* Политика новости » Банки »

* *

Правила повернення прав особам, після позбавлення

  1. Повернення посвідчення водія можливо тільки після здачі теорії. Оновлення інформації від 23 червня...
  2. Чи можна достроково перездати теорію в ГИБДД після позбавлення прав?
  3. Через скільки можна перездавати теоретичний іспит в ГИБДД, в разі провалу перевірки знань після позбавлення?...
  4. Чи можна після позбавлення прав повернути права достроково?
  5. Де можна повернути водійське посвідчення після позбавлення?
  6. Чи потрібно перескладати теоретичний іспит в органах ГИБДД, в разі позбавлення прав у зв'язку з виявленими...

Повернення посвідчення водія можливо тільки після здачі теорії.

Повернення посвідчення водія можливо тільки після здачі теорії

Оновлення інформації від 23 червня 2015 року. Незабаром Державною думою РФ буде прийнятий законопроект, який передбачає дострокове повернення прав після позбавлення. Тобто багато водіїв зможуть повернути водійське посвідчення раніше закінчення терміну обмеження прав керувати транспортними засобами. Подробиці в нашій новій статті .

Уряд РФ на офіційному сайті опублікувало постанову №1191 від 14.11.2014 року "Про затвердження Правил повернення водійського посвідчення після втрати підстав припинення дії права на керування транспортними засобами" . Документ прийнятий відповідно до нового Федеральним законом "Про безпеку дорожнього руху" в якого нещодавно було внесено поправки і відповідно до

постановою Уряду Російської Федерації від 24 жовтня 2014 р № 1097 "Про допуск до керування транспортними засобами" .

Дана постанова регулює правила повернення прав після позбавлення за порушення правил дорожнього руху, відповідно до КоАП РФ. Так згідно з новим КоАП РФ і новим правилам дорожнього руху, повернення водійського посвідчення можливий тільки після здачі класифікаційних іспитів теоретичної частини в органах ГИБДД. Незважаючи на набуття чинності Федеральних законів РФ, органи Державтоінспекції не знали, як застосовувати норми діючого законодавства при поверненні прав. Саме тому Уряд РФ, для того, щоб виключити виникають суперечності випустила постанову №1191, яке виключає неправильне тлумачення КоАП РФ і встановлює чіткий порядок процедури повернення водійських прав після закінчення терміну позбавлення .

Крім перездачі теорії для повернення прав після позбавлення , В деяких випадках, водіям необхідно представити медичний висновок про відсутність протипоказань до керування транспортним засобом . Медична довідка надається в разі якщо водій був раніше притягнутий до відповідальності за наступними порушень:

Стаття 12.8 КоАП (частина 1 і 4) "Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння"

Стаття 12.26 КоАП (частина 1) "Невиконання водієм транспортного засобу вимоги про проходження медичного огляду на стан сп'яніння"

Стаття 12.27 КоАП (частина 3) "Невиконання обов'язків у зв'язку з дорожньо-транспортною пригодою"

Також для повернення водійського посвідчення водії зобов'язані надавати медичний висновок про відсутність протипоказань для керування ТЗ, в разі, якщо вони раніше були притягнуті до кримінальної відповідальності за статтею КК:

Стаття 264 КК РФ (частина 2, 4, 6) "Порушення правил дорожнього руху і експлуатації транспортних засобів"

Увага! Постанова Уряду "Про правила повернення прав після позбавлення" також передбачає обов'язок водія представляти медичну довідку до органів Державтоінспекції після закінчення терміну дії посвідчення водія. Тобто якщо термін дії водійських прав (10 років) закінчився, то водій для того, щоб їх замінити зобов'язаний пройти медичний огляд для того, щоб з'ясувати, чи немає протипоказань для керування автомобілем.

Для законослухняних громадян цей пункт ні чим не загрожує, тому що в основному водії, у яких закінчується термін дії прав, змінюють посвідчення заздалегідь (до закінчення терміну дії). В такому випадку проходити медкомісію не потрібно. У більшості випадків ця норма законодавства стосується осіб, які були позбавлені права керування автотранспортом. Справа в тому, у багатьох водіїв позбавлених прав за порушення ПДР під час перебігу строку позбавлення закінчується термін дії водійського посвідчення.

Як повернути права після позбавлення термін дії, яких закінчився?

Як повернути права після позбавлення термін дії, яких закінчився

Це найпоширеніший питання, яке виникає у тих, хто був позбавлений водійського посвідчення. Згідно з новим законодавством , Для того, щоб повернути права після позбавлення необхідно скласти теоретичний іспит в органах ГИБДД, сплативши відповідну держмито, пройти водійську медкомісію, отримавши відповідну довідку, яку необхідно надати в ДАІ. Отримавши назад своє водійське посвідчення, термін дії, яких закінчився, водій зобов'язаний поміняти їх на нові. Звертаємо Вашу увагу, що отримати відразу нове водійське посвідчення не вийти. Спочатку треба повернути свої старі права, а вже потім пройти процедуру заміни водійського посвідчення.

Чи можна достроково перездати теорію в ГИБДД після позбавлення прав?

Чи можна достроково перездати теорію в ГИБДД після позбавлення прав

Згідно з постановою Уряду РФ №1191 від 14.11.14 р водіям, які були позбавлені права керування транспортними засобами, дозволено достроково скласти теоретичний іспит в органах Державтоінспекції, але не раніше ніж витікання не менше половини терміну позбавлення. Тобто, якщо водій був позбавлений прав строком на 12 місяців (1 рік), то відповідно до чинного законодавства, право допуску до теоретичного іспиту з'являється після закінчення 6 місяців з моменту позбавлення прав.

Через скільки можна перездавати теоретичний іспит в ГИБДД, в разі провалу перевірки знань після позбавлення?

Через скільки можна перездавати теоретичний іспит в ГИБДД, в разі провалу перевірки знань після позбавлення

Якщо водій не пройшов класифікаційний теоретичний іспит в органах ГИБДД , То повторна перездача іспиту можлива тільки не раніше ніж 7 днів з моменту раніше проведеної перевірки.

Чи можна після позбавлення прав повернути права достроково?

Чи можна після позбавлення прав повернути права достроково

Ні. Згідно з нормами законодавства, повернути достроково водійське посвідчення після позбавлення, не можна. Незважаючи на те, що законодавець дозволив достроково здавати теоретичний іспит (під час перебігу строку позбавлення прав), повернути водійське посвідчення достроково не можна. У разі успішного проходження перевірки правил дорожнього руху (теорія) повернення прав буде здійснений, тільки після закінчення терміну позбавлення.

Повернення прав можливий в день закінчення терміну позбавлення по пред'явленню посвідчення особи і медичної довідки про допуск до керування ТЗ (За деякими статтями КоАП РФ і КК РФ).

Де можна повернути водійське посвідчення після позбавлення?

Де можна повернути водійське посвідчення після позбавлення

Нова постанова Уряду РФ регулюють порядок повернення прав після покарання у вигляді позбавлення керування транспортним засобом, передбачає можливість повертати посвідчення в будь-якому підрозділ Державтоінспекції . В тому числі, якщо права зберігатися в ГИБДД не за місцем Вашого перебування.

Тобто водіям тепер не потрібно їхати далеко від дому, щоб повернути свої права. Відтепер позбавлений прав може до закінчення терміну позбавлення (не пізніше 30 днів до закінчення терміну позбавлення) подати заяву в органи ДАІ за місцем виконання рішення суду про позбавлення прав. У заяві необхідно вказати адресу Державтоінспекції за місцем Вашого перебування.

За вказаною Вами адресою ГИБДД будуть спрямовані Ваші права. Радимо Вам не затягувати з цим, оскільки Ваші права будуть відправлені Поштою РФ рекомендованим листом. З урахуванням повільної роботи Поштової служби права в ДАІ за місцем Вашого проживання можуть йти дуже довго. Бажано написати подібну заяву відразу після рішення суду про позбавлення прав. За термін позбавлення Ваші права з будь-якого будуть переправлені в органи ДАІ за місцем Вашого звернення, в якому Ви і будете перездавати теоретичний іспит і при необхідності представляти медичну довідку про відсутність протипоказань до керування автомобілем.

Чи потрібно перескладати теоретичний іспит в органах ГИБДД, в разі позбавлення прав у зв'язку з виявленими протипоказаннями, в процесі медичного огляду?

Чи потрібно перескладати теоретичний іспит в органах ГИБДД, в разі позбавлення прав у зв'язку з виявленими протипоказаннями, в процесі медичного огляду

Згідно з новими нормами законодавства, водіям які були позбавлені права керування транспортним засобом за медичними показаннями , Не треба перездавати теорію в органах Державтоінспекції, після того, як вони втратили підстави припинення обмеження, накладеного на них з управління ТЗ за медичними показаннями. Іншими словами, якщо водій раніше був позбавлений прав в зв'язку з виявленими протипоказаннями в процесі проходження медкомісії, але після проходження чергової медкомісії протипоказань для керування автомашиною не було виявлено, то для того, щоб повернути водійське посвідчення необхідно тільки уявити медичну довідку.

Чи можна достроково перездати теорію в ГИБДД після позбавлення прав?
Через скільки можна перездавати теоретичний іспит в ГИБДД, в разі провалу перевірки знань після позбавлення?
Чи можна після позбавлення прав повернути права достроково?
Де можна повернути водійське посвідчення після позбавлення?
Як повернути права після позбавлення термін дії, яких закінчився?
Чи можна достроково перездати теорію в ГИБДД після позбавлення прав?
Через скільки можна перездавати теоретичний іспит в ГИБДД, в разі провалу перевірки знань після позбавлення?
Чи можна після позбавлення прав повернути права достроково?
Де можна повернути водійське посвідчення після позбавлення?
Чи потрібно перескладати теоретичний іспит в органах ГИБДД, в разі позбавлення прав у зв'язку з виявленими протипоказаннями, в процесі медичного огляду?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей