* Политика новости » Банки »

* *

Двері у ванну і туалет: різновиди, вибір

 1. Потреби і відмінні характеристики
 2. Раді з підбору
 3. звичайні розміри
 4. матеріали
 5. скляні
 6. деревні
 7. З МДФ і ДСП
 8. ламіновані
 9. Розсувні двері-купе
 10. пластикові
 11. Півот (Pivot)
 12. З вентиляційної решеточкой
 13. Відмінні характеристики установки
 14. установка
 15. Якщо двері не підійшла за розмірами
 16. зменшуємо висоту
 17. Якщо отвір дверей поменше розміру двері

А А А

З підбором дверей міжкімнатних в житлову площу в більшості випадків не з'являється складнощів, але коли заходить мова про дверях для кімнати де стоїть ванна і санвузол, тут вже необхідно брати до уваги ряд властивостей. Зрозуміло, для туалету можна вибрати і звичайні двері міжкімнатні, але в міру експлуатації вони прийдуть в непридатність.

Потреби і відмінні характеристики

У ванну кімнату специфічна велика вологість, в зв'язку з чим необхідно підбирати полотно дверей з матеріалів, що не побоюються ні вогкості, ні гарячої пари. Також, двері у ванну кімнату і санвузла повинні володіти здатністю зберігати тепло в середині приміщення і гарною ізоляцією звуку.

Санузловие двері, в основному, виділяються від міжкімнатних власними розмірами - в більшості випадків розміри подібних дверей створюють 55х190 см або 60х190 см.

Санузловие двері, в основному, виділяються від міжкімнатних власними розмірами - в більшості випадків розміри подібних дверей створюють 55х190 см або 60х190 см

Раді з підбору

Перш ніж поїхати по магазинах сподіваючись відшукати сприятливі двері у ванну кімнату і санвузла, потрібно враховувати той момент, що не рекомендують вибір свій зупиняти на дверях, які облицьовані справжнім шпоном: даний матеріал досить чутливий до дії вологи і температурних перепадів і може зменшуватися або ставати більше в розмірах.

Якщо ви зупинилися на дверях, облицьованих справжнім шпоном, в ванну кімнату купуйте тільки ті, що накриті спеціалізованим влагозащитним лаком.

Також набагато краще підбирати двері, які йдуть відразу разом з коробкою, - це гарант їх відкривання і нормального закривання. А якщо Ви поставте спеціалізований короб з металу, двері розсувні взагалі будуть приховані в частину стіни між прорізами, зберігаючи таким чином не зайняте місце.

Перед підбором рекомендуємо прочитати про звичайні помилки при підборі дверей, в слідстві яких потім з'являється дуже багато проблем. Ми їх уже розглядали в минулій замітці.

Ми їх уже розглядали в минулій замітці

звичайні розміри

У більшості квартир двері в санвузол і ванну мають звичайну ширину - 60 см. Але це не повинно ставати свого роду теоремою, і тому перед придбанням нових дверей потрібно зробити вимір отвору. Ніколи не потрібно робити цього на око, а якщо у Вас встановлені двері, то необхідно зняти їх разом з за допомогою лиштв, щоб не зробити помилку в розрахунках.

Висота прорізу вимірюється від підлоги до перекриття отвору. Ширину прорізу заміряють від стінки до стінки. Глибину (товщину) отвору потрібно міряти з таким урахуванням, що зобов'язаний бути запас на товщину плитки (кахлю) і обробку стіни приміщення.

У точках продажу можна помітити дверні полотна таких розмірів:

 • 550х1900 мм (підходить для отвору у яких ширина приблизно 59 до 65 см і прорізу заввишки від 195 до 200 см);
 • 600х1900 мм (підходить для отвору у яких ширина приблизно 64 до 70 см і прорізу заввишки від 195 до 200 см);
 • 600х2000 мм (підходить для отвору у яких ширина приблизно 64 до 70 см і прорізу заввишки від 205 до 210 см).

матеріали

Зараз санузловие двері робляться з різного матеріалу і, щоб підібрати ідеальний для Вас варіант, треба бути обізнаним з плюсами і мінусами кожного з них.

скляні

Скло, до речі, найщасливіший матеріал для санузловие дверей порівняно його стійкості до вологості.

Їх переваги:

 • склу безпечні ні спотворення, ні фізичні ушкодження, які є наслідком дії високих температур і води;
 • скло екологічно, прекрасно береже тепло, гігієнічно і відрізняється відмінною ізоляцією звуку;
 • сьогоднішні двері для туалету роблять зі скла, розняти великий фортецею, так що розбити його майже не можна;
 • вибір дверей зі скла в точках продажу досить різноманітний - є прекрасна можливість знайти двері і з рельєфним покриттям, і з матовим, і навіть дзеркальні варіації з різними показниками проникності. У більшості випадків дуже цікаві моделі дверей виконують власне з даного матеріалу;
 • конструкції зі скла здаються повітряними, внаслідок чого приміщення робиться більш світлим і візуально стає більше.

У більшості випадків дуже цікаві моделі дверей виконують власне з даного матеріалу;  конструкції зі скла здаються повітряними, внаслідок чого приміщення робиться більш світлим і візуально стає більше

Мінусів у дверей зі скла не дуже то й багато - це тільки їх недешева вартість.

Чудово виглядають двері однієї колекції з дверними полотнами з різного матеріалу. Наприклад, стильно виглядає комбінування конраст - двері зі скла в кімнати і деревні - в санвузол і ванну.

деревні

Дерево - матеріал, який вважається класикою для туалету, але, до речі, кожен знає, що воно не повинно контактувати з водою, щоб не прийти в непридатність рано.

До його плюсів відносяться:

 • здатність виконати комфортним і благородним інтер'єр в приміщенні;
 • завдяки застосуванню антисептика і лакованому покриттю сьогоднішні двері з дерева досить стійкі до дії вологи;
 • двері робляться з сировини найбільшого сорти (в більшості випадків з дуба або бука).

Мінусами дверей з дерева вважаються недешева їх ціна і, як вище згадувалося, невисокий термін придатності через вологість і постійного випаровування, і тому для установки в приміщенні ванною потрібна їхня обробка антисептиком і лакове покриття.

З МДФ і ДСП

До їх плюсів відносяться:

 • доступна вартість;
 • стійкість до дії мокрого повітря.

Серед мінусів подібних дверей можна виділити:

 • в складі ДСП є формальдегідні смоли - речовини, що відрізняються в зовнішнє середовище, які стануть основою алергічних реакції у людини;
 • МДФ легковоспламенім при контакті з відкритим вогнем. Також матеріал піддається механічним поломок.

Також матеріал піддається механічним поломок

ламіновані

Одним з дуже зручних, міцних і стійких способів для ванни будуть ламінатниє двері.

Ламінат - це матеріал штучний, схожий по системі шпону. За зовнішнім виглядом він нагадує натуральне дерево і надає дверям пишність і естетику.

Пріоритетом є те, що, на відміну від деревних, двері ламіновані миються легко і значно досить стійкі до впливів зовнішнього середовища. Вони не бояться вологості і можуть дуже довго служити в умови великої вологості, перепаду температур та інших негативних явищ.

Двері ламіновані завдяки невеликій вартості відносяться до класу економ, але плюс до цього привабливі і будуть працювати довгий час, радуючи своїх господарів.

Пристойним мінусом є наявність формальдегіду, який негативно впливає на людське здоров'я.

Розсувні двері-купе

Для будинків і квартир з маленьким простором прекрасно підходять двері-купе для ванни. Завдяки розсувному механізму вони будуть відмінно вписувати в кожній оселі, не вимагаючи додаткового простору для відкриття.

Серед господарів житла невеликих розмірів двері-купе дуже популярні. Сформувавшись з системою, потрібно підібрати матеріал, з якого вони будуть зроблені. Це може бути скло, пластик, ламінат, шпон та інші матеріали.

Це може бути скло, пластик, ламінат, шпон та інші матеріали

пластикові

Пластик - матеріал, прекрасно сприятливий для приміщень де є волога.

Плюси аналогічних дверей:

 • полівінілхлорид не боїться впливу води і гарячої пари;
 • матеріал досить легкий, зручний в застосуванні і довговічний;
 • двері-з дерева відрізняються відмінною звуко- і утепленням;
 • пластикові конструкції вельми різні в рішеннях від дизайнерів і колірних палітрах і імітують площині будь-яких матеріалів;
 • ПВХ-двері вважаються варіантом економії (на відміну від скляних).

погані якості

Двері ПВХ не складно змінюються. Для уникнення цього виробники в більшості випадків збільшують системі армирующими вкладками або ж монтують пластикове полотно на профіль з металу, що дуже сильно підвищує їх вартість.

Півот (Pivot)

Двері такого роду дуже часто застосовуються в нешироких приміщеннях з великим отвором дверей. Вони можуть змінювати собою цілу стінку.

Також, півот-двері працює для зонування в приміщенні. Наприклад, її часто застосовують в спальній кімнаті, з'єднаної з приміщенням ванни.

У більшості випадків вона досить широка і дуже легко повертається зліва направо.

З вентиляційної решеточкой

Відмітною відмінністю клімату кімнати де стоїть ванна вважається недолік природного вентиляції. А порушення постачання обміну повітря загрожує тим, що при відкритті дверей вологість буде витіснятися повітрям з житлової площі і підніматися нагору, до стелі. А це, зі свого боку, призводить до появи цвілі і відшаровування фарби. Тому дуже і дуже важливо реконструювати хороший обмін повітря. Прекрасним підмогою в цій справі вважаються двері з вентиляційної гратами, яка встановлюється в будь-який вид двері.

Складовими решітки вважаються головна і взаємна частини. Найперша є рамкою, на якій встановлені кажучи інакше «шторки». Друга - це рамка без шторок, прилегла до головної.

Решеточки робляться з дуже різних матеріалів - пластику, металу а також натурального дерева. І представлений на ринку вибір даних пристроїв виділяється величезною різноманітністю. У більшості випадків вентиляційні решітки не спотворюють зовнішній вигляд дверей а також надають їй унікальності.


Відмінні характеристики установки

При монтажі необхідно пам'ятати такі факти:

 • У місці дверний установки для туалету і ванни враховується маленький поріжок розміром приблизно 5 см, який заважає затоплення всієї житлової площі. Власне тому санузловие двері необхідно ставити вище якщо порівнювати зі звичайними міжкімнатними на 10 сантиметрів.
 • Так як стіни туалету в стандартних квартирах дуже тоненькі - близько 4-5 сантиметрів, потрібно підібрати не тільки двері, але і коробку необхідної ширини. Прекрасний варіант - коли коробка товщі стіни по максимуму на 1,5 сантиметра - тоді її внутрішній край поміститься на одному рівні зі стінкою кімнати, яка облицьована плиткою. Інакше потрібно буде потовщувати стінку або ж обрізати непотрібні сантиметри з коробки, а з розпилюванням коробки, як всі знають, не варто експериментувати.

Інакше потрібно буде потовщувати стінку або ж обрізати непотрібні сантиметри з коробки, а з розпилюванням коробки, як всі знають, не варто експериментувати

установка

Отже, розміри приладнані. Можна зайнятися монтажем, заздалегідь переконавшись в відмінно рівному рівні підлоги.

Як місце для зборки коробки з дерева потрібно застосовувати ідеальну поверхню, щоб уникати перекосів, в слідстві яких після того як сталася установка дверей часом погано відкриваються або прикриваються. Коробка і полотно дверей повинні по двох сторонах бути відокремлені проміжком не менш 3 мм. Далі необхідно буде намітити місця, на яких будуть закріплені петлі, і виконати паз для бічних брусків у верхній перекладині.

Якщо двері не підійшла за розмірами

Якщо раптово двері не подшла за розмірами, можна поміняти її висоту такими способами.

зменшуємо висоту

Процес скорочення висоти двері реальний тільки для виробів з деревини, плюс до цього Ви повинні бути впевнені в тому, що це ніяк не впливатиме на моделі і якісні характеристики матеріалу.

При підборі даного способу пам'ятайте про допустимі наслідки: погіршення фасадного вигляду і скорочення експлуатаційного терміну двері.

Розгляньте ще один варіант усунення проблеми - скорочення отвору дверей (нарощування стіни). Ми рекомендуємо підібрати власне цей варіант.

За допомогою гіпсу ви дуже легко зможете наростити стінку і зробити менше отвір дверей. Процес цей ми детально розглянули в наступній замітці.

В основному, відпилюється частина знизу двері, тобто нижній брусок, але коли частина стільникового картонного наповнювача видалена, необхідно знову її вклеїти. Весь цей процес, безумовно, допомагає ослаблення дверної конструкції, тому, щоб не було аналогічних обставин, слід довіритися моделям необхідної висоти в 190 см, ширина коробки яких дорівнює 6,5-7 см.
На 0,5 - 3 см.

Підібравши відповідні двері у ванну кімнату кімнати їх потрібно відповідно до правил встановити. Спочатку потрібно зробити обміри отвору і коробки для дверей. Іноді придбана двері по висоті більше отвору дверей. У даній ситуації легше буде зробити менше розміри полотна двері і коробки, ніж підвищувати розміри бетонного отвору. Зробити менше висоту до 0.5 см може бути за допомогою подібного інструменту, як електричний рубанок, фуганок або звичайний рубанок. Цей інструмент послужить для підрізання полотна двері, яке потім необхідно обробити шліфуванням.

Для скорочення висоти двері на 0,5 - 1 см знадобляться:

 • рунная пила,
 • циркулярний верстат або електричний лобзик.

Зайвий матеріал відрізається з маленьким запасом за допомогою електричного лобзика, потім відбувається торець за допомогою шліфовки. Полірувати необхідно ручним способом спеціалізованої теркою, на яку фіксується шкурка потрібної зернистості. Подібний варіант підійде для дверей, зроблених з ДВП і інших матеріалів.

Більш ніж на 3 см
Більш ніж на 3 см.

У випадках, коли зробити менше висоту дверей необхідно більш ніж на 5 см, відрізати зайве можна ручною пилкою або лобзиком який працює від електрики, далі процес буде таким же, як у вище описаних ситуаціях. Після прибирання сот приступають до приклеювання полотен МДФ за допомогою ПВА клею або скотча для малярних робіт. В кінці потрібно ретельно ручним способом зашліфувати торці шкіркою.

Якщо отвір дверей поменше розміру двері

Коли отвір оказія поменше придбаної двері, потрібно виконати нелегкий вибір між збільшенням отвору і спилювання двері.

Якщо просторова система туалету зроблена з гіпсу, за допомогою кутові шліф машинки можна зробити більше розмір отвору дверей тільки за 10 хвилин. Але після роботи залишається досить багато пилу.

Якщо наприклад сантехнічний вузол зроблений з шиферу і над отвором розміщена смуга зі сталі, різання не рекомендують, Так як це допомагає ослаблення системи кабіни в загальному. Зрозуміло, вона не впаде, але в самих вразливих місцях з'являються тріщини. В даному варіанті краще скоротити двері.

Про що стаття

Схожі пости

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей