* Политика новости » Банки »

* *

Ванни маленького розміру: фото-огляд моделей і критерії вибору

 1. Основні типи кутових ванн ↑
 2. Різноманітність кутових чаш ↑
 3. Японський мінімалізм - коли функціональність перевершує розмір ↑
 4. Ванна-туфелька - втілення казки про Попелюшку ↑
 5. Ванна-каное - естетика проти практичності ↑
 6. Складна сантехніка - як заощадити площа по максимуму ↑
 7. Викупатися в гамаку - реальність чи міф ↑
 8. Трійка найбільш мініатюрних моделей ↑

Дефіцит простору у ванній є наболілою проблемою. Існує безліч дизайнерських прийомів, візуально розширюють приміщення. Але факт при цьому залишається фактом: квадратних метрів від таких хитрощів не додають! Що робити, якщо при мінімальній площі хочеться насолоджуватися не тільки душем, а й повноцінними водними процедурами? Вибрати компактну модель! Маленькі ванни, розміри і фото яких будуть розглянуті в цій темі, стануть відмінним рішенням в питанні організації простору.

Калейдоскоп моделей компактної сантехніки можна умовно розділити на кілька категорій:

 • кутові (симетричні і асиметричні);
 • укорочені прямокутні;
 • маленькі сидячі;
 • ванни-діжки або чани;
 • екстравагантні моделі, які не підпадають ні під один критерій.
Дефіцит простору у ванній є наболілою проблемою

Міні-ванна в інтер'єрі

Вибір залежить від багатьох факторів. Це і смакові переваги власників, і особливості планування приміщення і житла і багато іншого. Дивлячись на фото ванн маленького розміру, можна не сумніватися, що не важко підібрати модель з урахуванням найостанніших тенденцій.

Стандартні розміри маленьких кутових ванн з акрилу

Маленькі кутові ванни протягом останнього десятиліття впевнено утримують лідерські позиції в сфері продажів сантехніки. Адже немає нічого більш раціонального, ніж використання кутів приміщення!

Основні типи кутових ванн ↑

Розділити їх можна на 2 типу:

 • симетричні (зазвичай у формі сегмента кола або маленької трапеції);
 • асиметричні (зі складною формою).

Як вибрати кутову ванну? Секрет простий! Перший варіант більш доречний для мініатюрних квадратних санвузлів або близьких до цієї форми приміщень.

Перший варіант більш доречний для мініатюрних квадратних санвузлів або близьких до цієї форми приміщень

Трапеція дозволяє вписати з боків тумби для зберігання речей

Асиметричні моделі просто незамінні, коли приміщення витягнуте або має, наприклад, Г-подібну форму.

До переваг кутових маленьких ванн можна віднести:

 1. Економію місця і його раціональне використання.
 2. Цікавий дизайн, що дозволяє по-новому обіграти приміщення.
 3. У симетричній кутовий моделі легко поміститися удвох, тут також великий простір для дитячих ігор.
 4. Маленька кутова ванна з сидінням дає можливість зручно проводити косметичні процедури (педикюр, депіляцію).
 5. За рахунок великої ширини бризки не розлітаються по всьому санвузлу.

Незважаючи на очевидні плюси кутова міні-ванна має ряд недоліків:

 1. Кутова ванна в маленькій ванній кімнаті досить незручна з точки зору миття. Дотягнутися до крайніх точок часом просто неможливо.
 2. Не кожна ванна маленького розміру ергономічна. У деяких з них вкрай дискомфортно перебувати тривалий час.

Різноманітність кутових чаш ↑

Стандартна кутова ванна з сидінням

Стандартна кутова ванна з сидінням

Ванна асиметричної форми зі зручним підголовником

Ванна асиметричної форми зі зручним підголовником

Маленька ванна в кам'яному оформленні

Маленька ванна в кам'яному оформленні

практична сталь

Невеликі ванни бувають акриловими, чавунними або сталевими. Вибір матеріалу залежить тільки від переваг клієнта. Маленька чавунна кутова ванна порадує більшою довговічністю, меншою гучністю при наборі води і кращою теплоізоляцією.

Але будь-яка сантехніка має властивість з часом піддаватися пошкоджень. І з цієї точки зору міні-ванна з акрилу більш краща, тому що внутрішній шар в ній легко замінити.

Середні ціни на Кутові ванни маленьких розмірів:

 • Маленькі кутові ванни 100х70 см стоять в середньому від 7 до 20 тис. Рублів.
 • Моделі з габаритами 120 × 120, 135х135 - від 12 тис. Рублів;
 • Середня купальня з чашею 150 × 150 - від 18 тис. Рублів.
 • Добротна модель з асиметричною чашею 140 × 90 потягне на 25-35 тис. Рублів.

Розділити маленькі ванни, близькі за формою до прямокутника, можна на окремо стоячі і вбудовані. Плюсом першого варіанту є цікавий дизайн. Перевагою другого - можливість сховати безліч корисних речей під сантехнікою, організувавши там маленькі закриті полички.

Перевагою другого - можливість сховати безліч корисних речей під сантехнікою, організувавши там маленькі закриті полички

Вбудована ванна з поручнем і дверцятами - ідеальний варіант для літньої людини

Невеликий рада! Намагайтеся вибирати коротку ванну з рівними стінками, так як в моделях з похилими боками незручно приймати душ. Також вони вміщують в себе набагато менше води.

Чашу довгастої або нестандартної форми можна поєднувати з підвісною раковиною. Звичайно, зручність при цьому трохи страждає, але зате немає необхідності влаштовувати додатковий злив. Та й звільнений метр можна задіяти під інші цілі.

Та й звільнений метр можна задіяти під інші цілі

Раковина над ванною

За рахунок правильного розташування маленької прямокутної моделі можна заощадити пару заповітних квадратних метрів:

 1. У прямокутних кімнатах виділити для картограф короткої стіни (якщо її довжина не менше 150 см). Таким чином, витягнуте приміщення візуально розширюється, набуває більш бажану квадратну форму.
 2. Навіть досить довгу ванну можна розмістити в маленькій кімнаті. Як? Просто, виставивши її по діагоналі!
 3. Щоб не довелося економити на довжині, можна задуматися про альтернативний розміщенні пральної машини. Схема, коли цей пристрій розташовують під раковиною, давно всім знайома. Спробуйте піти далі!

Розташування по діагоналі

Розташування по діагоналі

Унітаз під пральною машиною

Моделі, призначені для сидіння, бувають кутовими або отдельностоящимі і можуть мати найхимерніші форми. Маленькі ванни такого типу в довжину зазвичай не перевищує 120 см, тому ергономічність в них грає величезну роль!

Сидяча ванна з дверцятами

Японський мінімалізм - коли функціональність перевершує розмір ↑

Для маленького санвузла ідеальним виходом стане оздоблення в стилі японського мінімалізму. Ванну для таких цілей краще брати чавунну, або сталеву, оформлену під мідь і більше нагадує чан. У матеріалах обробки слід віддати перевагу дереву, бамбуку і однотонного текстилю.

У матеріалах обробки слід віддати перевагу дереву, бамбуку і однотонного текстилю

Японська купальня

Головне достоїнство чана - обсяг води, що покриває все тіло людини. Ця ванна маленька, але зручна - в ній не мерзнуть коліна і плечі. Додатково в моделі-бочці можна проводити різні лікувальні процедури. Міні-ванна такого типу може бути від 104 до 130 см в діаметрі.

Ванна-туфелька - втілення казки про Попелюшку ↑

Насолоджуватися водними процедурами в чаші, зсередини нагадує зручне крісло, одне задоволення. Ванна-туфелька глибше з одного кінця, ніж з іншого, завдяки чому в ній можна зручно розташуватися, відкинувшись на високу стінку.

Так як в продажу зустрічаються тільки окремо стоячі різновиди, компактні ванни цього типу не зовсім практичні. Адже вони нераціонально використовують простір (нехай і невелике).

Ванна у формі туфельки

Маленька акрилова ванна може досягати 132, 167, 170 і 190 см в довжину. Вона більше підходить для створення вікторіанського стилю.

Ванна-каное - естетика проти практичності ↑

Для приміщень зігнутої форми або суміщених кімнат добре підійде ванна-човен з похилими стінками. Це двостороння глибока модель з отдельностоящимі кранами, розташованими посередині. Такі купелі були поширені багато сотень років тому і є відображенням стилю ретро.

Однак говорити про її практичності не доводиться. Адже виключне призначення такої сантехніки - поніжитися в теплій воді. Про комфортному прийнятті душа тут не може йти й мови. Зате оригінальна форма явно припаде до смаку вашим дітям!

Отдельностоящая ванна з похилими стінками, що нагадує човен

Шукаєте найменшу ванну з усіх існуючих? Тоді рейтинг міні-ванн саме те, що потрібно для пошуку.

Складна сантехніка - як заощадити площа по максимуму ↑

Найменша ваннабила розроблена іспанським дизайнером Сільвією докази Ріверой. На жаль, вона так і не пошлав масове виробництво, хоча мала масу переваг!

Ванна маленького розміру під назвою Bathboard може складатися і розкладатися за рахунок застосування унікального матеріалу. У складеному вигляді вона відходить від стіни всього на 12 см. Важить така «розкладачка» близько 3 кг.

Модель просто складається, притулившись до стіни

Наповнюючись водою, Bathboard розтягується, додатково підлаштовуючись під контури тіла людини. Незаперечний плюс такого варіанту - на водні процедури витрачається значно менше води, так як вся вона концентрується навколо тіла.

Викупатися в гамаку - реальність чи міф ↑

Дизайнерська ванна, більш змахує на гамак або футуристичну човен, відмінно підійде для невеликого приміщення. Як бонус творці пропонують повне звільнення від стресу! Адже, ширяючи над землею і насолоджуючись теплими хвилями, організм прекрасно розслабляється.

Зроблена з вуглеводневого волокна, вона може навішуватися, звільняючи простір внизу для інших цілей. А шар спеціальної піни забезпечує тривале збереження температури води. Також цей зразок допустимо розташовувати на п'єдесталі.

Купальня в вигляді гамака

Трійка найбільш мініатюрних моделей ↑

Про те, що скупатися можна навіть у краплі води, всі чули. Але імениті дизайнери вирішили втілити цю ідею в життя і заодно зберегти природні ресурси!

Ергономічна форма чаші надає можливість проводити водні процедури з зручністю. При цьому, не витрачаючи зайвих метрів і додаткових літрів води! Сантехніка таких маленьких розмірів не дозволяє використовувати додаткові функції, наприклад, гідромасаж. Зате задоволення від зекономленого простору гарантовано.

Ванна у формі краплі

Народитися заново після проведення водних процедур - мабуть, саме таку метафору мали на увазі дизайнери, створюючи ванну в формі яйця! Компактна форма - не межа для креативу. Модель, що віддалено нагадує маленьку колиску, як стверджують її розробники, придумана для тих, хто не відкидається назад під час купання.

Чаша у вигляді половинки яйця

Шик і гламур. Компактні ванни, призначені для сидіння, здатні задати тон всьому інтер'єру. Насичені помітні кольори і елегантна форма - головні конкурентні переваги таких моделей. У приміщенні з таким прекрасним дизайном будь-які процедури пройдуть із задоволенням! Розміри цих крихіток коливаються від 100 до 120 см.

Сидяча ванна в гламурному стилі

Власникам маленьких санвузлів найбільше докучає відчуття захаращеності та брак вільного простору. Однак існує цілий ряд хитрощів, які допоможуть візуально збільшити кімнату:

 1. Ефекту збільшення можна домогтися правильної укладанням плитки! Для того щоб кімната здавалася візуально більше, потрібно підлогову плитку укладати по діагоналі, а настінну - строго горизонтально. Особливо добре в цьому випадку виглядають ромби на підлозі і монохромні кольори.
 2. Багато засклених полиць і дзеркал. Відкриті полиці, дзеркальна плитка, скляні шторки для ванни створюють відчуття легкості, невагомості. Така кімната сприймається більш об'ємною.
 3. Один мотив у всіх елементах декору. Наприклад, витягнутий рослинний орнамент, що переходить зі стіни на штору, візуально збільшує простір ванної.

Квітковий мотив присутній у всіх елементах дизайну

Маленька ванна кімната - аж ніяк не вирок. Це стимул до творчого вирішення поставлених завдань! Вибираючи прості дизайнерські прийоми, можна досягти раціонального використання кожного квадратного сантиметра. І при цьому зберегти елегантний стиль і неординарність приміщення.

Придалася стаття? Розкажіть друзям:

Що робити, якщо при мінімальній площі хочеться насолоджуватися не тільки душем, а й повноцінними водними процедурами?
Як вибрати кутову ванну?
Як?
Придалася стаття?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей