПАСИБІ КАТЕРИНА БУДЕМО СПОДІВАТИСЯ І ЧЕКАТИ

  Здравсівуйте, Катерина, зробила змову з сірниками в точності як написано ще в кінці августа.Должнік весь вересень обіцяє принести, але грошей так і не прінёс.Мне заново робити змову?

  Добрий день. Так, найкраще, якщо ви ще раз повторіть обряд!

  А якщо на роботі чоловіка не платять зарплату вже 4 міс, чи підійде змову на його начальника? Дякуємо

  Добрий день. Так, можна, тільки обряд повинен провести ваш чоловік.

  Добрий день, підозрюю що боржник назвався не своїм, а чужим ім'ям. Як тоді проводити обряд? Якщо ім'я не його, то адже тоді обряд не дійде до адресата? Яке ім'я вказувати? Або можна в даному випадку без імені? Або як краще?

  І ще одне питання: а якщо людина спочатку планував обманним шляхом привласнити гроші і не віддавати їх? Який обряд застосовувати тоді?

  Привіт Катерина. А ви самі проведенням обрядів займаєтеся? Хотіла б до вас звернутися за допомогою.

  Привіт Катерина. Чи можна проводити обряд якщо людина масульманской віри?

  Привіт, Катерина. У мене таке питання, якщо боржник не один, а кілька, обряд з сірниками проводити потрібно на кожного окремо? Заздалегідь дякую.

  Привіт, а що робити якщо ялинки немає. біля будинку росте тільки черемха, не можна там закопати?

  скажіте.а якщо гроші за зроблену роботу повинні віддати три людини. Каторі теж брали участь в договорі. на всіх трьох робити обряд.ілі кожного окремо

  Я сьогодні покупцеві передала грошей більше ніж належить, як повернути?

  здрастуйте, Катерина, таке питання: я 7 років тому дала велику суму грошей і боржник досихпор не повернув .все час говорить що поверне, але не повертає .Обряд з сірниками підійде .і як часто проводити обряд?

  • Google+
  • Facebook
  • ВКонтакте
  • Twitter
  • Рекламодавцям
  • навігатор

  ◄ Увага! ► ІнфоПріворот.ру - це просто довідник, ми надаємо інформацію виключно в ознайомлювальних цілях, ні в якому разі не використовуйте на практиці чорні способи з метою нашкодити іншим!

  Оцінка 4.2 учасників: 90

  У складні хвилини, ви готові прийти на допомогу другові, родичеві, сусіду, допомогти - позичити гроші на ремонт або лікування, але що робити, якщо у відповідь не приходить подібне щирість і чесність?
  Як тоді бути?
  Скажіть як вона називається і де її можна скачати?
  Свічку теж треба було зберегти так?
  Мне заново робити змову?
  А якщо на роботі чоловіка не платять зарплату вже 4 міс, чи підійде змову на його начальника?
  Як тоді проводити обряд?
  Якщо ім'я не його, то адже тоді обряд не дійде до адресата?
  Яке ім'я вказувати?

  Реклама

  Популярные новости

  Банки и финансы
  Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

  Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
  Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

  На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
  Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

  Система финансов, ее звенья
  Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

  Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
  Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

  Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
  Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

  Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
  Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

  Роль налогов в формировании финансов государства
    Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

  Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
  Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

  Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
  Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

  Реклама

  Календарь новостей