* Политика новости » Банки »

* *

Розведення індиків як бізнес

 1. З чого почати розведення індиків як бізнес?
 2. Де купувати птахів?
 3. Розведення індиків в домашніх умовах: природним способом або бройлери
 4. Умови утримання
 5. харчування індиків
 6. Чим годувати молодих індичат?
 7. Прибуток від бізнесу на розведенні і вирощуванні індиків
 8. Канал збуту

Почати свій бізнес в сільському господарстві здатний не кожен чоловік

Почати свій бізнес в сільському господарстві здатний не кожен чоловік. Потрібні знання і навички в сфері розведення та вирощування тварин та догляду за ними. Але якщо сільське господарство близько вам по духу і ви хотіли б побудувати бізнес в даній сфері діяльності, тоді вперед вибирати підходящу ідею. У попередній публікації ми докладно обговорювали тему розведення голубів як бізнес , Сьогодні, поговоримо саме про те з чого почати розведення індиків як бізнес. Визначимо рентабельність даного заняття, а також розглянемо всі плюси і мінуси вирощування індиків в домашніх умовах.
Розведення індички як бізнес стало популярним заняттям вже давно. М'ясо цієї птиці цінується в країнах Америки і Європи. І не дарма, адже воно вважається дієтичним, має високі смакові якості і корисні властивості. Індики швидко набираю вагу, вони відносяться до ряду великих птахів, їх маса може досягати 30 кг. Крім м'яса корисними властивостями володіють також яйця цього птаха.

Індичатина користується великим попитом у населення, тому проблем з реалізацією готової продукції у вас не виникне. За вигідною ціною м'ясо можна реалізувати, уклавши договори на поставку з ресторанами і санаторіями, тим самим забезпечивши собі стабільний і високий дохід.

Вирощувати птахів можна в домашніх умовах в сільській місцевості або в приватному секторі. Особливих проблем з розведенням та утриманням індиків у вас не виникне. Дані птиці невибагливі в їжі і умови утримання.

Таким чином, можна зробити висновок про те, що вирощування індиків в домашніх умовах як бізнес - це досить-таки перспективне заняття.

З чого почати розведення індиків як бізнес?

Почати розведення індиків, природно, необхідно з покупки молодих особин. Враховуйте, що на п'ять самок потрібен один самець. Для початку цього буде цілком достатньо. Найкраще купувати молодняк у лютому, щоб на початку весни самки вже почали відкладати яйця.

Середня вартість однієї дорослої птиці близько 2000 рублів. Таким чином, сімейство їх п'яти пернатих обійдеться вам в 10000 рублів.

Де купувати птахів?

Придбати індиків можна на птахофермі. Вибирайте особин з різних сімей, між птахами не повинно бути родинних зв'язків, інакше це призведе до народження слабкого потомства.

Перш ніж придбати птахів, докладно вивчіть інформацію про те, як правильно вибирати молодих індиків для розведення.

Розведення індиків в домашніх умовах: природним способом або бройлери

Є два варіанти розведення індиків в домашніх умовах: природним способом, шляхом відкладання самкою яєць і їх висиджуванні або ж бройлерні розведення, коли яйця поміщаються в інкубатор на певний термін, дотримуючись температурні режими. Якщо специфіка вашого бізнесу - це розведення індиків на м'ясо, тоді більш вигідний другий варіант. Бройлери швидше набирають потрібну вагу і вже через короткий час, будуть готові до продажу. Але варто зазначити, що пташенята, виведені штучним способом (інкубаторци) більш схильні до захворювань, тому догляд за ними повинен бути дуже ретельним. Загалом, як то кажуть, скрізь є свої плюси і мінуси, вибирати вам.

Умови утримання

Існує два формати вирощування індиків в домашніх умовах:

 • Вирощування птахів в спеціально обладнаному приміщенні. Якщо ви вирішили утримувати індиків в приміщенні, його необхідно правильно обладнати. Обов'язково враховуйте температурні режими, температура повітря в приміщенні не повинна бути вище +20 градусів. Крім цього, необхідно дотримуватися розміщення кількості птахів в одній клітці. Наприклад, індиків можна розділити за віком, від цього безпосередньо залежатиме їх поголів'я.
 • Вирощування індиків на відкритому повітрі на огородженій території. Даний варіант придатний, тільки якщо ви проживаєте в теплому регіоні країни. Варто відзначити, що індики - досить холодостійкі птиці, але занадто суворі температури повітря все ж не для них. Якщо ви вирішили вирощувати індиків на відкритому повітрі, необхідно обладнати територію для утримання. Обгородіть відповідну площу сіткою, розмістіть на території поїлки і годівниці для птахів. Молодих індичат спочатку, потрібно утримувати в клітках, тому доведеться обладнати їх усім необхідним.

харчування індиків

Особливу увагу потрібно приділити харчуванню індиків, від цього залежить, наскільки швидко вони наберуть вагу і будуть готові до забою на м'ясо.

Особливу увагу потрібно приділити харчуванню індиків, від цього залежить, наскільки швидко вони наберуть вагу і будуть готові до забою на м'ясо

породи індиків

Чим годувати молодих індичат?

У раціоні пташенят в перші дні життя, повинні бути присутніми вітамінні продукти: сир, варені яйця, комбікорм, зелень (листя кульбаби, зелена цибуля, кропива). Основним кормів в період усього зростання птахів є комбікорм.

У корм також, слід додавати вітаміни для зміцнення здоров'я. А також проводити профілактику захворювань, застосовуючи спеціальні лікарські препарати для птахів.

Розведення індиків як бізнес: вигідно чи ні?

Варто відзначити, що вирощування індиків в домашніх умовах - це прибуткове заняття, яке вже в перший рік здатне принести хороший дохід, і в подальшому стати вигідним сімейною справою.

Прибуток від бізнесу на розведенні і вирощуванні індиків

Розведення індиків на м'ясо. Про неймовірну користь індичого м'яса напевно знає кожен, воно засвоюється людським організмом на 95%, має високі смакові якості і поживними властивостями. М'ясо індички корисно вживати дітям і людям, які мають проблеми з травленням, адже цей продукт вважається дієтичним. Великим попитом індичі тушки користуються в період новорічних свят, в деяких країнах це основне блюдо.

 1. Індики - це птахи, які швидко набирають вагу. Уже з 6-місячного віку готові до забою на м'ясо, маса пернатих досягає близько 15 кг. Але при такому швидкому способі відгодовування в м'ясі міститься набагато більше шкідливих домішок, хоч на смак воно краще і ніжніше. Якщо ви віддаєте перевагу екологічно чисту продукцію, тоді відгодовування птахів займе трохи більше часу, як правило, індиків вирощують з березня по листопад. Середня вартість за кілограм м'яса індика від 150- 350 рублів.
 2. Продаж яєць. Одна індичка за сезон здатна знести від 80-100 яєць. Реалізувати яйця можна підприємцям, які займаються вирощуванням індиків в інкубаторі. Орієнтовна вартість одного яйця 35 рублів.
 3. Продаж маленьких індичат. Доросла самка індика в сезон може відкладати яйця два рази. Як правило, перше потомство і реалізується. З тритижневого віку пташенят можна продавати. Приблизна вартість від 250-500 рублів за штуку, все залежить від породи. Другий виводок, фермери залишають для розведення і вже у вересні - листопаді дорослі птахи будуть готові до забою на м'ясо.

Канал збуту

Реалізувати м'ясо індички можна в ресторани і санаторії, попередньо уклавши з ними договору. Для цього вам необхідно офіційно зареєструвати свій вид діяльності в якості індивідуального підприємця і вибрати систему оподаткування. Крім цього, потрібно мати сертифікати якості продукції, тільки тоді її можна буде реалізувати за вигідною ціною.

Бажаю вам успіху.

З чого почати розведення індиків як бізнес?
Де купувати птахів?
З чого почати розведення індиків як бізнес?
Де купувати птахів?
Розведення індиків як бізнес: вигідно чи ні?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей