* Политика новости » Банки »

* *

Стандартні розміри вхідних дверей: зовнішніх і внутрішніх

 1. Основні відомості про розміри дверей
 2. Стандартні розміри типових вхідних дверей (зовнішніх і внутрішніх)
 3. Типи вхідних дверей
 4. Стандартні двері - основні переваги
 5. висновок

Зі статті Ви дізнаєтесь:

Встановлені державою стандарти ділять вхідні двері на два основних види:

 • зовнішні - двері, які монтують на виходах з приміщень на вулицю або в тамбури;
 • внутрішні - моделі, що встановлюються всередині будівель: у вхідні отвори квартир, офісів, складів і т.д.

Виготовляють вхідні двері з масиву дерева або з стали за типовими розмірами або відповідно до індивідуального проектом замовника. Габарити двері залежать від розміру вхідного отвору, а також місця її установки. Для стандартних квартир в міських багатоповерхівках у продажу є безліч варіантів готових дверей, які без проблем встановлюються своїми силами. Власникам котеджів і заміських будинків, найчастіше, доводиться замовляти вхідні двері в індивідуальному порядку, викликаючи попередньо заміряють і складаючи персональний проект.

Основні відомості про розміри дверей

Основні відомості про розміри дверей

За часів радянської забудови, вхідні двері в багатоповерхових будинках мали стандартний зовнішній вигляд і однакові розміри. Про красу і індивідуальності виробів в ті роки ніхто особливо не замислювався, а зручність було відчутним - двері швидко встановлювалися і легко мінялися при необхідності. Звичайно, не всі двері мали єдині габарити - існувало кілька виробничих серій, для яких існували власні стандарти.

Виготовлення дверей з відхиленнями від загальноприйнятих стандартів дозволялося виключно при виробництві виробів для історичних об'єктів або архітектурних пам'яток особливої ​​цінності. Оскільки і сьогодні більшість громадян колишнього СРСР проживає в будинках радянського періоду - типові двері не втратять актуальність ще довгі роки.

Власники типових багатоповерхових квартир регулярно міняють старі двері на сучасні, більш надійні, красиві і функціональні моделі. У більшості випадків, громадяни купують стандартні двері щоб не змінювати розміри прорізів і встановлювати нові моделі швидко і без додатковими труднощів. До того ж, двері стандартних розмірів можна легко придбати в звичайних будівельних магазинах, а не чекати їх виготовлення за індивідуальним проектом більше тижня. У порівнянні з безликими і однаково оформленими дверима радянського періоду, дизайн сучасних виробів дуже різноманітний, так само як і матеріали, якими їх обробляють.

У порівнянні з безликими і однаково оформленими дверима радянського періоду,  дизайн сучасних виробів  дуже різноманітний, так само як і матеріали, якими їх обробляють

Габарити дверей залежать і від особливостей їх конструкції: одностулкові, двостулкові і полуторастворчатиє моделі з різними варіантами полотен, як правило, мають різну висоту і ширину.

[Tip] Дверні полотна бувають суцільними або зі вставками з особливо міцного скла, щитовими порожнистими або заповненими дерев'яними (ДСП) брусками. [/ Tip]

В принципі, стандартні двері можна встановлювати і на входи з прорізами великих габаритів, проте тоді доведеться провести додаткові роботи по зашивці боків або верхньої частини спеціальними вставками: суцільними або з склінням.

Стандартні розміри типових вхідних дверей (зовнішніх і внутрішніх)

Стандартні розміри типових вхідних дверей (зовнішніх і внутрішніх)

ГОСТом 6626-88 прийняті наступні величини висоти і ширини вхідних дверей, що монтуються у внутрішніх приміщеннях (в квартири, коридори, склади і т.д.)

 • Висота полотен або коробки - 2000мм (2071мм) і 2300мм (2371мм).
 • Висота вхідних отворів - 2100мм і 2400мм.
 • Ширина полотен або коробки одностулкових - від 700 мм (770мм) до 1100мм (1170мм). Для суцільних або посилених дверей введений додатковий параметр - 600мм (670мм).
 • Ширина вхідного отвору для одностулкових дверей - від 800мм до 1200мм, додатковий параметр - 700мм.
 • Загальна ширина полотен або коробки для двостулкових дверей - 1202мм (1272мм), 1402мм (1472мм) і 1802мм (1872мм).

Таблиця типових розмірів вхідних дверей:

Ширина х Висота

блоку, мм

Ширина дверного отвору, мм

Висота дверного отвору, мм

860 х 2050

від 880 до 960

від 2070 до 2100

960 х 2050

від 980 до 1060

від 2070 до 2100

880 х 2050

від 900 до 980

від 2070 до 2100

980 х 2050

від 1000 до 1080

від 2070 до 2100

Параметри вхідних дверей, що встановлюються на вуличних входах або в тамбурах, визначаються міждержавним ГОСТом 24698-81. За однією зі схем цього документа, їх габарити збігаються з параметрами, зазначеними вище.

За однією зі схем цього документа, їх габарити збігаються з параметрами, зазначеними вище

Для сталевих вхідних дверей є свій нормативний документ - ГОСТ 31173-2003. Крім інших характеристик, він визначає і розміри металевих дверей для звичайних приміщень. У зв'язку з тим, що полотна з металу мають велику вагу і їх навантаження на дверний блок може бути дуже високою, висоту і ширину полотен обмежили цифрами в 2200мм і 1200мм відповідно.

Типи вхідних дверей

На сьогоднішній день існує безліч видів вхідних дверей, які відрізняються як за матеріалом, з якого вони виробляються, так і за кількістю стулок.

Двері вхідні з виконання поділяються на:

 • залізні;
 • дерев'яні;
 • пластикові;
 • скляні.
 1. Двері з металу . По праву вважаються найнадійнішими. Даний факт відбився і на їх затребуваності: більшість дверей, що встановлюються на вході, є саме металевими.
 2. Двері на основі дерева . За популярністю поступаються лише металевим. Вони мають меншу надійністю, однак з лишком компенсують цей недолік своїми зовнішніми даними. Для виготовлення дерев'яних конструкцій задіюються різні породи дерева, що відрізняються один від одного не тільки структурою і повнотою кольору, але і властивостями, безпосередньо впливають на тривалість експлуатації самого полотна.
 3. Пластикові вхідні двері. Набули широкого поширення при установці в будівлях муніципального, комерційного та спортивного характеру. У приватних будинках, а тим більше в квартирах, двері з пластику практично не зустрічаються: поширення стримує низький рівень створюваної захисту.
 4. Вхідні двері зі скла . Мають недостатнім рівнем міцності для установки в житлові будинки. Внаслідок даного факту, скляні вхідні системи активно експлуатуються в місцях, де від них не вимагається істотної противовзломной захисту: в нежитлових будівлях і офісах - в об'єктах, узятих під контроль позавідомчої охороною.

Вхідні двері підрозділяються на:

 • одностулкові;
 • двостулкові з рівними стулками;
 • двостулкові з неоднаковими стулками;

При цьому всі подібні системи, незалежно від матеріалу виготовлення та кількості стулок, об'єднує стандарт, згідно з яким їх установка і повинна здійснюватися.

Стандартні двері - основні переваги

Стандартні двері - основні переваги

Безумовно, з точки зору краси і стилю, дверні конструкції, виготовлені за індивідуальним замовленням, завжди будуть виглядати краще стандартних вхідних систем. Однак установка в квартиру або приватний будинок дверей, що відрізняються розмірами, передбаченими вищепереліченими ГОСТами, задоволення аж ніяк не з дешевих. Різниця у вартості між стандартними конструкціями і аналогічними дверима нестандартних розмірів може досягати трьох і більше разів. Адже при виготовленні, крім використання додаткового матеріалу (найчастіше двері на замовлення робляться великих розмірів, ніж передбачено в ГОСТах), працівникові доводиться вручну заносити дані в обробляє верстат з ЧПУ, що має на увазі під собою витрату на цю операцію додаткового часу.

При цьому оформлення стандартних вхідних дверних блоків, за рахунок широкого вибору облицювання, може бути з легкістю підібрано під уже існуючий інтер'єр передпокою. Найбільш часто в якості облицювальних матеріалів внутрішньої частини вхідних дверей застосовуються або пластикові, або дерев'яні панелі, «підганяти» в тон до кольорової гами стоять поруч шаф та інших меблів. Економ-варіант облагороджування вхідних дверей зсередини, як правило, передбачає два варіанти: обробки або з використанням фарбування, або з нанесенням дерматину на всю поверхню полотна.

Стандартний отвір, втім, як і сама стандартна конструкція, передбачає спрощений монтаж двері, що проводиться, що називається «без шуму і пилу». Для ряду господарів даний факт має ключове значення. Тому стандартна вхідні двері для них є найкращим варіантом, так як в цьому випадку відсутня необхідність штрабленія стіни під конструкцію великих габаритів з усіма наслідками, що випливають неприємностями від виконання робіт (шум від штрабленія, яке цілком може проводитися протягом 2-3 годин, товстий шар пилу , що осідає по всій площі коридору і т.д.).

[Tip] Численність виробників і їх постійне суперництво між собою за інтерес покупців призвело до того, що якість звичайних стандартних дверей сьогодні знаходиться на високому рівні. [/ Tip]

Дизайнери солідних виробництв постійно працюють над створенням нових варіантів дверей і намагаються надавати своїм виробам неповторні риси, які відрізняють їх від аналогів конкурентів. Стандартність сучасних дверей відноситься тільки до їх розмірами - зовнішнє оформлення типових дверей дуже рідко збігається з дизайном аналогів інших виробників.

висновок

Сталева двері Leganza Smart з вбудованою запатентованою системою відеоспостереження

Які вхідні двері вибрати - дерев'яні, залізні або з відеоспостереженням , Безумовно, кожен потенційний покупець вирішує сам, виходячи зі своїх особистих переваг і можливостей у фінансовому плані.

Однак не слід ставитися з недовірою до моделей в стандартному, або, як ще його називають, типовому виконанні - такі конструкції здатні надійно захистити житло від зазіхань зловмисників. Важливою умовою успішного вибору є ціна подібної конструкції - вона не повинна бути занадто низькою. Невисока вартість вхідних дверей, по суті, означає, що виробник при її виготовленні не особливо дбав про дотримання в своєму виробі необхідного рівня взломостойкости . Тому при виборі вхідних дверей в квартиру (стандартних або нестандартних розмірів) необхідно враховувати і цю обставину.

Подивіться відеоролик, в якому наочно демонструється, як можна розкрити вхідні двері за допомогою консервного ножа і сто разів подумайте, чи варто довіряти надмірно дешевим моделям.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей