* Политика новости » Банки »

* *

Вибираємо і ремонтуємо міжкімнатні двері

 1. Види міжкімнатних дверей
 2. По конструкції виділяються наступні типи:
 3. За матеріалом можна виділити наступні двері:
 4. Як правильно ремонтувати двері і доглядати за нею.
 5. Крім фурнітури і саме дверне полотно може пошкодитися.
 6. Проблеми з фурнітурою
 7. Проблеми з дверима
 8. Проблеми з дверним полотном
 9. Правила догляду за дверима

Дверима починаються і закінчуються всі приміщення Дверима починаються і закінчуються всі приміщення. Вони можуть бути внутрішніми, т. Е. Міжкімнатними, і зовнішніми. В першу чергу міжкімнатні двері необхідні для того, щоб розділити житлову площу на кілька зон. Саме тому стара скрипучі двері, шаркающая по підлогового покриття, та й на додачу до всього з неестетичним зовнішнім виглядом, навряд чи порадує когось.

У цій статті розповідається про те, як привести в належний вигляд двері і про те, які можуть виникнути проблеми в процесі експлуатації дверей і як такі неполадки усунути. Крім цього, дана стаття може допомогти тим, хто тільки збирається придбати міжкімнатні двері . Тут представлені поради щодо вибору дверей, яка не буде доставляти проблем при експлуатації.

Види міжкімнатних дверей

Для початку слід визначитися з тим, які існують міжкімнатні двері. Класифікувати їх можна за двома параметрами: за матеріалом, з якого виготовляється двері і з вигляду дверного полотна.

По конструкції виділяються наступні типи:

Орні. Це найпопулярніший вид дверей. Він являє собою не більше двох дверних полотен, що мають вісь обертання збоку на дверній коробці. Такі двері можуть бути одинарними, що мають одне дерев'яне полотно, полуторними, у яких зазвичай одне полотно можна відкривати, а друга половинка зафіксовані, і подвійними - з двома відкриваються полотнами.

Подвійні двері найчастіше і називаються орними. Вони дуже часто застосовуються в широких отворах, наприклад, при вході в їдальню або вітальню. Переваги таких моделей полягають в легкій установці і надійності і невибагливості в процесі експлуатації. Вони використовують лише стандартну фурнітуру - в основному лише дверні петлі, і майже не видають шуму при закриванні і відкриванні.

Недолік полягає в тому, що такі двері вимагають великого простору при відкриванні, це не дає можливості їх використовувати в маленькому приміщенні.

Відкатні або розсувні двері. У таких моделях дверне полотно може відкочуватися в сторону за допомогою спеціальних напрямних. Відкатні двері можуть бути відкритими, де напрямні розташовуються уздовж стіни, і прихованими, в цьому випадку направляють заховані в стіні.

Переваги в тому, що вони не займають багато корисної площі при відкриванні, досить надійні при користуванні, і мають можливість ховати дверне полотно в відкритому стані Переваги в тому, що вони не займають багато корисної площі при відкриванні, досить надійні при користуванні, і мають можливість ховати дверне полотно в відкритому стані. У прихованих моделях це передбачено відразу в конструкції.

Недоліком є ​​те, що вони вимагають вільного місця уздовж стіни, де буде дверне полотно при відкриванні. Крім того, їх складно встановлювати, а для прихованих дверей ще й потрібно облаштувати нішу в стіні до безпосередньої установки дверей. Такі моделі припускають наявність на підлозі направляючої, т. Е. Обов'язково повинен бути поріжок. Крім цього, вони дуже галасливі при закриванні і відкриванні.

Складчасті або двері-гармошки. Такі двері складаються як мінімум з двох полотен, які з'єднуються між собою таким чином, що при відкриванні вони будуть складатися за принципом гармошки, а в закритому стані будуть утворювати єдину площину.

Переваги: ​​дані моделі вимагають досить мало місця при відкриванні, що робить їх ідеальним рішенням для маленьких приміщень, наприклад, в коморі, туалеті і ванній.

Недоліки визначаються тим, що такі двері мають досить примхливу і складну в роботі фурнітуру, їх складно встановлювати і налаштовувати. Також по звуковим характеристикам, вони самі галасливі

Обертові. Такими називаються двері, які мають одне або кілька дверних полотен. Ці полотна обертаються по центральній осі. В цілому, це теж вид міжкімнатних дверей, проте в житлових приміщеннях вони застосовуються остаточно рідко.

За матеріалом можна виділити наступні двері:

Двері з масиву дерева називаються фільонками Двері з масиву дерева називаються фільонками. Вони виробляються з масиву деревини. У деяких випадках застосовується деревина цінних порід, однак, найбільш поширена ялина або сосна, або шпон. Такі двері дуже масивні, тому необхідно ретельно підбирати всю використовувану фурнітуру. Однак, вони мають високі шумо-та теплоізоляційними характеристиками.

Щитові двері мають каркас з бруса, на якому закріплені лицьові пластини з двох сторін. Вони схожі на двері з масиву, проте, за структурою деревина імітується за допомогою ламінованої плівки. Такий вид найпростіший, дешевий і має найнижчий термін служби, за допомогою тиснення і забарвлення в потрібний колір, двері набуває високу вартість і стає дещо надійніше. До того ж вона виглядає більш природно і за допомогою деревного шпону майже не відрізняється за зовнішнім виглядом від дерев'яних дверей. Тільки ось такі моделі досить дорогі. Полегшений варіант в порівнянні з дверима з масиву, тому тут допускає застосування легкої фурнітури. Щитові двері мають також хороші шумо- і теплоізоляційні показники.

Скляні двері складаються повністю зі скла. Головне не плутати їх з щитовими або дерев'яними дверима, які мають скляні вставки. Скляні двері найчастіше встановлюються у ванних і туалетах. Фурнітуру слід застосовувати тільки спеціальну, яка буде підходити до конкретної двері. Такий варіант, мабуть, самий дорогий. При правильному догляді термін експлуатації нічим не обмежується. Скляні моделі мають найнижчі шумо- і теплоізоляційні характеристики.

Пластикові двері за рахунок можливості імітувати будь-яку поверхню мають практично необмежену сферу застосування. Вони стоять в середній ціновій категорії, так як дешевше скляних і дорожче дерев'яних. Фурнітуру для таких дверей необхідно підбирати лише спеціальну. Через пластику, дверне полотно не буде жолобитися, розтріскуватися і гнити, тому даний варіант має досить великим терміном служби, що відрізняє їх від щитових і дерев'яних конкурентів. Крім того, вони мають непогані шумо- і теплоізоляційні властивості.

Як правильно ремонтувати двері і доглядати за нею.

Будь-які механізми в процесі експлуатації можуть пошкодитися і зламатися. У випадку з міжкімнатними дверима, такий механізм представлений у вигляді дверної фурнітури. Далі представлені варіанти, щодо того, як відремонтувати і як не допускати таких поломок в подальшому.

Крім фурнітури і саме дверне полотно може пошкодитися.

Провисання - це характерна риса орних дверей. У тому випадку, якщо двері стала зачіпати підлогу або нижню і бічну частину коробки двері, а раніше цього не було, то це означає, що двері стала провисати. Це може бути викликано ослабленням кріплення дверних петель або самі петлі вийшли з ладу. Для того щоб усунути проблему, слід відкрити двері і оглянути петлі. Далі потрібно спробувати похитати двері в вертикальній площині. Якщо петля буде мати вільний хід і буде видна розпущеність - це значить ослабли шурупи кріплення.

Таку проблему можна виправити за допомогою таких способів:

 • затягуванням старих шурупів;
 • якщо це не допомогло, то необхідно замінити шурупи на нові, які будуть довшими;
 • якщо це не вдається зробити, то столярним клеїв законопатити старі отвори і закріпити на старе місце петлю
 • затягуєте старі шурупи.

У тому випадку, коли шурупи щільно загорнуті, а вільний хід спостерігається в самій петлі - це знак до того, що її слід замінити. Якщо через малий час після установки з'явилося провисання - це говорить про те, маса полотна двері перевищує допустиму навантаження на петлі. Головна проблема у складчастих і розсувних дверей - перекіс. Його причиною може бути розбалансування або поломка напрямних, а також сходження двері з напрямних.

Розбалансування можна помітити, якщо полотно починає підклинювати на всьому вільному ходу Розбалансування можна помітити, якщо полотно починає підклинювати на всьому вільному ходу. Щоб це виправити, слід відрегулювати висоту ролика за допомогою регулювального гвинта. У разі сходження з напрямних, при спробі змістити, буде бовтатися дверне полотно в площині, яка перпендикулярна руху. Воно буде клинить і перекошуватися. Щоб позбутися від цього, буде потрібно підняти полотно і вставити коліщатка в напрямні, після чого потягнути в сторону самі двері і повернути її на місце.

Ознаки поломки напрямних полягають в тому, що дверне полотно в одну сторону рухається без проблем і заклинює при русі в іншу сторону. Причина - ослаблення направляючого в верхньому рейці. При цьому потрібно закріпити рейок. Якщо це не допомогло, то буде потрібно замінити його. Варто відзначити, що всі ці неполадки можуть виникнути і при деформації дверного отвору. Це викликано перекосом дверної коробки в зв'язку з великою масою дверного полотна. Це вирішується за рахунок посилення кріплення стінки і коробки або шляхом заміни дверного косяка.

Проблеми з фурнітурою

Найпоширенішими неполадками в випадку з петлями вважається випадання штока, що тягне за собою роз'єднання половинок петель і перекіс полотна, а також стирання петель, і як наслідок, сповзання вниз дверного полотна. При випаданні штока потрібно лише за допомогою гумового молотка поставити шток на його місце. Для того щоб в майбутньому він не випадав, під ним можна зафіксувати будь-упор на дверній коробці. Єдино, потрібно щоб він не став на заваді до правильної роботі двері. При стирання половинок петель, їх необхідно замінити на нові.

Ремонт напрямних зазвичай полягає в заміні деталей, які вийшли з ладу Ремонт напрямних зазвичай полягає в заміні деталей, які вийшли з ладу. Сьогодні в спеціалізованих магазинах досить просто придбати необхідні запчастини. Головне визначити зламану деталь.

Проблеми з дверима

У разі якщо двері тільки що встановили, а вона не може правильно працювати за рахунок зачіпання за дверну коробку, то буде потрібно її підігнати по місцю. Щоб це зробити слід для початку визначити місце, де полотно зачіпає коробку. Аркуш паперу можна вставити в щілину між косяком і полотном і вести по периметру. Де листок не пройде, там і відбувається затирання. Ці місця потрібно відзначити олівцем. Далі потрібно зняти двері і прострогать кромку в позначених місцях. Після стругання необхідно зібрати двері в первинний стан і перевірити правильність її роботи. Якщо проблема не вирішилася, слід повторити стругання.

Проблеми з дверним полотном

Ця проблема поширена серед щитових і дерев'яних дверей. Ремонт потрібно робити в таких випадках:

 • Якщо сталася деформація і порушилася площину. Ця проблема вирішується за допомогою демонтажу дверей, укладання її на рівну плоску поверхню і укладанні зверху листів фанери і прідавліванія вантажем. Сама процедура випрямлення досить тривала і в кожному випадку має свої індивідуальні терміни, тому варто запастися терпінням і періодично перевіряти хід процесу. На жаль, такий метод є єдиним рішенням для виправлення деформованого полотна, тому, якщо ви не маєте в своєму розпорядженні достатній час і бажанням робити такі дії, то рекомендується замінити двері.
 • Якщо на поверхні двері з'явилися потертості і подряпини. Найлегший шлях - пофарбувати двері. Природно, перед самою забарвленням слід підготувати поверхню: її потрібно буде знежирити і зашпаклювати відколи, якщо такі є. Фарбувати можна фарбою, яка зроблена на тій же основі, яку мала фарба при попередньому ремонті, або акрилової. Вона буде добре лягати на всі поверхні. Лаковану поверхню можна заздалегідь піддати шліфовці. Як і фарбу, лак варто підбирати такий же, як і при попередній забарвленні. Крім цього, можна зробити декорування поверхні і надати їй цим цікавий зовнішній вигляд.

Правила догляду за дверима

Щоб двері служила якомога довше, фурнітуру слід постійно змащувати. Якщо зламана одна петля, то вона може привести до поломки інший. Це ж стосується і що складають і зсувних дверей.

Щоб не допустити загнивання дерев'яних дверних частин, при врізки в полотно і коробку фурнітури, слід обробляти місця установки за допомогою вологовідштовхувальним протигрибкового засобу. У процесі ремонту дверей необхідно щільно вкривати матеріалом.

Встановлювати двері при ремонті рекомендується в останню чергу.

Для шпонованих, дерев'яних і ламінованих дверей, важливо, щоб при очищенні застосовувалися спеціальні засоби для догляду за меблями. Якщо немає можливості купити такі засоби, то можна використовувати 10% водний спиртовий розчин або господарське мило. Один раз на півроку слід обробити поверхню поліролью. Це не тільки дасть лиск дверей, але і не дозволить пилу осідати на дверях. Скляні двері потрібно мити за допомогою спеціального засобу для миття вікон, а пластикові - засобом, призначеним для чищення пластику або ж мильним розчином. Найважливіше - стежити, щоб була справна фурнітура.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей