* Политика новости » Банки »

* *

М'ясні голуби, голуби м'ясних порід (фото і відео)

 1. італійські велетні
 2. Кінг - гордість американських голубівників
 3. ТЕКСАН: висока плодючість і поступливий характер
 4. Штрассери-забіяки
 5. західноєвропейське сімейство
 6. Раціон птахів, що йдуть на м'ясо
 7. способи вирощування

Де з'явилися саме м'ясні голуби, точно невідомо

Де з'явилися саме м'ясні голуби, точно невідомо. Історики кажуть, що перші згадки про промислове розведення цих птахів є в єгипетських манускриптах. На даний момент голубине птахівництво поставлено на потік в західній Європі та США. У нашій країні більше розвинене декоративне і поштове напрямок, проте, все частіше у нас з'являються ентузіасти, готові займатися цією перспективною галуззю.

італійські велетні

Чи не найбільшими птахами в даному напрямку вважаються римські голуби. Якщо вірити переказам і зберігся донині історичними описами, цих велетнів почали цілеспрямовано розводити ще за часів Римської Імперії. Тоді це був делікатес доступний тільки вищої знаті.

Дорослі зміцнілі самці при належному догляді можуть набирати до 1,3 кг живої ваги, у самок цей показник не перевищує 1,1 кг.

Дорослі зміцнілі самці при належному догляді можуть набирати до 1,3 кг живої ваги, у самок цей показник не перевищує 1,1 кг

За багатовікову історію селекції «римляни» придбали не тільки солідну вагу, але і найкращий серед великих птахів імунітет. Більшість голубиних хвороб обходить стороною цих велетнів. Довжина їх корпусу від кінчика дзьоба до хвоста коливається в районі півметра. При такій вазі і розмірах льотні якості даних голубів залишають бажати кращого.

Знову ж великі габарити обумовлюють особливий підхід до конструкції голубники. Так, вікно для входу з вічком (майданчик для приземлення і злету) встановлюються на висоті 0,2-0,5 м, не більше. Плюс цим птахам потрібні відповідних розмірів гнізда 30х30 см. Характер у «римлян» поганий, вони дуже забіякуваті. Плодючість у цих голубів нижче середнього, а найгірше те, що птахи можуть страждати ожирінням.

Кінг - гордість американських голубівників

Голуби породи кінг вважаються гордістю американських селекціонерів. В результаті кропіткої роботи птахівників в кінці XIX століття (1890 г.) голубиному спільноті були представлені птиці промислової м'ясної породи кінг. Як і у більшості птахів даного напрямку, окрас у них може бути досить різноманітним.

Хоча до цього дня будь-якої залежності смакових якостей м'яса птиці від кольору оперення документально не зафіксовано, американці продовжують стверджувати, що білі голуби цієї породи є найсмачнішими. Незалежні фахівці з Європи вважають, що це не більше ніж рекламний хід.

Дорослі самці породи кінг виростають до 900 г, вага самок не перевищує 700 м Цю породу легко дізнатися по потужному корпусу і широко розставленими лапок. Голова у птахів велика, шия коротка і потужна, від чого створюється враження, що її взагалі немає.

Короткий, високо задертий хвіст утворює з головою практично правильне півколо. Особливою гордістю породи вважається плодючість, одна пара з 7 виводків за рік може виховати до 18 пестять. Крім того, молодняк досить швидко набирає забійна вага, за місяць активного відгодівлі голуб виростає до 650 м

ТЕКСАН: висока плодючість і поступливий характер

Ця м'ясна порода була виведена в середині XX століття в штаті Техас, звідси власне і назва. Багато дослідників дотримуються думки, що ТЕКСАН - це всього лише варіант вищезгаданої породи кінг. Дійсно, за ваговими характеристиками і здатності до розмноження багато голуби м'ясних порід в Америці схожі.

Так, вага самців тексанов коливається в районі 800-950 г, самки на 200 г легше. Зміст і розведення цих птахів вважається одним з найбільш вигідних видів бізнесу. Дана порода відрізняється поступливим характером і дуже високою плодючістю. В середньому за рік пара виводить 19-22 пташеня.

В середньому за рік пара виводить 19-22 пташеня

Унікальність тексанов ще і в тому, що вони відносяться до аутосексною породі, що серед голубів зустрічається вкрай рідко. Простіше кажучи, самців від самок можна легко відрізнити відразу після народження і далі протягом усього життя.

Зокрема, тільки що вилупилися самці або лисі, або з дуже коротким пушком, дзьоб у «хлопчиків» світлий. У той час як «дівчинки» відрізняються досить довгим і густим пухом з жовтуватим відтінком, а на дзьобі чітко проглядається коричнева пляма. Дорослі самці - білі з рябої шиєю і грудьми, а самки - різнокольорові.

Штрассери-забіяки

Порода голубів Штрассер спочатку вважається німецької. Але зараз в західній Європі існує кілька підвидів. Зокрема, для м'ясного вирощування використовують чеську, австрійську і німецьку гілки.

Існують голуби породи Штрассер російської селекційної школи, але ці птахи відносяться не до м'ясного, а до декоративного виду і взагалі на теренах нашої батьківщини м'ясних голубів в промислових масштабах ніколи не вирощували.

Самці цієї породи важать 700-800 г, вага самок ледь доходить до 600 м Експерименти зі схрещування Штрассерів припинили ще в середині минулого століття. Птахівники прийшли до висновку, що чистопородні голуби, в порівнянні зі схрещеними, показують на порядок кращі результати. Так, на деяких елітних німецьких фермах Штрассери виростають вагою до 1,2 кг.

Плодючість у породи досить висока - до 7 виводків за рік. Але є одна особливість - для розмноження беруться самки не молодше 5-7 років. Вважається, що вони дають набагато більш здорове потомство, так як з віком стають не такими полохливими. Що стосується недоліків, то Штрассери дуже забіякуваті і досить погано літають.

західноєвропейське сімейство

Крім вищезазначених міжнародних рекордсменів з дуже високою популяцією по всьому світу, існують ще визнані м'ясні породи голубів, які поки ще не можуть похвалитися великою чисельністю.

Порода під назвою «польські рисі» відрізняється хорошою продуктивністю, до 8 виводків за рік. Але при цьому забійний вага голубів не великий - до 700 м Польські заводчики пишаються тим, що їх голуби здатні шукати корм самостійно. Хоча це досить сумнівне гідність, адже в такому випадку в рази зросте ймовірність випадкової загибелі або отруєння. Дізнатися голубів можна по волнообразному орнаменту на крилах.

Дізнатися голубів можна по волнообразному орнаменту на крилах

Угорські м'ясні велетні відносяться до сімейства курообразних. Угорці мають досить строкате і багате оперення, а головне, вони мають гарний вагою. Самець за кілька місяців може набрати 1,2 кг, а самка 1 кг. Догляд за цими голубами не складніше, ніж за звичайними курми.

Голуби породи карно вважаються гордістю французького птахівництва. Забійний вага тут не перевищує 650 г, зате розмножуються і набирають вагу ці голуби відмінно. Так як порода виводилася виключно на м'ясо, міститься вона тільки в клітинах або вольєрах.

Раціон птахів, що йдуть на м'ясо

Щоб м'ясні голуби швидко набирали вагу і при цьому не жиріли, їм необхідний збалансований раціон і правильний режим харчування.

З режимом часто проблем не виникає, зазвичай таких голубів годують 4 рази на день, через рівні проміжки часу з розрахунку 40-60 г на 1 птицю. А ось підбір кормової бази - справа тонка, зокрема, асоціація м'ясного голубівництва рекомендує наступне співвідношення:

 • злакові становлять 50-70% - ячмінь, кукурудза, пшениця, запарений овес;
 • бобові складають 20-40% - квасоля, вика, горох (зелений і жовтий), сочевиця;
 • зелень 10-25% - весь салатний ряд, плюс капуста, конюшина, пророщений овес і ячмінь;
 • масляні 1-5% - насіння соняшнику, льону, анісу і ріпаку;
 • мінеральні добавки 1-5% - терті черепашки, сіль, деревне вугілля, крейда, яєчна шкаралупа;
 • вітаміни 1-5% - риб'ячий жир (в чистому вигляді) і вітамінний комплекс (комбікорми для птахів);
 • коренеплоди 1 5% - картопля і морква.

Якщо ви цікавитеся іншими темами, що стосуються змісту птахів, то вам буде цікава наша стаття «Щеплення голубам від сальмонельозу та його лікування».

способи вирощування

На даний момент в голубиному птахівництві існує 2 способи вирощування птахів - інтенсивний і екстенсивний. Перший дає чудові результати. В середньому голуб виростає до забійної ваги за 30-40 днів, але не кожному заводчику він підходить.

Птахів закривають в темному приміщенні і 4 рази на день годують вручну через спеціальний шприц. При цьому кашоподібна збалансована суміш в рідкому вигляді закачується безпосередньо в дзьоб. Погодьтеся, не самий гуманний спосіб.

Екстенсивний спосіб набагато більш гуманний. Птахів містять в спеціальних голубниках з можливістю виходу у відкритий вольєр. Літаючі породи навіть можуть випускатися на вільні прогулянки. Але м'ясні птиці рідко володіють хорошими льотними якостями, тому більшу частину часу сидять у вольєрі і активно їдять. Вага тут набирається за 2-3 місяці, але зате і клопоту з таким вмістом на порядок менше.

Ще про один спосіб проведення часу птахів читайте в статті «Як спить голуб».

Якщо даний огляд був вам корисний, ставте лайки, діліться статтею з друзями.

Висловлюйте свою думку в коментарях.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей