* Политика новости » Банки »

* *

Бізнес план по розведенню і вирощуванню перепелів

  1. Необхідність і корисність продукції перепелиних ферм
  2. Де брати пташенят?
  3. Основні моменти побудови технології утримання перепелів:
  4. Склад обладнання і раціон годування перепелів
  5. породи перепелів
  6. Основні витрати при організації ферми
  7. розрахунок витрат
  8. Розрахунок окупності проекту
  9. Канали збуту продукції
  10. Корисні поради початківцям фермерам

Ми пропонуємо вашій увазі чергову статтю, яка допоможе організувати бізнес в домашніх умовах і при мінімальному бюджеті. Ми надамо готовий бізнес план ферми з вирощування перепелів з подальшою роздрібним і оптовим продажем продуктів. Ми обговоримо перспективи розвитку даного напрямку діяльності і розглянемо наскільки це вигідно.

Необхідність і корисність продукції перепелиних ферм

Зміст статті

Перепілка - птах цікава і вигідна. Про це люди знають з глибоких часів. Перепели дають людині яйця, що відрізняються високою цінністю і корисністю.

Перепели дають людині яйця, що відрізняються високою цінністю і корисністю

М'ясо та яйця цього птаха, лікувально - дієтичні. М'ясо малокалорійне, містить великий обсяг легко засвоюваних білків, відрізняється збалансованим вмістом, мінеральних речовин, амінокислот і вітамінів. Продукт необхідний при лікуванні шлунка і кишечника, при хворобах серця, судин, печінки, нирок. Дієтологи рекомендують таку їжу через відмінний змісту амінокислот, прекрасного вітамінного, і мінерального балансу.

За відмінний смак, соковитість, ароматність і ніжність, їжу, приготовану з перепелиного м'яса, називають «царської». Цілющість яєць перепела полягає в їх лікувальному властивості - антибактеріальній, протипухлинному і иммуномодулирующем.

Цікавий факт, що в 1 грамі перепелиного яйця міститься в 2.5 рази більше вітаміну B1 і B2.

Перепелине яйце екологічно чисте і його вживання не дає алергічних реакцій, в ньому неможливо присутність сальмонели, так як птах стійка до інфекцій.

Дана птах абсолютно нейтральна до пташиного грипу і прекрасно себе почуває навіть в тісних клітках. Тому, дотримуючись певну технологію розведення перепелів і постійно отримуючи перепелині яйця, людина може забезпечити себе дуже вигідним високо рентабельним бізнесом. Бізнес на розведенні перепелів - це вигідно і надійно.

Хочете зайнятися птахівництвом Хочете зайнятися птахівництвом? Перевіреним рішенням буде відкриття ферми з вирощування курей . Детальний огляд даннойбізнес ідеї можете почитати в нашій статті за посиланням вище. Попит на куряче м'ясо і яйця буде завжди.

Де брати пташенят?

У вас є два шляхи, з яких ви можете почати бізнес на вирощуванні перепелів.

1. Купівля перепелів несучок. Це дорослі особини, які відразу здатні давати яйця, а таким чином ви зможете поступово, починаючи з перших днів роботи ферми, збільшувати поголів'я птиці, використовуючи інкубатори. Вартість дорослої особини несучки - $ 1.3 - $ 1.5.

2. Купівля яєць і інкубаторів. Це бюджетний формат для старту бізнесу, вартість одного яйця становить в середньому - $ 0.1 - $ 0.15 за штуку. Інкубатор для перепелиних яєць обійдеться в $ 50 - $ 70. Тривалість інкубаційного періоду в середньому 16 - 17 днів. Показник виводимості 75%. З 100 штук 75 яєць. З них виживе близько 60 шт. Репродуктивного періоду молоді перепела, досягнутий протягом 2-х місяців. Після чого вони почнуть активно нестися.

Основні моменти побудови технології утримання перепелів:

- Позитивним аспектом цього бізнесу є високий показник оборотності коштів, тобто вкладених в організацію виробництва грошей, що досягається високою продуктивністю вирощування цієї птиці. Буквально протягом місяця або півтора місяців, перепел, досягає продуктивного віку, а показник несучості становить понад 280 яєць на рік.

- Через місяць після відкриття, ферма по утриманню перепелів починає давати прибуток.

- Висока компактність даного виробництва дозволяє організувати ферму на невеликій площі. Птах міститься в металевих сітчастих клітках, об'єднаних в «батареї» по кілька штук. Так, на 100 голів птахів необхідно всього лише 0, 5 кв. м. площі. Тисяча голів птиці може зайняти тільки 5 кв. м. і міститися в 4-х батареях. В одній спеціальній батареї зазвичай знаходиться від 250 до 300 голів птиці.

Ще однією птицею, яку можна розводити в домашніх умовах є гуси Ще однією птицею, яку можна розводити в домашніх умовах є гуси. Як вибрати породу і за скільки часу можна отримати перший прибуток читайте тут - http://biznes-club.com/biznes-plan/biznes-plan-po-razvedeniyu-gusej.html .

Склад обладнання і раціон годування перепелів

Догляд за перепелами відрізняється своєю простотою та легкістю. Ферма на тисячу голів обслуговується двома або трьома працівниками, тому зазвичай цей бізнес сімейний. Основними технологічними вимогами по утриманню птиці є підтримання позитивної температури від 18 до 20 градусів і наявність корму, що відрізняється правильним і оптимальним співвідношенням його складових.

Температура в приміщенні протягом року підтримується за допомогою опалювальної техніки і системи кондиціонування. Чому так важливо підтримувати правильну температуру? В іншому випадку при зниженні її до 16 градусів і нижче птиці перестануть нестися, і ваш бізнес буде збитковим. Те ж стосується і перегріву.

Вологість повітря в приміщенні потрібно підтримувати на рівні 60% - 70%.

Світловий день складає близько 16 годин. Це можна забезпечити за допомогою освітлювального обладнання.

Готові до продажу корму у нас дорогі, зазвичай вони продаються в магазинах, і при їх покупці ви істотно знижуєте рентабельність бізнесу. Вигідніше робити суміш самостійно. Корм складається з зерен ячменю, кукурудзи, пшениці, меленої черепашки в співвідношенні 5, 25, 30, 5 відсотків відповідно. В решту входить макуха соняшнику і борошно рибна. В середньому одна доросла птиця в день з'їдає близько 25 - 30 грам корму. Перегодовувати не бажано, адже ожиріння у перепелів погано позначається на виробництві яєць, вони стають погано нестися.

Майбутньому власнику ферми на етапі її організації доведеться виконати певні фінансові вкладення. Починати справу рекомендують з придбання п'ятисот - тисячі голів птиці. При прибутковому веденні справи буквально протягом року поголів'я вашої ферми значно збільшиться, тому вкладені $ 2000 - $ 5000 окупляться досить швидко. Основний продукт ферми, перепелині яйця, дуже цінні, корисні, тому реалізуються за вигідною ціною.

Перепілка починає нести яйця до віку 2-х місяців. Після досягнення птахом віку одного року несучість падає, тому оновлення поголів'я на фермі має бути щорічним. Початківцю фермеру, який вирішив робити бізнес розведення перепілок треба знати про високий попит і на молодняк птиці. Для кінцевого споживача продажна ціна на яйця цілком доступна і при своєчасному, постійному збуті цього виду продукції бізнесмен отримає хороший стабільний дохід. А перепелячий послід, що користується на ринку особливим попитом, теж може бути проданий. Послід переробляється в відмінне добриво, яке має в своєму складі паразитів. Часто цей висушений відхід застосовують як біогаз для обігрівання пташника.

Містять перепелів в спеціальних клітинах, висота яких становить близько 20 - 25 см. Великим попитом користуються багатоярусні батареї з клітинами, виготовленими з дроту. Вирощування перепелів, як бізнес вимагає особливої ​​уваги до деталей. Так площа ферми можна планувати виходячи з показника 80 - 120 особин на 1 кв.м. статі. Вартість клітинних батарей починається від $ 200 і вище. Все залежить від кількості міститься птиці і якості самої конструкції. Але покупка такого устаткування виправдана, оскільки дозволяє створити найбільш комфортні умови для розведення перепелів, і мінімізує травматизм.

породи перепелів

Кожен початківець фермер, перед покупкою молодняку ​​або яєць замислюється про породу птиці. Вони оцінюють вартість, стійкість до хвороб, простоту в догляді і продуктивність або в кількості яєць в рік, або в наборі маси дорослої особиною. Ці питання і формують вибір.

Дуже популярним видом є японський перепел, показник несучості становить близько 280 яєць на рік.

Якщо говорити про м'ясних породах, то варто звернути увагу на породу «Фараон». Птахи цієї породи не тільки гарні в якості здачі м'яса, а й непогано несуться до 200 яєць на рік. Це універсальний вид.

Також розводять і бройлерні породи перепелів. Це англійська білий, фенікс золотистий або ж техаський білий вид перепелів. З них можна виділити саме техаський білу бройлерну породу. Тушка дорослих особин досягає 480 грам.

Основні витрати при організації ферми

На розкрутку такої справи необхідні вкладення, власні або кредитні - вам вирішувати. Джерело фінансування і конкретна величина початкових вкладень відбивається постатейно в бізнес-плані. У документі показуєте витрати на придбання поголів'я і закупівлю клітин, на приготування корму і встановлення опалювальної системи (обігрівача, грубки), окремо розшифровуєте додаткову суму витрат.

Звичайна купівельна ціна одного птаха - $ 1. Для придбання початкового поголів'я в тисячу штук бізнесмен розтрачує в межах $ 1000..

розрахунок витрат

Одиниця обладнання, що використовується для утримання птиці, коштує близько $ 200. Щомісячні витрати на корм складуть від $ 150 до $ 200. Витрати з обслуговування (від 6 до 10 одиниць) батарей для утримання тисячного поголів'я птиці досягнуто 700-900 $. Зміст опалювальної системи для обігріву 15 м. Кв. площі ферми складе 100-150 $. Необхідно врахувати і витрати на освітлення приміщення (30 $).

Розрахунок окупності проекту

Щомісячні доходи від реалізації перепелиних яєць з планованого поголів'я птиці очікуються в межах 700-900 $. Звідси розрахунковий прибуток в місяць дорівнює від 200 до 400 $. З щомісячним валовим доходом в розмірі 900 $ (700 + 200), а термін окупності фінансових вкладень складе близько півроку.

Канали збуту продукції

Вдале, попереднє вирішення питання, пов'язаного зі збутом вашої продукції, стане запорукою успішного ведення бізнесу. Це питання необхідно серйозно опрацювати на стадії планування. Рівень рентабельності вашої справи буде безпосередньо пов'язаний з можливістю стабільного збуту продукції (яєць, перепелиного м'яса).

Можливо відкриття в сусідньому місті власної торгової точки. А можна поставляти продукцію на договірних умовах в супермаркети, кафе, ресторани або магазини. Для сталості збуту товару вам необхідно мати кілька точок збуту.

Для більш високої конкурентоспроможності вашого бізнесу створіть широку рекламу. У разі створення великої перепелиній ферми створіть свій маркетинговий відділ, витрати на організацію якого ви відобразіть в бізнес-плані. Тільки комплексне вирішення всіх поставлених питань дасть можливість правильно вести виробничу діяльність і надійно реалізувати товар.

Корисні поради початківцям фермерам

При створенні власної справи оперативно вирішите всі питання. Можна скористатися порадами успішних в даній області бізнесменів. Одне відомо, починати краще за все з невеликої ферми (від 100 до 500 голів птиці), що дозволить швидше навчитися і добре налагодити технологічний процес вирощування та догляду за птицею. В такому форматі починаючому власнику ферми простіше продати невеликий обсяг продукції і швидше побачити позитивні результати своєї справи.

Експерти стверджують про низький рівень наповненості перепелиного ринку. Даний показник досягає 20%. Тому цілком можливо скористатися порівняно малої конкуренцією, а постійно зростаючий попит на перепелині продукти (м'ясо, яйце) створять всі можливості для розвитку успішного і прибуткового бізнесу.

Хочете зайнятися птахівництвом?
Де брати пташенят?
Чому так важливо підтримувати правильну температуру?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей