* Политика новости » Банки »

* *

Вирощування і розведення гусей в домашніх умовах для початківців як бізнес

 1. Принципи розведення і вирощування
 2. годування птахів
 3. породи птахів
 4. Найбільшою популярністю серед фермерів користуються такі породи:
 5. облаштування ферми
 6. Канали збуту готової продукції
 7. фінансові розрахунки
 8. Переваги та недоліки бізнесу
 9. висновки

Розведення гусей вважається один з найуспішніших напрямків підприємницької діяльності

Розведення гусей вважається один з найуспішніших напрямків підприємницької діяльності. Створити гусячу ферму з нуля може будь-яка людина, оскільки для цього не потрібні якісь особливі знання чи досвід. Про те, як запустити міні ферму з розведення гусей в домашніх умовах для початківців ми поговоримо в цій статті.

Принципи розведення і вирощування

Давайте розберемося, з чого почати розведення гусей як бізнес? В першу чергу, потрібно ретельно підготуватися - визначитися з кількістю птиці, обладнати приміщення і закупити корми. Якщо ви ніколи не стикалися з такою справою, слід ретельно вивчити спеціальну літературу і поспілкуватися з досвідченими фермерами. Завдяки цьому ви зможете уникнути проблем в майбутньому.

Наступний крок - закупівля молодняка. Гусенят краще купувати на племінних фермах. Від правильного вибору породи багато в чому залежить успіх бізнесу, тому слід поставитися до цієї справи максимально відповідально.

Якщо ви плануєте займатися вирощуванням гусей в домашніх умовах на м'ясо, для цього не знадобиться великий стартовий капітал. Організувати домашню ферму як бізнес на дачі або в присадибному господарстві можна буквально з нуля. А ось починаючим підприємцям, які хочуть займатися цією справою в більших масштабах, доведеться задуматися над тим, де взяти гроші на будівництво пташника, закупівлю кормів і молодняка. Самий витратний варіант - вирощування гусей на м'ясо в клітинах без випасу.

Також слід пам'ятати про те, що при формуванні пар не можна змішувати птахів, що мають родинні зв'язки. Це призведе до зменшення ваги і погіршення основних якостей породи. Дорослого самця можна використовувати протягом 8-10 років. На одного гусака доводиться 3-5 самок. Щорічно стадо поповнюють молодими особинами. Вони повинні складати 20-30% від загальної кількості.

годування птахів


Складаючи бізнес план по вирощуванню гусей на м'ясо, слід приділити особливу увагу годівлі. Молодняк починають годувати практично відразу після народження. Новонароджених гусенят годують кожні 2 години. У їхньому раціоні мають бути кропива, злакові трави, яйця, подрібнене зерно і пшеничні висівки. Також в якості корму можна використовувати подрібнений горох, змішаний з подрібненою зеленню. У кисломолочні мішанки додають дріжджі і риб'ячий жир. Для годування пташенят використовують дерев'яні лотки з невеликими бортиками. Місячним гусенята можна ставити дорослі годівниці і поїлки. якщо розглядати докладний розведення індиків в домашніх умовах , В цій справі можна відзначити багато спільного з вирощуванням гусей.

За 2,5 місяці один гусак з'їдає приблизно 30 кг зелені і 12 кг зерна. Бажано, щоб дорослий птах регулярно бувала на пасовище. Завдяки цьому ви зможете істотно заощадити на кормах. Взимку вранці і ввечері птиці дають вологі мішанки, а ввечері - зернові корми.

Переглядаючи відео розведення гусей в домашніх умовах, ви, напевно, звертали увагу на те, що птах в успішних фермерських господарствах відрізняється красивим пером, блискучим пухом і відмінним зовнішнім виглядом.

Щоб гуси не хворіли і швидко набирали вагу, потрібно ввести в їх раціон вітаміни і кормові добавки:

 • Вітаміни А, Е, D і В2 - 5г на 10 л води один раз на місяць;
 • Якщо в комбінованих кормах відсутній вітамін В12, слід додавати 1-2 г кобальту на 5 кг кормової суміші;
 • Кожен гусак повинен отримувати щодня 8-13 тис. Мкг каротиноїдів, тому періодично додавайте в корм повну денну дозу;
 • За весь період росту, птицю потрібно також проспіваємо 2 рази антибіотиками. Перший раз одразу після того як ви привезете гусенят на ферму і ще один раз в місячному віці.

Щоб прискорити зростання птиці, багато фермерів використовують харчові добавки. Якщо ви категорично проти хімічних препаратів, можна додавати в корм рибну муку або риб'ячий жир. Не шкодуйте грошей на вітаміни. Користь, яку вони приносять, з лишком перекриє всі ваші витрати.

Якщо ви ще не визначилися, яким бізнесом зайнятися з нуля в сільській місцевості , Зверніть особливу увагу на розведення гусей. При мінімальних капіталовкладеннях гусяча ферма може приносити істотний прибуток. Це найвигідніший і доступний варіант для людей, які шукають, чим зайнятися в селі щоб заробити грошей.

породи птахів


Ми розглянули технологію вирощування гусей на м'ясо. Тепер прийшов час розібратися, як правильно вибрати породу. Найважливіші характеристики, які слід врахувати при виборі, - це інтенсивний ріст і невибагливість.

Найбільшою популярністю серед фермерів користуються такі породи:

 1. Холмогорская. Ця порода чудово підходить для кліматичних умов нашої країни. Холмогорские гуси бувають сірі і білі;
 2. Тулузькі сірі гуси відрізняються великою вагою. Цю породу вивели у Франції. Її використовують для схрещування з іншими видами цього птаха. Тулузкіх гусей в основному відгодовують на жирну печінку. Її вага може досягати 1 кг;
 3. Адлерскій гуси відрізняються швидким зростанням. У двомісячному віці вага молодняка досягає 4-4,5 кг;
 4. Тульські гуски важать 6-7кг, самці - 8-9 кг. Ця порода невибаглива до умов утримання, відрізняється швидким зростанням;
 5. Лінда. Дорослі особини цієї породи можуть досягати ваги 12 кг;
 6. Бройлери швидко набирають вагу, але вони споживають багато корму, тому фермери ставляться двояко до цієї породи;
 7. Данська Легарт - це найвигідніша порода, оскільки для її вирощування знадобиться корми на 20% менше, ніж для інших видів гусей. Крім того, датська Легарт швидко набирає масу. Гусенята в двомісячному віці важать до 6 кг.

Для вирощування гусей в домашніх умовах для початківців, фахівці рекомендують брати саме Легарт, оскільки такий варіант - це найкращий старт для бізнесу. Якщо ви плануєте в майбутньому збільшити поголів'я, використовуйте велику сіру і італійську білу породу. Щоб збільшити несучість, можна схрестити їх з китайським гусаком.

облаштування ферми


У бізнес план вирощування гусей потрібно включити витрати на будівництво і обладнання пташника. Незважаючи на те, що вони більшу частину часу проводять на свіжому повітрі, приміщення для розведення утримання та догляду за гусьми в домашніх умовах має бути обладнане відповідно до всіх вимог. Щоб не витрачати гроші на будівництво пташника, можна використовувати для цих цілей будь-яку стару дерев'яну споруду або корівник.

За день гуси вживають до 2-х кілограм свіжої трави, тому бажано, щоб поруч з пташником знаходилося пасовище і невелика водойма. У пташнику має бути сухо. Висока вологість може негативно відбитися на якості пір'я і темпах зростання птиці. Для вирощування молодняка гусей слід виділити окремий загін.

Гуси легко переносять низькі температури, але, незважаючи на це, потрібно стежити, щоб підстилка на підлозі в зимовий час була товщиною не менше 30-ти сантиметрів. Для цих цілей можна використовувати солому або сіно. Як підсипки застосовують подвійний суперфосфат. Це дозволяє в подальшому використовувати гусячий послід як добриво. Якщо дотримуватися цих простих правил розведення і утримання гусей, готова продукція буде відрізнятися високою якістю.

Канали збуту готової продукції

Розглядаючи детально розведення гусей в домашніх умовах, приділіть особливу увагу ринкам збуту. Цей момент повинен бути ретельно проаналізований перед розробкою бізнес плану.

Готову продукцію можна продавати на ринку або здавати оптом в магазини. Крім того, гусяче м'ясо із задоволенням купують ресторани та інші заклади громадського харчування.

Пір'я і пух використовують для виробництва ковдр і подушок. Знайти покупців на такий товар не складе труднощів. Досить відшукати в ЗМІ або Інтернеті оголошення про покупку такого товару.

фінансові розрахунки

Тепер поговоримо про рентабельність вирощування гусей. На будівництво пташника і його облаштування ви витратите приблизно 150 тис. Рублів. Гусенят вигідніше брати оптом. Один добовий пташеня обійдеться вам приблизно 150 рублів. Це означає, що на закупівлю стада з 500 голів знадобиться 75 тис. Рублів. Якщо подивитися відео вирощування гусей в домашніх умовах, можна побачити, що успішні фермери розводять птицю різних порід. Якщо дотримуватися цього правила, на закупівлю молодняку ​​доведеться витратити більше коштів. На сіно для 500 голів знадобиться близько 30 тис. Рублів. Ще 60 тис. Рублів піде покупку зерна. Оскільки один хворий гусак може викликати епідемію в усьому стаді, бажано перестрахуватися і прищепити кожну особину. На щеплення для одного птаха ви витратите 30 рублів.
До 3-4 місяців гуси готові до забою, оскільки до цього часу вони набирають вагу до 8 кг. На ринку гусяче м'ясо коштує близько 300 рублів за 1 кг. Пір'я можна продати по 200 рублів за 1 кг. З одного тушки виходить приблизно 6 кг товарного м'яса і 330 г пір'я. Відповідно при капітальних вкладеннях в 330 тис. Рублів з продажу 500 гусей ви отримаєте 600 тис. Рублів чистого прибутку. Виходячи з цього, вирішуйте самі, вигідно чи ні розведення гусей як бізнес. Проект окупається на 100% протягом 6-8 місяців.

Унікальність змісту гусей полягає в повній безвідходності виробництва. Фермер може продавати навіть гусячий послід, оскільки він є цінним добривом. Якщо говорити про рентабельність розведення гусей як бізнес, вона досягає 80%. Аби збільшити прибутковість проекту, можна паралельно зайнятися розведенням та утриманням фазанів в домашніх умовах . Це новий напрямок діяльності в сільському господарстві, яке відкриває перед початківцями фермерами широкі перспективи.

Переваги та недоліки бізнесу


Розглянемо головні переваги вирощування гусей в домашніх умовах:

 • Цей птах невибаглива до кормів і умов утримання. За день один гусак з'їдає 650 г коренеплодів або 2 кг трави;
 • Гусенята показують швидкі темпи зростання. За 8-9 тижнів вони можуть збільшити свою вагу в 40 разів;
 • Крім смачного делікатесного м'яса, можна продавати гусячу печінку, жир і пір'я;
 • При мінімальних фінансових і трудових вкладеннях вирощування гусей на м'ясо як бізнес виправдовує себе на 100%.

Головний недолік розведення і утримання гусей в домашніх умовах - це шум, який створює цей птах. Також можуть виникнути певні труднощі з висиджування яєць, оскільки гуски неохоче стають квочка. В такому випадку можна організувати розведення курей несучок на яйця як бізнес і використовувати їх в якості квочок.

висновки

В цілому, розведення гусей - це одна з найкращих бізнес ідей для малого бізнесу в селі . Але вона вимагатиме від вас наявності певного підприємницького таланту, а також ретельного вивчення основних особливостей вирощування гусей. Це дуже перспективна справа, оскільки всі витрати окупаються з лихвою буквально за кілька місяців. Досвідчені фермери беруть із цього бізнесу максимальний прибуток.

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей