* Политика новости » Банки »

* *

Екрани під ванну: різновиди, переваги та недоліки екранів з різних матеріалів, поради щодо вибору екрану під ванну

 1. Розсувні і нерухомі екрани під ванну
 2. Класифікація екранів за матеріалом виготовлення
 3. Алюмінієві екрани під ванну
 4. Пластикові екрани під ванну
 5. Дзеркальні екрани під ванну
 6. Екрани з МДФ
 7. Деякі особливості екранів під ванну
 8. Що врахувати при виборі

Екраном під ванну називається конструкція, що закриває її видимі боки від підлоги до кромки, щоб сантехнічна підводка була закрита Екраном під ванну називається конструкція, що закриває її видимі боки від підлоги до кромки, щоб сантехнічна підводка була закрита. Екран під ванну також служить декоративною частиною ванної кімнати, закриваючи порожнечу під нею. Встановлюються такі конструкції легко, вони виготовляються з різних матеріалів, можуть бути доповнені висувними шафками або просто дверцятами в наявний простір під ванною для зберігання там різних господарських дрібниць.

Розсувні і нерухомі екрани під ванну

Конструкції під ванну можуть бути: Конструкції під ванну можуть бути:

 • рухливими (розсувними);
 • нерухомими.

Відмінність їх вже зрозуміло з назви. Рухливі екрани під ванну можуть мати дверці на петлях або розсуваються за спеціальними жолобках, а нерухомі - не змінюють свого положення. Вони стаціонарні.

Треба відзначити, нерухомі екрани мало використовуються, тому що не дають мобільного доступу до сантехнічної підводці у випадках гострої необхідності - екран доводиться повністю демонтувати, чого не скажеш про розсувний конструкції, де підхід до труб відкривається за лічені секунди.

Класифікація екранів за матеріалом виготовлення

Вирішивши для себе питання - яка конструкція вам необхідна, потрібно визначитися з матеріалом, з якого ви хочете мати екран. Виробники пропонують величезний вибір екранів з таких матеріалів, як

 • пластик;
 • метал;
 • МДФ (деревно-волокниста плита середньої щільності);
 • Скло.

Можуть зустрічатися різні комбінації цих матеріалів, наприклад, низ - метал, верх - скло.

Вологостійкість - основна вимога до матеріалу виготовлення екрана, тому що у ванній кімнаті завжди підвищена вологість і постійна присутність води.

Кожному матеріалу властиві як гідності, так і недоліки, проте, екрани, виготовлені з різних матеріалів, знаходять своїх покупців.

Алюмінієві екрани під ванну

Популярність алюмінієвих екранів зростає, завдяки показниками: Популярність алюмінієвих екранів зростає, завдяки показниками:

 • оптимальної вартості. Алюмінієві екрани дешевше скляних аналогів, хоча дорожче пластикових.
 • міцності. Металева конструкція прослужить довго, вона не іржавіє і зношується не так швидко.
 • малій вазі. Управлятися з таким екранів легко і просто.
 • можливості підібрати за кольором в тон наявного кахлю в кімнаті.

Екрани випускаються під різні розміри ванн, в комплект може входити торцева стінка.

Російська фірма випускає розсувні екрани з алюмінію під торговою маркою A - Screen за розмірами від 1300 мм до 1800 мм і вартістю від 3 870 р. до 4 626 р. відповідно. Конструкції екранів є алюмінієву рамку, усередині якої знаходяться шторки з оргскла, товщиною не менше 3 мм.

 • Для виготовлення шторок екрану, пластик і тонують плівки не використовуються, тому з часом він не втрачає свого первинного вигляду.
 • Алюмінієва рама має надійну конструкцію, завдяки спеціальним з'єднує замкам, що не дозволяє профілем рухатися навколо своєї осі.
 • Можливе виготовлення нестандартних розмірів типу +1725 * 568 мм, а також торцевого екрану, вставляти в основну раму.
 • є екрани не тільки з 2-ма, але з 3-ма та 4-ма шторками.
 • Кольори екранів можуть бути абсолютно різними.

Російська фірма Alavann випускає недорогі розсувні екрани під ванну, мають алюмінієвий каркас і пластикові шторки, вартістю від 1300 р.

Пластикові екрани під ванну

Пластикові екрани мають безліч позитивних властивостей:

Мінусом можна назвати лише ціну, яка вище в порівнянні з екранами з МДФ, але нижче, ніж у інших виробів.

Компанія МЕТАКАМ випускає великий асортимент екранів із пластику під ванну. Каркас екрану виготовлений з ПХВ (поліхлорвінілового) профілю, а панелі з пористого пластику, декорованого плівкою, що самоклеїться вартістю від 529 р. і вище з різноманітними малюнками на панелях або кольором під кахель.

Дзеркальні екрани під ванну

Дзеркальні екрани складно монтувати, вони тендітні, у них досить висока вартість, плюс, підтримувати в чистоті їх вельми проблематично Дзеркальні екрани складно монтувати, вони тендітні, у них досить висока вартість, плюс, підтримувати в чистоті їх вельми проблематично. Проте, вони теж знаходять своїх покупців, тому то у них є безперечна перевага - краса і візуальне розширення простору.

Колекція під брендом Eueoplex Plexiglas включає в себе екрани із дзеркальною поверхнею шторок. Завжди в наявності розміри екранів стандартних розмірів. Екрани з нестандартними параметрами можна виготовляти на замовлення. Вартість екрану залежить від його параметрів і починається від 4900 р. (150 * 170 мм).

Екран на роликах Roliks коштує від 7470 р. , Він відрізняється від колекції Plexiglas посиленою міцністю алюмінієвої фарбованої рами і шторок, товщиною 5 мм, у нього є 4 ролика з обмежувачами ходу. На рамку дається гарантія 2 роки, а на плексиглас - 30 років.

Екрани з МДФ

Екрани з деревинно-стружкової плити, покритої плівкою, пропонуються досить часто. У них є ряд переваг:

 • Забарвлення мають велику різноманітність, завдяки тому, що плити піддаються процесу ламінування. Відшукати найбільш підходящий відтінок не надасть ніякої складності.
 • Догляд за ними обмежується протиранням поверхні вологою серветкою, і екран буде сяяти чистотою.
 • Вони не відрізняються високою вартістю в порівнянні з екранами з інших матеріалів.
 • Конструкції екранів з МДФ можуть бути як монолітними, так і розсувними, або з дверцятами на петлях.

Поряд з дешевизною у них є недоліки, які важливо врахувати при покупці.

 • Невеликий термін служби, близько 3 років, тому частенько доведеться їх замінювати новими.
 • Вони можуть деформуватися, тому що чутливі вологи, незважаючи на ламіновану поверхню. Панелі можуть розбухнути від вологи, і плівка відшарується від самої плити, прийме непривабливий вигляд, а в домашніх умовах приклеїти плівку неможливо.
 • Екрани з МДФ випускаються стандартних розмірів і не можуть регулюватися. Якщо у вашої ванни якісь відхилення від стандарту, або труби розташовані по-особливому, то вам такий екран не підійде, його доведеться підганяти під наявні умови або повертати в магазин.

Є ще безліч різноманітних видів екранів на будь-який вибагливий і невибагливий смак, з дверцятами і без них, дорогих і дешевих. Правильно підібравши за розміром і встановивши екран у ванній кімнаті, ви отримаєте не тільки затишний вигляд приміщення, але і додаткові полички під інструмент, наприклад, сантехнічний трос і інші господарські дрібниці.

Деякі особливості екранів під ванну

Конструкція екранів нескладна, це каркас, який представляє собою рамку або дві напрямні. Ці елементи, як правило, виготовляються зі сталі, алюмінію, щільного пластику. Панелі, одна або дві з яких кріпляться до рамки, в залежності від конструктивного рішення, можуть складатися з декількох частин або бути цільними. Як правило, вони рухаються по напрямних, але можуть відкриватися як двері, в будь-якому випадку відкриваючи доступ до інженерних комунікацій. Можна виділити деякі особливості екранів:

 • Найбільш часто екрани для акрилових ванн виготовляють довжиною з 1,5 до 1,7 м, а висота їх коливається в діапазоні 0,506-0,560 м. Регулювання по висоті для кожної конкретної ванни здійснюється за допомогою ніжок, що входять в конструкцію екрану.
 • Бувають універсальні екрани, коли панелі шторок, укладених в алюмінієву рамку, можна відрегулювати під необхідний розмір, завдяки цьому екран можна застосовувати в місцях проходження каналізаційних труб ПВХ .
 • Прості або стаціонарні екрани, укладені в алюмінієву рамку, не регулюються і мають жорсткий заданий розмір.
 • Екрани без рамки зазвичай служать для торцевого ділянки, якщо він відкритий для огляду. У цьому випадку вони вставляються в основну рамку.
 • Нестандартні екрани під чавунну ванну не так затребувані. Це можуть бути торцеві або напівкруглі варіанти.

Що врахувати при виборі

Перш, ніж придбати екран, ви повинні ретельно зробити всебічні виміри ванни, і з цими даними йти в магазин, щоб по ним продавець вам зміг запропонувати наявні в продажу екрани.

Конфігурацію екрана ви визначаєте самі з технічних і економічних міркувань Конфігурацію екрана ви визначаєте самі з технічних і економічних міркувань. Вирішуєте, чи потрібні вам дверцята, щоб зберігати господарську дрібниця (вони дорожчі), або обмежитеся звичайним екраном, без дверцят.

Обов'язково потрібно звернути увагу на фурнітуру, яка є важливою частиною вироби. Ручки на дверцятах повинні бути переважно з матеріалу, що не піддається корозії, інакше через невеликий термін вони будуть мати неприємний вид.

Якщо ви вирішили, що вам необхідний екран з ніжками, необхідно переконатися, чи можлива регулювання по висоті, тоді монтаж буде нескладним.

У разі вибору параметра з дверцятами, що відкриваються всередину або назовні, переконайтеся в надійності фурнітури, кріпить їх до основної рами. Не купуйте екрани з пластмасовою фурнітурою, оскільки вона недовговічна і схильна до механічного зносу, краще купувати з наявністю фурнітури з оцинкованої сталі.

Наслідуючи цим нехитрим радам, вам вдасться уникнути розчарувань, і ваш екран прослужить вам довго.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей