* Политика новости » Банки »

* *

За якою ціною можна купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку

 1. Брокерське обслуговування в Ощадбанку
 2. можливості клієнтів
 3. Ціна обслуговування
 4. Алгоритм покупки акцій Газпрому
 5. Схема відкриття рахунку
 6. Як придбати акцій
 7. Інструкція з продажу активів
 8. Використання індивідуального інвестиційного рахунку
 9. Отримання дивідендів Газпрому
 10. висновок

В даний час один з найоптимальніших способів збереження заощаджень - вкладення в надійний актив, наприклад, акції. Для того, щоб купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку, клієнту необхідно мати брокерський рахунок в компанії, що управляє Ощадбанку. На сьогоднішній день свої рахунки в Sberbank CIB має понад 180 тисяч інвесторів, які можуть придбати акції не тільки Ощадбанку, але і інших вітчизняних і зарубіжних емітентів.

Брокерське обслуговування в Ощадбанку

Послуги з брокерського обслуговування виробляє дочірня компанія Ощадбанку - Sberbank CIB. Вона пропонує інвестувати в різні активи в режимі онлайн шляхом виставлення заявок на платформі QUIK. Доступний і мобільний трейдинг за допомогою спеціального додатку, і віддача наказів про придбання і продажу тих чи інших емітентів по телефону.

можливості клієнтів

Брокерська компанія Ощадбанк здійснює вихід на Московську біржу і дозволяє клієнтам торгувати такими активами на трьох секціях ММВБ:

 • на фондовому ринку - зарубіжними і вітчизняними цінними паперами (акціями, облігаціями, в тому числі корпоративними і державними), тут же якраз можна купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку;
 • на терміновому ринку - опціонами і ф'ючерсами;
 • на позабіржовий секції біржі - євробондами, ETF і депозитарними розписками.

Крім того, з брокерського рахунку можлива покупка паїв фондів компанії Сбербанк Управління Активів, а також інші опції:

 • маржинальна торгівля;
 • угоди РЕПО (альтернативний вид кредитування під заставу наявних цінних паперів);
 • угоди РЕПО-овернайт, що дозволяють отримувати до 2% річних за рахунок розміщення активів під короткі терміни;
 • хеджування угод за рахунок покупки активів і контрактів на них «в інший бік».

Детально вивчити особливості брокерського обслуговування можна в офіційному документе.pdf , Розміщеному на сайті Ощадбанку або скористатися його полегшеною версією - памяткой.pdf .

pdf

Поповнення брокерського рахунку можливе з використанням дистанційних технологій або при особистому відвідуванні відділення Ощадбанку фізичною особою

Ціна обслуговування

Тарифи на брокерське обслуговування:

 • комісія за здійснення операцій на фондовому ринку - від 0,006% до 0,165% від обсягу угоди в залежності від суми операції і обраного тарифного плану;
 • вартість контракту на терміновому ринку - 0,5 рублів;
 • примусове закриття позицій на терміновому ринку - 10 рублів;
 • комісія за здійснення операцій на позабіржовому ринку - 0,17%;
 • маржинальна торгівля - 17% річних на лонги і 15% на шорти;
 • угоди РЕПО (кредитування) -17% річних на лонги і 19% на шорти.

Подача доручення по телефону - 150 рублів за контракт, при цьому перші 20 розпоряджень на місяць - безкоштовні.

При покупці акцій Газпрому і інших компаній, що виплачують дивіденди, кошти будуть перераховуватися або на брокерський рахунок (і з них можна буде докуповувати акції або інші активи), або на окремий рахунок, звідки їх можна буде вивести і скористатися в своїх особистих цілях.

Алгоритм покупки акцій Газпрому

Для того, щоб мати можливість купувати будь-які активи з Московської біржі, необхідно спочатку відкрити брокерський рахунок в Ощадбанку.

Схема відкриття рахунку

Це робиться за такою схемою:

 • необхідно звернутися у відділення банку, де можна зареєструватися в якості інвестора (дізнатися список найближчих офісів, що надають послуги з брокерського обслуговування, можна по телефону 8-800-555-55-50, на сайті Ощадбанку в розділі Точки обслуговування, за допомогою мобільного додатку) ;
 • заповнити анкету інвестора і оформити заяву на відкриття рахунку;
 • вибрати тип рахунку - звичайний або ІВС, вказати бажаний тариф обслуговування;
 • очікувати повідомлення від банку (надходить на мобільний телефон, зазвичай розгляд заяви та реєстрація рахунку займають близько 3 робочих днів);
 • перевести на рахунок грошові кошти або наявні цінні папери від іншого брокера.

Крім того, фізичній особі можна заповнити анкету в режимі он-лайн, розташовану за адресою http://www.sberbank.ru/ru/legal/investments/broker_service/req, і очікувати дзвінка фахівця. Вас запросять до відділення з документами, де ви підпишіть необхідні папери.

Вас запросять до відділення з документами, де ви підпишіть необхідні папери

Фізична особа онлайн може відкрити не тільки брокерський рахунок, а й індивідуальний інвестиційний (ІВС)

Як придбати акцій

Після відкриття рахунку можна буде без проблем купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку за ціною ринку. Для цього можна використовувати два способи.

Перший - просто подзвонити своєму персональному менеджеру (його номер видадуть при реєстрації рахунку) і віддати розпорядження. У ньому можна вказати:

 • на яку суму необхідно купити акції або кількість цінних паперів (наприклад, 100 акцій);
 • ціну, при якій потрібно купувати акції;
 • ціну, при якій потрібно продавати акції.

Менеджер сам зробить покупку або продаж активів за вказаними цінами або зробить закупівлю акцій за поточною ринковою ціною.

Другий спосіб - самостійна торгівля. Для цього необхідно:

 • скачати з офіційного сайту онлайн-брокера програму-термінал QUIK;
 • авторизуватися за допомогою виданого логіна і пароля;
 • провести первинну настройку терміналу відповідно до відео-інструкціями (наводяться на сторінці брокера);
 • відшукати емітент по тікер ММВБ GAZP;
 • у вікні заявки вибрати торговий рахунок, звідки будуть списуватися гроші, напрямок ордера (в даному випадку - покупка), ціна (вводиться ручну або ставиться галочка «Ринкова», тоді ордер буде виконаний миттєво відповідно до склянкою цін), кількість лотів;
 • при бажанні - виставити додаткові параметри (наприклад, використовувати кредитні кошти, вибирати найкращу ціну, період дії заявки і т.д.).

Фізичним особам пропонується ознайомитися з системою QUIK в форматі відео-навчання

Інструкція з продажу активів

Якщо позицію необхідно закрити, то необхідно виконати ті ж операції, але замість покупки виставити ордер на продаж. Ціну можна вказати ринкову або бажану. Можна відкрити продаж відразу після покупки акцій, якщо ви розраховуєте на зростання позиції.

Також ліквідувати позицію можна зі вкладки «Мій портфель» з вікна «Позиція по папері». необхідно:

 • вибрати емітент (Газмпром);
 • натиснути на праву кнопку миші;
 • задати параметри продажу.

Продавати можна за поточною (ринковою) або за бажаною ціною.

Використання індивідуального інвестиційного рахунку

Ті інвестори, які хочуть отримати додатковий дохід в Ощадбанку від торгівлі акціями Газпрому, можуть скористатися індивідуальним інвестиційним рахунком (ІВС). Пропозиція відкрити цей тип брокерського рахунку фізичній особі надходить відразу при оформленні заявки.

За допомогою ІВС можна купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку, а також примножити капітал шляхом використання одного з двох видів податкового вирахування:

 • Тип А. Оптимальний для працівників, які отримують офіційну зарплату. Вони можуть повернути з бюджету сплачений ПДФО на суму в розмірі 13% від внесених на ІВС засобів. Наприклад, ви поповнили рахунок ІВС на 200 тисяч рублів, отже, зможете повернути з бюджету максимум 26 тисяч рублів.
 • Тип Б. Підходить для тих інвесторів, які не мають заробітної плати (наприклад, IP) або відшкодовують податок іншим способом (майновий або соціальний відрахування). В цьому випадку всі доходи, отримані на ринку, звільняються від податків. Так як за законом приватний інвестор повинен заплатити 13% від отриманого прибутку, в тому числі від перепродажу акцій Газпрому і дивідендів, це збільшує дохід.

ІВС має ряд обмежень. Так, рахунок відкривається тільки в рублях, максимальна сума поповнення - 400 тисяч рублів на рік, а податкові преференції починають діяти тільки через 3 роки. Незважаючи на це, використовувати ІВС, щоб купити акції Газмпрома через Ощадбанку, дуже вигідно.

Отримання дивідендів Газпрому

Для того, щоб отримати дивідендні виплати, фізичній особі необхідно бути власником акцій хоча б один день на момент закриття реєстрів акціонерів. На Московській біржі прийнятий режим торгів Т + 2 - це означає, що фактично акції зараховуються на рахунок клієнта через 2 дні після продажу. Отже, для отримання дивідендів необхідно купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку мінімум за 2 дні до закриття реєстру акціонерів.

Отже, для отримання дивідендів необхідно купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку мінімум за 2 дні до закриття реєстру акціонерів

Зарахування дивідендів за бажанням клієнта може перекладатися на окремий рахунок або на той же брокерський

Наприклад, щоб в 2016 році отримати дивіденди Газпрому за 2015 рік, необхідно було стати їх власником до 18 липня, оскільки 20 липня стояло датою закриття реєстру.

Час виплати дивідендів зазвичай становить 2-3 тижні. Так, Газмпрому в 2016 році було рекомендовано перевести гроші довірчим керуючим (тобто брокерам) до 3 серпня, а самим брокерам відправити виплати акціонерам до 24 серпня.

При виведенні коштів на окремий розрахунковий рахунок Сбербанк як податковий агент утримує прибутковий податок. Так, в 2016 році акціонери отримали виплати в розмірі 7,2 рублів на одну акцію, фактично - 6,264 рублів. Якщо скористатися типом Б вирахування по ІВС, можна отримати все дивіденди повністю.

висновок

Таким чином, купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку вийде тільки через посередника - брокерську компанію. Для придбання активів необхідно відкрити звичайний брокерський рахунок або індивідуальний інвестиційний, що дає певні податкові привілеї. Безпосередньо покупка і продаж акцій Газпрому проводиться по телефону або терміналу QUIK. Власник цінних паперів може розраховувати на отримання дивідендів.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей