* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн спальні 15 кв. м в сучасному стилі. фото

 1. Планування і зонування спальні площею 15 кв. м
 2. 1. Дзеркальна колона
 3. 2. Туалетний столик
 4. 3. Приміщення з еркером
 5. 4. Зона для відпочинку
 6. 5. Напівпрозорі перегородки
 7. 6. М'яка лава замість підвіконня
 8. 7. Невисока перегородка-підставка
 9. 8. Шведська стінка, або спортивний куточок
 10. Інтер'єри спальних кімнат 15 кв. м з балконом в сучасному стилі
 11. 9. Кабінет і зона для відпочинку на балконі
 12. 10. Зона відпочинку
 13. 11. Підвіконний блок в якості перегородки
 14. Варіанти оформлення спальні на мансарді
 15. 12. Сучасна монохромна спальня
 16. 13. Спальня в будинку з бруса
 17. 14. Сині акценти
 18. 15. Світлі тони
 19. Ідеї ​​дизайну спальні 15 кв. м з диваном
 20. 16. Перегородка і диван
 21. 17. Диван замість підвіконня
 22. 18. Диван-ліжко для підлітка
 23. Колористичні рішення і декор дизайну спальні площею 15 кв. м
 24. 19. Постер в монохромному інтер'єрі
 25. 20. Дизайнерське крісло
 26. 21. Цегляна кладка
 27. 22. Бетон в оздобленні стін
 28. 23. Ліхтарі на ланцюгах в прикроватной зоні
 29. 24. Дерев'яні панелі в обробці ліжка
 30. 25. Панно з дзеркальними ромбами
 31. 26. Бірюзові акценти на світлому фоні
 32. 27. Фотошпалери
 33. 28. Монохром

На фото: Дизайн і планування спальні 15 кв. м в сучасному стилі з еркером

Згідно зі спостереженнями, для дизайну спальні площею 15 кв. м сучасний стиль вибирається частіше, ніж арт-деко, неокласика чи модерн. І пояснень у такій тенденції кілька. По-перше, сучасний стиль оптимальний для приміщень невеликої площі: він передбачає використання мінімуму декору і вельми простий обробки. По-друге, це стильовий напрям більш бюджетно, ніж та ж класика. І, нарешті, тут ви сміливо можете випробувати всі найсміливіші дизайнерські новинки: крісла-баули, постери з дуже абстрактними сюжетами, скульптури, які ще недавно були частиною гучної експозиції в одному з відомих музеїв сучасного мистецтва.

У нашому новому огляді ми зібрали для вас фото кращих інтер'єрів спалень площею 15 кв. м з портфоліо ГК «Фундамент», дизайн яких відображає останні тенденції в сфері оформлення квартир і будинків.

Планування і зонування спальні площею 15 кв. м

Планування спальні 15 кв. м задає функціональні характеристики приміщення. Коли метраж простору обмежений, на комфорт може вплинути буквально все: навіть місце розташування крихітної тумби має значення. Дизайнери інтер'єрів в останні роки прагнуть надати спальнях такий же високий функціонал, який був характерний для них в позаминулі століття. Зараз кімнати для сну - це майже завжди ще й міні-будуари, і домашні кабінети. Планування спальні площею 15 кв. м може мати на увазі використання таких коштів зонування, як перегородка, колони або ж фіранки. Але найчастіше розділити простір на функціональні області допомагають елементи меблювання.

1. Дзеркальна колона

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн білої спальні із дзеркальною колоною

Дзеркальна колона в дизайні білої спальні на фото кардинальним чином змінює наші уявлення про геометрії простору. Такий елемент зонування формує незвичайні оптичні ілюзії: незвичного до обстановки людині буде важко розібратися, де по відношенню один до одного розташовуються предмети. При цьому, за рахунок дзеркальної фактури, колона виглядає практично прозорою, а тому вона не захаращує простору.

2. Туалетний столик

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн і планування спальні 15 кв. м з туалетним столиком

Конструктивні особливості приміщення дизайнери інтер'єрів завжди повинні перетворювати в гідності. У представленому прикладі вузька стіна багатокутної спальні стала областю для створення будуарній зони, яка також може замінити домашній кабінет. Підкреслити межі цієї зони допомагають пара витончених сріблястих бра.

3. Приміщення з еркером

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн і планування спальні з еркером

При плануванні спальні 15 кв. м на фото еркерниє область була перетворена в міні-кабінет. Тут також знайшлося місце для диванчика. Овальна темно-синя вставка з підсвічуваннями в обробці стелі підкреслює нестандартну конфігурацію приміщення, гармонізуючи її. Під ліжко була обладнана ніша, яка дозволила суттєво заощадити корисний метраж простору.

4. Зона для відпочинку

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні з кріслом і торшером

Як показує досвід роботи ГК «Фундамент» , 15-ти квадратних метрів цілком вистачає не тільки для ліжка, а й для облаштування зони для відпочинку. В області для релаксу можна встановити як невеликий диванчик, так і крісло, яке займає мінімум місця. Тільки не забувайте забезпечити область для відпочинку торшером. Так тут вам буде набагато зручніше читати вечорами книги або переглядати важливі документи.

5. Напівпрозорі перегородки

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Напівпрозорі перегородки в спальні

Напівпрозорі перегородки, що відокремлюють ванну кімнату від спальні, - набагато більш вигідне засіб зонування в порівнянні з глухими стінами. Такі «слюдяні» панелі виглядають легко, вони пропускають денне світло, м'яко його розсіюючи. А це означає, що навіть якщо в санвузлі немає вікна, то він при цьому буде непогано висвітлюватися за рахунок житлового простору.

6. М'яка лава замість підвіконня

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні з диваном замість підвіконня

А при створенні дизайну цієї спальні площею 15 кв. м в якості засобу зонування було вирішено використовувати звичайні кімнатні фіранки. М'яка лава замість підвіконня, завдяки шторам, стала цілком самостійною зоною для читання і відпочинку. Яскравий бірюзовий текстиль в представленому прикладі виконує роль колористичного акценту.

7. Невисока перегородка-підставка

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Невисока перегородка як засіб зонування

Невисока перегородка, схожа на звичайну тумбу, виконує в інтер'єрі спальні відразу дві корисні функції. Вона одночасно служить і засобом зонування, і підставкою. У нашому прикладі дизайнери використовують перегородку для того, щоб відокремити область для сну від зони для відпочинку з блакитним кріслом і пуфом. Такий спосіб також вельми популярний в дизайні спалень з ліжечками для новонароджених.

8. Шведська стінка, або спортивний куточок

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні 15 кв. м зі шведською стінкою

Ідея обладнати в спальні спортивний куточок зі шведською стінкою і турніками знаходить широку підтримку у всіх прихильників здорового способу життя. Зазвичай для такої гімнастичної зони потрібно зовсім небагато місця, а тому її можна легко розмістити і в обмеженому по метражу просторі. У представленому на фото прикладі інтер'єру спальні площею 15 кв. м, крім області для сну і спортивного куточка, обладнаний також робочий стіл, завдяки якому кімната може використовуватися в якості робочого кабінету .

Інтер'єри спальних кімнат 15 кв. м з балконом в сучасному стилі

Для спальні площею 15 кв. м балкон - це відмінний спосіб збільшити корисний метраж. Якщо технічні характеристики дозволяють приєднати лоджію, то вам дуже пощастило. Адже це означає, що у вас є додатковий метраж, який можна використовувати для облаштування домашнього кабінету, створення зони для відпочинку, бібліотеки або вбиральні.

9. Кабінет і зона для відпочинку на балконі

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні з кабінетної зоною на приєднаної лоджії

Спальня площею 15 кв. м на фото вище, завдяки балкону, перетворилася в багатофункціональне приміщення з декількома зонами. На приєднаної лоджії дизайнери ГК «Фундамент» змогли розмістити не тільки компактний письмовий стіл, але і м'яку кушетку, ідея дизайну якої була натхненна класичними французькими кріслами на кшталт знаменитої моделі дюшесс. Торшер забезпечує зону для відпочинку ідеальним освітленням для читання в темний час доби.

10. Зона відпочинку

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Спальня в сучасному стилі з балконом

Планування і дизайн зони відпочинку на балконі багато в чому визначаються її метражем. В інтер'єрі цієї світлої спальні в сучасному стилі пара плетених крісел, форма яких підглянена у легендарної моделі бержер-монгольф'єр, грають ключову роль. Завдяки їм, а також наявності великої кількості зелені, приєднана лоджія перетворилася в справжній зимовий сад.

11. Підвіконний блок в якості перегородки

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні в сучасному стилі з балконом

Приєднання лоджії або балкона до житлового простору завжди вимагає узгодження в певних інстанціях. Часто власники квартир, щоб не порушувати законодавства, змушені при проведенні перепланування зберігати цокольний блок. Дизайнери ж зараз знають кілька способів перетворити цю конструкцію в важливий функціональний елемент. Так, цокольний блок часто використовується як засіб зонування, робочого столу і консолі для елементів декору.

Варіанти оформлення спальні на мансарді

Мансарда ідеально підходить для облаштування невеликої спальні. Мансардні приміщення віддалені від загальних зон, а тому тут вам гарантований повноцінний відпочинок. Часто в мансардах облаштовуються гостьові. Приміщення під дахом також нерідко вибирають підлітки. Дизайн спальні 15 кв. м в сучасному стилі на мансарді, як правило, вирішується в монохромного гамі з використанням одного-двох яскравих акцентів. Уподобання в даному випадку віддаються простим моделям ліжок з лаконічними низькими спинками без декору. Фіранки на вікнах можуть зовсім бути відсутнім, що забезпечує приміщення хорошою інсоляцією.

12. Сучасна монохромна спальня

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні в сучасному стилі на мансарді

Сучасна спальня площею 12 кв. м вирішена в чорному монохроме, розбавленому рідкісними вкрапленнями білого кольору. Раціонального використання простору в представленому прикладі сприяє правильно обрана меблі. Дизайн чорної ліжка вкрай мінімалістичний. Її окрасою є вбудовані ніші з підсвічуванням, обладнані в прикроватной зоні. Друга функціональна область мансардного спальні обладнана під міні-кабінет з лаконічним чорним столом.

13. Спальня в будинку з бруса

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні 15 кв. м на мансарді будинку з бруса

Спальня на мансарді дерев'яного будинки вимагає мінімуму вкладень в обробку. Єдине, на що в даному випадку вам доведеться витратитися, - це меблі і декор. Дизайн спальні 15 кв. м в будинку з бруса на фото вийшов особливо затишним за рахунок текстилю і світильників в бежевих абажурах. Колірна гамма інтер'єру будується на основі теплих відтінків бежевого, який додає простору додатковий затишок.

14. Сині акценти

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні на мансарді

Поєднання синього і білого вельми поширене в дизайні спалень. Така колірна гамма освіжає приміщення, привносячи з собою легку ностальгію по відпочинку на тихому узбережжі. В інтер'єрі сучасної спальні на мансарді в якості фонової палітри був обраний білий колір. М'яка градація від світлого до блакитного, а потім до темно-синього, використана в обробці стіни біля ліжка, створює цікавий ефект. Такий прийом немов би занурює на морське дно. Складна геометрія килима, в якому чергуються трикутники різних кольорів, неминуче привертає до себе увагу, стаючи центром всієї інтер'єрної композиції.

15. Світлі тони

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні на мансарді

Дизайн спальні 15 кв. м на фото вище служить відмінним прикладом того, як за допомогою вельми простих засобів можна сформувати ідеальне простір. Світлий монохром, натуральне дерево в обробці, велике ліжко з затишним вовняним пледом і пара дизайнерських крісел - ось і все, що було потрібно для облаштування затишної кімнати на мансарді.

Ідеї ​​дизайну спальні 15 кв. м з диваном

У дизайні спальні 15 кв. м диван може як замінювати ліжко, так і просто формувати окрему зону для відпочинку. В останні роки дизайнери активно демонтують підвіконня, замінюючи їх на м'які лави або зручні диванчики. Такий прийом відмінно економить метраж, дозволяючи навіть в обмеженому просторі облаштувати відразу кілька функціональних зон.

16. Перегородка і диван

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні з диваном і перегородкою

Спальня з перегородкою, як на фото, може використовуватися і в якості вітальні . Матова розсувні конструкція при необхідності допоможе майже повністю захистити зону для сну від міні-вітальні. При цьому, така перегородка пропускає лише частина денного світла, тому її можна використовувати навіть в приміщенні з одним вікном.

17. Диван замість підвіконня

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні диваном замість підвіконня

А в інтер'єрі цієї спальні область еркерного вікна була перетворена в зону для відпочинку з вузьким диваном і торшером. Портьєри шоколадного відтінку і безліч диванних подушок додають цій функціональної області додатковий затишок.

18. Диван-ліжко для підлітка

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Диван-ліжко для підлітка

Диван-ліжко часто використовують для меблювання спальні для підлітка. У випадку з невеликим простором це більш практичний варіант у порівнянні зі звичайною ліжком. Диван в зібраному стані перетворює спальню в вітальню.

Колористичні рішення і декор дизайну спальні площею 15 кв. м

Сучасний стиль в дизайні спальні в порівнянні з класикою або арт-деко володіє не настільки багатий арсенал декоративних рішень. будучи мінімалістичним , Це стильовий напрям апелює до гри фактур і відтінків. В сучасних спальнях ми, як правило, можемо зустріти один-два яскравих декоративних елемента. Окрасою тут нерідко служить яке-небудь дизайнерське крісло незвичайної форми.

19. Постер в монохромному інтер'єрі

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн світлої спальні з постером

Практично монохромний постер з особою, взятою крупним планом, поряд з бірюзовими тумбами в формі пісочного годинника, служать майже єдиними прикрасами інтер'єру спальні в білих тонах. У сучасних інтер'єрах картини нерідко виконують роль і головних колористичних акцентів.

20. Дизайнерське крісло

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Інтер'єр спальні 15 кв. м в сучасному стилі з дизайнерським кріслом

А в дизайні цієї спальні площею 15 кв. м головний декоративний ефект будується на грі матових і глянсових фактур. Урізноманітнити простір допомагає і біла оббивка ліжка. Сучасне дизайнерське крісло обтічної форми надає інтер'єрної композиції завершеність, роблячи її більш концептуальної.

21. Цегляна кладка

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Цегляна кладка в дизайні спальні в стилі лофт

Мода на лофтового елементи в Росії за останні роки досягла свого апогею. Цегляну кладку дизайнери інтер'єрів використовують в оздобленні різних приміщень. Спальні сьогодні нерідко представляють собою суміш з елементів сучасного стилю і лофт . Не став винятком і цей інтер'єр з глянцевим чорним шафою. Цегляна кладка тут виконує роль декору і додають простору трохи брутальності.

22. Бетон в оздобленні стін

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн спальні з бетонною обробкою

Бетон в обробці стін - ще один популярний спосіб привнести в інтер'єр спальні трохи лофтового мотивів. У дизайні спальні на фото бетонні фактури поєднуються з натуральним деревом. Елементами оформлення служать постери з написами на англійською , Декоративна композиція на тумбочці біля тумбі і саме яскраве постільна білизна, яке допомагає урізноманітнити сіро-коричневій гаммі.

23. Ліхтарі на ланцюгах в прикроватной зоні

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Дизайн світлої спальні в сучасному стилі

Світильники у вигляді металевих ліхтарів на довгих ланцюгах привносять в простір трохи романтики. Їх часто використовують для прикраси кімнат в заміських будинках і на дачах. У представленому прикладі інтер'єру спальні площею 15 кв. м панує атмосфера тихого затишного саду біля будинку. Такого ефекту вдається досягти за рахунок використання дерева в обробці, а також великої кількості квітів і рослин в декорі. Свою лепту у формування романтичної атмосфери вносять і вуличні ліхтарики.

24. Дерев'яні панелі в обробці ліжка

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Спальня 15 кв. м з дерев'яними панелями в обробці області ліжка

Дерев'яні панелі в обробці області для сну часто використовуються в дизайні спалень в сучасному стилі. Для створення додаткового декоративного ефекту такий каркас можна забезпечити кольоровими підсвічуваннями, які наповнять простір новими фарбами і трохи змінять його контрастність.

25. Панно з дзеркальними ромбами

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Інтер'єр монохромного чорної спальні з дзеркальним панно

Декоративне панно з дзеркальними і матовими ромбами в дизайні маленької чорної спальні на фото сприяє візуальному збільшенню простору. Повторюючи такий прийом в обробці стелі і другий стіни, дизайнери ГК «Фундамент» формують єдність простору.

26. Бірюзові акценти на світлому фоні

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Інтер'єр бежевій спальні з бірюзовими акцентами

Щоб бежевий монохром в дизайні спальні площею 15 кв. м виглядав ефектніше, дизайнери зазвичай комбінують декілька світлих відтінків. Благо, що беж демонструє багатий вибір тонів. Кремовий, молочний, вершковий, капучино - всі ці відтінки відмінно комбінуються між собою в дизайні маленької спальні.

27. Фотошпалери

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Спальня 15 кв. м фотошпалерами

Фотошпалери - одне з найпростіших і доступних засобів прикраси сучасної спальні. Тематика малюнка залежить від того, який настрій ви хочете створити в приміщенні. У сучасних інтер'єрах відмінно виглядають фотошпалери з урбаністичними пейзажами. А створити розслаблюючу і заспокійливу атмосферу допомагають фотореалістичні панорами світанків і заходів на березі моря.

28. Монохром

відкрити в новому вікні відкрити в новому вікні

На фото: Проект монохромного бежевій спальні

Для дизайну спальні площею 15 кв. м світлий бежевий монохром часто вибирається з ряду об'єктивних причин. По-перше, така гамма змушує приміщення візуально здаватися більш просторим. По-друге, бежева палітра, завдяки своїй нейтральності, добре сприймається усіма замовниками. Вона легко поєднується з іншими кольорами, а тому при бажанні ви завжди можете купити якісь яскраві аксесуари для своєї світлої спальні.

ГК «Фундамент» має багатий досвід роботи над дизайном спальні, про що свідчать наведені в цій публікації приклади з нашого портфоліо . Всі наші дизайн-проекти інтер'єрів кімнат для сну і відпочинку відрізняються оригінальним підходом, увагою до деталей і ретельним опрацюванням конструктивних рішень.

Текст: Наталія Нікіфорова

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей