* Политика новости » Банки »

* *

Красиві дизайни квартир | Фото інтер'єрів | Фото дизайнів інтер'єру | Дизайн-студія Ольги Кондратова

 1. Актуальні колірні схеми в інтер'єрах красивих квартир
 2. 1. Відтінки синього
 3. 2. Світлий монохром
 4. 3. Молочно-кавова гамма
 5. 4. Яскраві помаранчеві акценти в інтер'єрі
 6. 5. Красиві лілові акценти в інтер'єрі кухні-вітальні
 7. 6. Чорно-білий монохром
 8. Красива і функціональна меблі в інтер'єрі
 9. 7. Шафа з відкритими полками під книги
 10. 8. «Каретна» стяжка
 11. 9. Меблі натурального дерева
 12. 10. Вбудовані білі кухонні шафи
 13. 11. Консолі на довгих ніжках
 14. 12. Красиві туалетні столики в будуарі
 15. 13. Декоративна полку в кухонній зоні
 16. 14. Кухонний острів
 17. 15. Меблі за індивідуальним замовленням
 18. 16. Чорні журнальні столики
 19. Красиві квартири: стилі інтер'єру
 20. 17. Квартири в дусі неокласики
 21. 18. Сучасний стиль в інтер'єрі квартири
 22. 19. Квартири з елементами лофт
 23. Красиві квартири: секрети освітлення
 24. 20. Незвичайні бра
 25. 21. Висвітлює ніш і стель в квартирі
 26. Декоративні рішення красивих квартир
 27. 22. Цегляна кладка в обробці кухонного фартуха
 28. 23. Шторка замість дверей
 29. 24. Дзеркало над узголів'ям ліжка
 30. 25. Вітражі в дизайні квартири
 31. 26. Ковані грати і фацетовані дзеркало в камінній зоні вітальні
 32. 27. Люстра з численними плафончіков
 33. 28. Ковані ніжки меблів в передпокої
 34. 29. Вази з квітами
 35. 30. Шторка під раковиною у ванній кімнаті
 36. 31. Столик під раковину у ванній
 37. 32. Перегородки з діагональною розкладкою
 38. Актуальні оздоблювальні матеріали
 39. 33. Плитка ромбами
 40. 34. Лепной стельовий карниз
 41. 35. Молдинги
 42. 36. Ліпна розетка під люстру
 43. 37. Лепной багет в обробці стіни
 44. 38. Пілястри

Дизайн красивих квартир, представлених на фото інтер'єрів 2018 року, при всій їх ексклюзивності, мають і багато спільного. Тенденції в світі інтер'єрного дизайну, які в тій чи іншій мірі знаходять втілення в кожному проекті, нерідко диктують і колірну палітру, і певні моделі меблів , І стильові рішення. Якщо ви подивіться на фото реальних квартир після ремонту , То зможете відзначити, що дизайнери останнім часом віддають перевагу світлим відтінкам, м'яких меблів з ефектом Капітонов, неокласичних течій і сучасного стилю. У нашій сьогоднішній публікації ми хочемо запропонувати вашій увазі підбірку з 38 фотографій інтер'єрів, дизайн яких містить цікаві сучасні ідеї .

Актуальні колірні схеми в інтер'єрах красивих квартир

Реальні фотографії красивих квартир свідчать про те, що зараз в моді світлі колористичні рішення. Молочні і вершкові відтінки нерідко розбавляються тонами капучино, в результаті чого виходить тепла композиція, по своєму спокою нагадує затишну кав'ярню в одному з центральних провулків старовинного міста. бежевий монохром часто розфарбовують яскраві акценти. Як і раніше актуальні ліловий і синій . У деяких інтер'єрах можна зустріти розмиті відтінки зелені. Отже, серед фото інтер'єрів красивих квартир, проекти яких були розроблені в 2018 році, можна зустріти такі колористичні рішення:

1. Відтінки синього

Відтінки синього

На фото: Дизайн синьою спальні в квартирі

Різні відтінки синього - від кольору аква до темних сапфірових і тонів берлінської блакиті - в 2018 році значаться в числі головних колористичних фаворитів інтер'єрних дизайнерів. Їх можна використовувати в приміщеннях самого різного призначення, будь то спальня, дитяча, вітальня або ванна кімната. Хочете освіжити квартиру? Тоді додайте в інтер'єр краплю бірюзових тонів. Різні відтінки синього можна поєднувати в єдиному приміщенні. Наприклад, на представленої вище реальної фотографії інтер'єру кімнати ми можемо спостерігати мікс насиченого синього і розмитого блакитного.

2. Світлий монохром

Світлий монохром

На фото: Дизайн монохромного бежевій кімнати

Більшість фото реальних квартир після ремонту не можна назвати яскравими. Дизайнери зараз нерідко віддають переваги бежевому Монохром. Причини популярності світлих колористичних рішень очевидні. По-перше, подібна палітра змушує приміщення візуально здаватися більш просторим. По-друге, білий і бежевий, завдяки здатності відбивати промені, коректуючи освітленість, добре справляються з недоліком світла в темних приміщеннях. І, нарешті, світлі відтінки досить універсальні, вони поєднуються з усіма кольорами. А тому якщо вам захочеться яскравих фарб, то ви завжди зможете розбавити бежевий фон якимись акцентами у вигляді тих же диванних подушок або текстилю.

3. Молочно-кавова гамма

Молочно-кавова гамма

На фото: Дизайн ванної кімнати в бежево-кавових тонах

Чашка кави з вершками і молочним шоколадом - саме такий образ малюють в уяві багато реальні фотографії квартир після ремонту. Змішавши бежевий з кавовими тонами, ми отримуємо дуже затишну і універсальну композицію, яка хороша як в класиці, так і в сучасному стилі .

4. Яскраві помаранчеві акценти в інтер'єрі

Яскраві помаранчеві акценти в інтер'єрі

На фото: Дизайн дитячої кімнати з помаранчевим балдахіном

Проаналізувавши фото красивих квартир, інтер'єри яких були розроблені в 2018 році, можна зробити висновок про те, що сьогодні практично в кожному проекті використовуються яскраві акценти, розбавляють монохромну гамму. Це може бути, як наприклад, в представленій вище дитячій кімнаті, помаранчевий текстиль. Трохи вквітчати фонову палітру можна і за допомогою різнокольорових візерунків на шпалерах.

5. Красиві лілові акценти в інтер'єрі кухні-вітальні

Красиві лілові акценти в інтер'єрі кухні-вітальні

На фото: Дизайн кухні-їдальні з ліловими акцентами

Як ми вже згадували вище, на реальних фотографіях красивих квартир в 2018 році досить часто можна зустріти яскраві лілові акценти. Ці фарби завжди додають простору глибини. При цьому, ліловий і фіолетовий Чи не здаються занадто яскравими, тому їх можна сміливо використовувати навіть в найсуворіших класичних інтер'єрах .

6. Чорно-білий монохром

Чорно-білий монохром

На фото: Дизайн білої кухні

Білий колір, як і класика , Просто не може коли-небудь вийти з моди. Реальні фото інтер'єрів свідчать про те, що при професійному підході білизна не здатна що-небудь зіпсувати, змусивши простір здаватися надмірно холодним або порожнім. Хочете домогтися від білого максимального ефекту? Тоді гарненько продумайте розміщення світильників і фактуру матеріалів. У будь-якому випадку, від відчуття надлишку білого в разі потреби можна позбутися за допомогою контрастного чорного кольору.

Красива і функціональна меблі в інтер'єрі

На фото інтер'єрів красивих квартир, опублікованих в журналах в 2018 році, можна побачити періодичне звернення до одного й того ж типу меблів. Як правило, це дивани з «каретний» стяжкою, крісла з вигнутою спинкою і без підлокітників, невеликі столики і консолі на високих вигнутих ніжках. В дизайні квартир Зараз популярна меблі, яка, при всіх своїх класичних формах, не виглядає громіздкою.

7. Шафа з відкритими полками під книги

Шафа з відкритими полками під книги

На фото: Дизайн вітальні з книжковою шафою

Помилково думати, що в 2018 році намітилася тенденція до позбавлення від книжкових шаф. Навпаки, в Росії як і раніше є чимало людей, які віддають переваги паперовим книгам, а не їх електронним аналогам. До всього іншого, наявність в будинку невеликої бібліотеки - це ще і в деякому роді показник освіченості власників. Тому відкриті книжкові полиці, хоч вони, як, втім, і все інше в будинку, сильно порошаться, в 2018 році займають почесне місце у багатьох вітальнях. А щоб шафа для книг не позбавляв цінних метрів, дизайнери Студії Ольги Кондратова радять його вбудувати.

8. «Каретна» стяжка

«Каретна» стяжка

На фото: Приклад інтер'єру вітальні з «каретний» стяжкою в декорі меблів

«Каретна» стяжка в обробці м'яких меблів - дуже поширене зараз явище. Ефект Капітонов зустрічається як в обробці уособлюють собою англійську класику диванів Честерфілд, так і в декорі легшою меблів у французькому стилі . «Каретна» стяжка привносить в інтер'єр нотку шляхетності, вона сумісна з самими різними стилями.

9. Меблі натурального дерева

Меблі натурального дерева

На фото: Дизайн спальні з дерев'яними меблями

Реальні фотографії інтер'єрів квартир свідчать про те, що зараз в моді меблі натурального дерева. Люди, які високо ставлять свій комфорт, вважають за краще замовляти шафи, столи, ліжка і стільці з міцної деревини. Такий підхід особливо цінний в дизайні дитячих кімнат , Де найважливішим критерієм якості служить безпеку.

10. Вбудовані білі кухонні шафи

Вбудовані білі кухонні шафи

На фото: Дизайн кухні-їдальні з вбудованими білими шафами

Інтер'єри красивих квартир, якщо судити за реальними фото 2018 року, як правило, забезпечуються вбудованими кухонними гарнітурами висотою до самої стелі. Така тенденція обумовлена, перш за все, міркуваннями економії простору. Вбудовані шафи не займають багато місця, а їх фасади не виступають за межі стіни.

11. Консолі на довгих ніжках

Консолі на довгих ніжках

На фото: Дизайн передпокою з консоллю на довгих ніжках

Легкі і витончені консолі на вузьких ніжках часто встановлюються у вітальнях, передпокоях і спальнях. Вони привносять в приміщення французьку галантність і паризький шарм. Такі консолі не займають багато місця і не обтяжують простір.

12. Красиві туалетні столики в будуарі

Красиві туалетні столики в будуарі

На фото: Дизайн спальні з туалетним столиком

На багатьох реальних фотографіях інтер'єрів квартир зараз можна побачити туалетні столики в спальнях. Нерідко навколо таких мініатюрних жіночих столиків формується ціла будуарний зона. Якщо ж площа простору не дозволяє нічого зайвого, то можна звернутися до функціональних рішень. Наприклад, обладнати секретер, який одночасно служить і робочим, і туалетним столом.

13. Декоративна полку в кухонній зоні

Декоративна полку в кухонній зоні

На фото: Кухонна зона в вітальні з високою полицею під декор

У зоні кухні зовсім не обов'язково встановлювати високі шафи. Якщо ваша сім'я невелика і, при цьому, ви не плануєте зберігати багато посуду, то над стільницею розумно встановити полку для декору . Такий прийом особливо актуальний для інтер'єрів квартир, де кухня і вітальня ділять між собою єдиний простір. Адже декор в кухонній зоні кілька «маскує» її, завдяки чому місце для приготування їжі здається органічною частиною простору для прийому гостей.

14. Кухонний острів

Кухонний острів

На світлині: Дизайн кухні з островом

Серед реальних фото інтер'єрів красивих квартир вам, напевно, не раз траплялися приклади суміщеної з вітальнею або їдальнею кухнею, де на кордоні між зонами розташовувався так званий «кухонний острів». Цей елемент меблювання дуже багатофункціональний: він одночасно може виконувати роль столу, тумби, барної стійки і обробної поверхні. До всього іншого, острів часто використовується як засіб зонування простору.

15. Меблі за індивідуальним замовленням

Меблі за індивідуальним замовленням

На фото: Інтер'єр дитячої з меблями, виконаної на замовлення

Інтер'єр квартири ніколи не буде красивим, якщо не використовувати індивідуальні рішення. Але досягти цієї ексклюзивності складно за допомогою стандартних, що випускаються в масовому порядку, елементів меблювання і декору. Тому на багатьох реальних фото інтер'єрів 2018 роки ви можете побачити меблі, виготовлену за індивідуальними ескізами на замовлення.

16. Чорні журнальні столики

Чорні журнальні столики

На фото: ТВ-зона у вітальні з чорним журнальним столиком

Одним з постійних елементів умеблювання інтер'єру квартири продовжує залишатися журнальний столик. Сучасні ідеї дизайну вітальні пропагують використання глянцевих чорних стільниць на низьких фігурних ніжках.

Красиві квартири: стилі інтер'єру

Судячи з реальним фото інтер'єрів красивих квартир, будь-яких строгих переваг щодо стилю в 2018 році немає. Часто дизайнери вибирають еклектичні рішення. Межі ж стилю залишаються вельми розмитими. У дизайні квартир зараз нерідко змішуються протилежні течії. Так, до неокласика можуть бути додані елементи сучасного стилю або навіть лофт .

17. Квартири в дусі неокласики

Квартири в дусі неокласики

На фото: Дизайн кухні-вітальні в неокласичному стилі

Неокласичний стиль встиг полюбитися багатьом за свою універсальність. Це найкраще рішення для тих, хто віддає перевагу класиці, але не може її дозволити собі в невеликій квартирі. Неокласика не вимагає ні високих стель, ні великих площ. Цей стиль цілком можна застосувати навіть до маленьких квартирах.

18. Сучасний стиль в інтер'єрі квартири

Сучасний стиль в інтер'єрі квартири

На фото: Інтер'єр кухні-вітальні в сучасному стилі

Крім неокласики, в дизайні квартир зараз також затребуваний сучасний стиль . Цей напрямок не вимагає серйозних матеріальних вкладень, тому воно оптимально підходить для житла, яке власники, з яких-небудь причин, розглядають як тимчасове або планують під здачу в оренду.

19. Квартири з елементами лофт

Квартири з елементами лофт

На фото: Дизайн кухні-вітальні з цегляною кладкою

стиль лофт в дизайні інтер'єру пред'являє до будівлі певні вимоги. В ідеалі це має бути колишнє фабричне або складське приміщення з високими стелями і уцілілими балками. Ідеально для лофт підходять і мансарди . Однак навіть якщо ваше житло не зовсім підходить під перераховані вище параметри, це зовсім не означає, що вам не можна використовувати лофтового елементи. Ті ж бетонні стіни можуть суттєво змінити концепцію простору. А цегляна кладка, яку часто можна побачити на реальних фото інтер'єрів квартир, здатна вписатися як в сучасний стиль, так і в ампір , І арт-деко.

Красиві квартири: секрети освітлення

При роботі над дизайном квартири важливо розуміти, що гарний інтер'єр формується не тільки за допомогою меблів, елементів оздоблення та декору. Необхідно також правильно продумати систему освітлення. Адже за допомогою простих світильників можна серйозно скоригувати геометрію простору, приховати конструктивні недоліки та подати в найбільш вигідному світлі цікаві декоративні рішення.

20. Незвичайні бра

Незвичайні бра

На фото: Бра в інтер'єрі спальні

На реальних фото інтер'єрів квартир бра, як правило, зустрічаються в дизайні спалень. Розміщують їх зазвичай над узголів'ям ліжка. Однак в разі потреби такі настінні світильники можуть зустрічатися в дизайні столових і віталень. У представленому на фото вище інтер'єрі дизайнери Студії Ольги Кондратова використовували незвичайне бра, що нагадує за формою канделябр. Такий світильник відкидає на стіну помітну тінь, ніж також створюється досить незвичайний ефект.

21. Висвітлює ніш і стель в квартирі

Висвітлює ніш і стель в квартирі

На світлині: Дизайн їдальні з підсвіченими шафами

Іноді виникає необхідність в акцентуванні в інтер'єрі будь-якої деталі або декоративного рішення. І в цьому випадку на допомогу приходять підсвічування. Ви можете додатково підсвітити картину, колаж з цікавих малюнків, скульптуру або ж, як на представленій вище фотографії, буфетні полиці з посудом.

Декоративні рішення красивих квартир

Не можна сказати, що інтер'єри красивих квартир сьогодні формуються за допомогою будь-якого хитромудрого і екзотичного декору. Наше пересичені свідомість вже складно чимось здивувати, а тому сподіватися сформувати естетично привабливе простір за допомогою однієї лише вази, купленої під час подорожі на Балі, марно. Декор - це всього лише акценти, невеликі штрихи, за допомогою яких підкреслюється стиль, а інтер'єрна композиція набуває завершеність. Судячи з реальним фото інтер'єрів квартир, в 2018 році декоративні рішення вирішують, перш за все, практичну задачу. Отже, сучасні ідеї зараз пропонують використовувати такі елементи декору:

22. Цегляна кладка в обробці кухонного фартуха

Цегляна кладка в обробці кухонного фартуха

На фото: Сучасні ідеї в дизайні білої кухні

Цегляна кладка далеко не завжди сигналізує про лофт. Вона може бути доречна навіть в класиці. Ефект цегляної кладки в обробці кухонного фартуха - це, в деякому роді, новаторський прийом, який привносить в інтер'єр сучасні мотиви.

23. Шторка замість дверей

Шторка замість дверей

На фото: Шторка відокремлює гардеробну від дитячої кімнати

Вхід до гардеробну замість стандартних дверей можна захистити шторкою. Таке рішення при всій своїй простоті виглядає досить ефектно. Переваги шторки перед стандартною дверима полягає ще і в тому, що вона зовсім не займає простір.

24. Дзеркало над узголів'ям ліжка

Дзеркало над узголів'ям ліжка

На фото: Дизайн спальні з дзеркалом в прикроватной зоні

Красивим інтер'єр квартири роблять нетипові рішення, що сприяють створенню несподіваних оптичних ілюзій. Як, наприклад, в дизайні синьою спальні для дівчини, розробленому Студією Ольги Кондратова. Тут над узголів'ям ліжка дизайнери вирішили розмістити велику дзеркальну поверхню, декоровану темними синіми шторками. Завдяки цьому прийому, кімната візуально витягнулася в довжину.

25. Вітражі в дизайні квартири

Вітражі в дизайні квартири

На фото: Вітраж в дизайні вітальні з камінним порталом

Вітражні вставки, судячи з реальним фотографій інтер'єрів, найчастіше прикрашають собою стелі. Малюнок вітражів, як правило, містить рослинні та квіткові візерунки. Для посилення ж ефекту дизайнери додатково використовують підсвічування.

26. Ковані грати і фацетовані дзеркало в камінній зоні вітальні

Ковані грати і фацетовані дзеркало в камінній зоні вітальні

На фото: Оздоблення камінної зони в кухні-вітальні

Практично кожне фото інтер'єру красивою квартири за 2018 рік містить каміни . Тому дизайнерам завжди доводиться вирішувати питання з декором камінної зони. Сучасні ідеї дизайну вітальні пропонують використовувати над каміном фацетовані дзеркало. Роль екрану ж може виконати ковані грати.

27. Люстра з численними плафончіков

Люстра з численними плафончіков

На фото: Люстра в дизайні квартири

В інтер'єрах квартир, що демонструються реальними фото, часто зустрічаються люстри з численними плафончіков. Такі моделі стельових світильників, як правило, додатково декоровані переливаються підвісками або різьбленими елементами. Подібні люстри особливо виграшно виглядають в класичних інтер'єрах.

28. Ковані ніжки меблів в передпокої

Ковані ніжки меблів в передпокої

На фото: Консоль з кованими ніжками в дизайні квартири

На представленому вище фото інтер'єру під дзеркалом можна побачити консоль з масивними кованими ніжками. Елементи ковки в 2018 році досить популярні в неокласичних інтер'єрах. Вони сприяють формуванню атмосфери старовинних замків.

29. Вази з квітами

Вази з квітами

На фото: У декорі спальні важливу роль відіграє пишний букет квітів

Букет квітів - це, мабуть, найпростіше і доступний засіб для прикраси інтер'єру квартири. Живі троянди, хризантеми, лілії завжди привносять із собою весняний настрій. Однак, купуючи букет для прикраси квартири з дизайнерським ремонтом, будьте уважні з вибором. Важливо підібрати таку квіткову композицію, яка б по колористиці і розмірами гармонійно вписувалася в простір, наповнюючи його новими смислами і не викликаючи, при цьому, дисонансу.

30. Шторка під раковиною у ванній кімнаті

На фото: Дизайн ванної кімнати зі шторкою під раковиною На фото: Дизайн ванної кімнати зі шторкою під раковиною

Ще один цікавий декоративний прийом, вірішальній певні завдання. Шторка під раковиною у ванній допомагає заховати труби і ящики (або полки) з предметами побутової хімії.

31. Столик під раковину у ванній

Столик під раковину у ванній

На світліні: Дизайн санвузла з білим столиком під раковину

Ванна, що має вигляд затишній житлової кімнати, - один з найпопулярніших зараз трендів в світі інтер'єрного дизайну. Санвузлу вигляд обжитого простору надається за допомогою текстилю, дзеркал і елементів меблювання. Іноді ж під раковину досить встановити витончену тумбу, що нагадує за своєю конфігурацією туалетний столик у французькому будуарі.

32. Перегородки з діагональною розкладкою

Перегородки з діагональною розкладкою

На фото: Перегородки в дизайні вітальні

Зрозуміло, що для того, щоб створити відчуття єдності двох приміщень, необхідно позбутися від суцільних дверей, замінивши їх розсувний прозорою перегородкою. Однак, в деяких випадках можна обійтися і вузькими перегородками. Як, наприклад, в представленому на фото вище інтер'єрі. Подібні перегородки з розкладкою ромбами виконують, в деякому роді, роль рамки, крізь яку відкривається панорама суміжного приміщення.

Актуальні оздоблювальні матеріали

Часи стель і фігурних перегородок з гіпсокартону вже давно пройшли. У 2018 році багато дизайнерів відмовляються і від ідеї щодо суміщення двох типів підлогових покриттів в одному приміщенні. Винятком, хіба що, служить невелика доріжка з плитки уздовж кухонного гарнітура в дизайні вітальні, суміщеної з кухнею. Уподобання зараз віддаються досить простим і традиційним, але, при цьому, якісними матеріалами. В ідеалі в обробці повинне бути присутнім натуральне дерево.

В інтер'єрах красивих квартир, які фігурують на фото 2018 року, найчастіше можна зустріти наступні види оздоблювальних матеріалів:

33. Плитка ромбами

Плитка ромбами

На фото: Дизайн санвузла з білою ромбічної плиткою

Ромбическая плитка створює в дизайні ванної кімнати ефект декорування із застосуванням «каретний» стяжки. Таке декоративне рішення допомагає внести трохи різноманітності в приміщення зі стандартною типовою обробкою.

34. Лепной стельовий карниз

Лепной стельовий карниз

На фото: Шпалери і карниз в дизайні квартири

Дизайнери радять використовувати широкі карнизи для стель. Заходячи за стелю, такий плінтус допомагає візуально трохи збільшити висоту приміщення.

35. Молдинги

Молдинги

На фото: Приклад інтер'єру спальні з обробкою молдінгами

Молдинги часто зустрічаються в обробці неокласичних інтер'єрів. Вони сприяють більш чіткої організації простору. З їх допомогою можна створити рамки і обрамлення для картин або елементів фактурної обробки.

36. Ліпна розетка під люстру

Ліпна розетка під люстру

На фото: Дизайн їдальні з розеткою під люстру

Красиві квартири на фото інтер'єрів 2018 року майже завжди забезпечуються ліпними розетками під люстри. Цей архітектурний елемент, звичайно ж, більш доречний в неокласика, ніж в сучасному стилі. Якщо проектом передбачається створення об'єднаної кухні-їдальні і вітальні, то в такому інтер'єрі, швидше за все, доведеться створювати розетки під люстри над кожною з функціональних зон.

37. Лепной багет в обробці стіни

Лепной багет в обробці стіни

На фото: Оздоблення кімнати

Незвичайне рішення дизайнери Студії Ольги Кондратова знайшли для представленого на фото вище інтер'єру квартири. Стіну, де, згідно з дизайн-проекту , Планується розмістити узголів'я ліжка, декорували ліпним карнизом практично по всьому периметру (за винятком стику з підлогою). В результаті вийшло щось на зразок великого декоративного багета, «окреслює» прикроватную зону.

38. Пілястри

Пілястри

На фото: Фрагмент пілястри в дизайні квартири

Встановити класичні колони сьогодні може дозволити собі далеко не кожен замовник інтер'єру хоча б тому, що для обладнання таких конструкцій необхідні високі стелі і великі площі. А ось пілястри цілком підходять для обробки не тільки великих будинків, але і цілком скромних квартир.

Хочете освіжити квартиру?
Хочете домогтися від білого максимального ефекту?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей