* Политика новости » Банки »

* *

Віза нареченої в США. Зняття умовності з Грін карти

  1. Читати також:
  2. Корисні посилання по темі:
  3. * Деякі посилання в цій статті пості партнерські, це означає, що я отримую невелику комісію за рекомендацію...

Віза нареченої в США (К-1) передбачає, що перша Грін карта видається тимчасово, на 2 роки. Для отримання посвідки на проживання в США на постійній основі подається заява та інші документи, щоб підтвердити, що шлюб не був фіктивним.

Офіційна назва цієї процедури англійською - «Remove Conditions on Permanent Residence Based on Marriage».

Документи можна подавати за три місяці (90 днів) до закінчення терміну дії першої Грін карти.

!!! Тут важливо врахувати два моменти: не можна подавати документи раніше, ніж за 90 днів до закінчення терміну, зазначеного на Грін кард, і при цьому не варто тягнути до останнього, так як після відправки документів потрібно ще дочекатися листа, в якому написано, що термін Грін карти продовжується на рік (по суті на термін, поки не видадуть постійну Грін карту).

Якщо в ці терміни не вкластися, то втрачається право на роботу, не вийде продовжити водійські права, ну і сам статус перебування в країні буде нелегальним. Так що тягнути до останнього точно не варто, важливо подбати про все заздалегідь. Тим більше, що пакет документів в цей раз простіше і вартість дешевше, ніж при отриманні першої Грін карти.

Заява подається від обох подружжя. Є, звичайно, винятки: коли чоловік помер, було розлучення через насильства тощо. Все це обумовлюється в інструкції і ось тут .

З ДОКУМЕНТІВ Я ПІДГОТУВАЛА:

Форму I-751, Petition to Remove Conditions on Residence, - спільну петицію від мене і чоловіка;

копію першої Грін карти (з обох сторін);

документи, що підтверджують шлюб (спільні рахунки, спільні податкові форми за 3 попередні роки, документи на загальну нерухомість, фото і т.д.)

✔однім з обов'язкових вимог було: листи мінімум від 2 знайомих людей, які знають нас з моменту отримання мною статусу резидента, і які можуть підтвердити, що ми живемо разом, шлюб реальний.

чек або грошовий ордер для оплати держмита ($ 680 за 1 людину).

Cобірать всі ці документи по сто п'ятому колу то ще задоволення, але такі вимоги. При підготовці документів мені дуже допомогло те, що я робила копії всіх документів, які подавала в міграційну службу раніше.

Приблизно через тиждень після відправлення документів мені прийшло той самий лист про продовження Грін карти, з яким я потім поїхала в DMV і продовжила на цей же термін свої водійські права.

Відразу відповім на один з поширених мені питань: в документах я не писала своє по батькові. Графу "middle name" я залишала порожній.

!!! Згодом правила подачі документів можуть змінюватися, тому завжди перевіряйте інформацію на актуальність на офіційному сайті USCIS .

Перевірити статус своєї справи можна тут .

Документи я відправила 25 вересня 2017 року, а 23 жовтня у мене вже було призначено зняття відбитків пальців. Лист із запрошенням я отримала приблизно за тиждень до цього.

Читати також:
► 4 роки в США. Підсумки, спостереження і думки вголос

Також я отримала лист про продовження першої Грін карти на 12 місяців, а в серпні 2018 роки мені прийшло ще одне про продовження її на 18 місяців (+ 6 місяців).

На щастя, так довго чекати не довелося і 7 грудня 2018 роки я отримала повідомлення, що моя Грін карта схвалена і протягом 60 днів вони мені пришлють її поштою. Але в підсумку я виявила її в поштовій скриньці вже через 2 дні, 9 грудня 2018 року.

Інтерв'ю мені так і не призначали (в перший раз теж так було). Відразу обмовлюся, що на момент подачі на візу у нас вже був загальний дитина, так що, в принципі, весь процес оформлення документів проходив досить просто. Хіба що довго.

Тепер я резидент США на постійній основі, але саму пластикову карту потрібно буде оновити через 10 років. Я планую в наступному році подавати на громадянство, за термінами вже можу це робити. Так що, думаю, міняти карту на нову не доведеться.

Корисні посилання по темі:

Інші корисні статті по темі імміграції в США:


Інші корисні статті по темі імміграції в США:

* Деякі посилання в цій статті пості партнерські, це означає, що я отримую невелику комісію за рекомендацію товарів або послуг. Це не робить їх дорожче для покупців.
Отримані кошти допомагають мені розвивати проект American liFE, створювати більш цікаві і корисні матеріали для читачів. Дякую за підтримку!

Дякую за підтримку

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей